PEKARNA U ZLATE MAMY

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.12.2007 17:48 -

.....venovano Vinari, Amazonce, Koprive
a vsem co radi pecou nejen sladke cukrovi,
ale sladka slova a miluji zivot
i pres jeho krutosti.....
AB

reagovat 8.12.2007 22:20 - Vinaří

..Tak tady si dárečku?! :-)(milý úsměv)...tak já teda rozbaluju zlatou stužku:-)) veselý úsměv

reagovat 8.12.2007 22:27 - amazonka

já ho miluji :)) přátelský ůsměv plný radosti

reagovat 8.12.2007 22:32 - Vinaří

Tak co, přestěhujem se?...když tam u Ríši bylo tak útulno:-) nostalgický úsměv

reagovat 8.12.2007 22:34 - amazonka

to bylo a je vid..to by chtělo se zeptat víc hlav víc ví,co na to cukrářka kopřiva :) milí ůsměv

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.7.2017 13:25 - Někdo

Tak nějak... hezky...

Pro mne teda povinná registrace rozhodně není to pravé ořechové. Povinná registrace je vždy vázána na nějaký meil. Nechci si zřizovat imaginární meily. Lidé zde se hodně svěřují se zdravotními, vztahovými a psychikými problémy. Nedovedu si představit, že by někdo něco takového psal pod svým jménem třeba na idnes. Pokud někdo je takový exibicionista, tak má dnes možnost na facebooku vypisovat se v různých skupinách o svých potížích, ale to rozhodně není nic pro mne. Pokud mi jde o získání rady, tak se zde zeptám anonymně či naopak pokud vím poradit, tak anonyně někde přispěji. Nejde mi o prezentaci mé osoby a proto se nemusím registrovat.

reagovat 11.7.2017 13:46 - Kdosi

Beru tento názor, i když si myslím, že toho zdravotního svěřování je tady všude poskrovnu. Stahují se sem různí narušení lidé a Doktorka je tím známá. Lidé tady na sebe kálí, močí a jsou zde jiné další pervezní diskuse. které by se podle mě neměly schvalovat. To je můj pohled.

reagovat 11.7.2017 13:57 - Kdosi

Při registraci se zde jeho meil, či jméno nemusí vůbec objevit.

reagovat 11.7.2017 22:26 - Někdo

Beru tento názor, i když si...

Tak na mne zatim nikdo nekalel ani nemocil. Nemam potrebu lezt tam, kde mne to nezajima. Jestli to nekoho bavi si o tom psat, tak at si to uzije. Temat o zdravotnich potizich a nemocich je zde fura, az z toho cloveka nekdy chyta hypochondrie a uzkost, co vse za problemy existuje a co by ho mohlo potkat.No ze nejsou aktivni vsechny kazdy den, je jasne. Kdo by psal stovky prispevku treba k zacpe- snad zas jen nekdo, komu to dela dobre. To, ze vetsinu lidi zajima hlavne sex, je bohuzel v dnesni dobe pravda. Nevim, jestli se s tim da neco delat. Urcite to nekterym lidem nahore vyhovuje, ze lid ma svou zabavu a nezajima se o jine aspekty sve existence. Vzdyt, co tady krome sexu lidi vice privedlo k diskuzi - zakaz koureni. To, ze jime otravene potraviny lidi berou jsko fakt, o kterem neni treba diskutovat nebo proti nemu bojovat. A k te registraci - i kdyz se tady mail neukaze ci prave jmeno, tak nekde ten email bude a vzdy ho nekdo uvidi. Pro mne to neni. Na druhou stranu si myslim, ze pro lidi, co chteji skodit, tak neni problem vytvorit si plno mailu, identit apod. I jako registrovani mohou skodit. Jen budou moci pusobit verohodne. Takto maji prece jen lide urcitou ostrazitost.

reagovat 11.7.2017 23:15 -

Ano témat plno, ale rad málo. Tak k čemu jsou takové témata? A diskuse. Lidé zapomínají diskutovat. Celkově, nejen na webech. A jak tu bylo psáno, místo diskutování si chodí ulevit od přetlaků.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *