Pás cudnosti

Archiv příspěvků

reagovat 16.5.2018 20:09 - Alice

No nevím, Paní mě drží v...

Vědět, že si moje subka sundává bez povolení pás, asi bych mu to pěkně spočítala. Týden by se neposadil na zadek, jak bych mu ho zmalovala

reagovat 16.5.2018 22:27 - Ada

Vědět, že si moje subka...

Myslím, že takhle by asi reagovala každá žena, kdyby u svého cudného manžela zjistila podvádění. A byla by to správná reakce.
Osobně nevím, proč bych měl riskovat takovýto pokus. Ono stačí slyšet svištět rákosku za mnohem menší pochybení, což manželka často využívá a nebere si přitom žádné servítky.

reagovat 16.5.2018 23:14 - Eva

Já ho netrestala, Bylo to moje pochybení že jsem ho málo hlídala a dostal šmejd.Mužská touha je nedozírná a vytáhl by ho jednou, vytáhne podruhé, je lepší následkům předcházet.
Prostě dostal lepší PC k kterého se nedostal.

Manuka Doctor

reagovat 16.5.2018 23:15 - Eva

Milé dámy , je to jako podprsenka, obléknete ji jednou a když nesedí zbavíte se jí a koupíte lepší.

reagovat 16.5.2018 23:30 - Vy

Si koukám vystačíte. Ko Ko Ko Ko dák.

reagovat 17.5.2018 06:51 - ty

Myslím, že takhle by asi...

Jsi fakt chudák,nenapíšu chlap , protože tím nejsi.
Pouze onuce , která se nechá bít od zamindrákované fůry.

reagovat 17.5.2018 11:26 - luci

Jsi fakt chudák,nenapíšu...

Ale on není chudák,jeho to uspokojuje. V sexu nelze poměřovat šablonou. Je velice individuální,je v něm spousta deviací. Někdy až silně mimo "normu".

reagovat 17.5.2018 12:07 - René

Ale on není chudák,jeho to...

Běda mužům, kterým žena vládne!!!

reagovat 17.5.2018 13:10 - N

Běda mužům, kterým žena...

:) dobree zhodnotenie situacie vo svete :) ale, beda nebeda, ak je v ociach toho chlapa ta zena sexy, chlap sa podriadi a este rad :-)

reagovat 17.5.2018 13:22 - XT

Naznačuji pouze, že jsem sem zastánce perfekcionizmu - pokud věc - tedy pás cudnosti lze obejít, pak nesplňuje požadavky pro které se má nosit - je to stejné, jako mít auto, které nejezdí.

Vytažením mám na mysli pouze penis - nikoliv varlata - ty při optimálním kroužku opravdu vytáhnout nelze, ale penis lze vytáhnout skoro z každého přes šourek zamykaného pásu - nemá na to žádného vlivu kvalita či druh zámku a nebo klíč.

proč sem toto téma rozvedl - protože při návštěvách soudu, lety letadlem atd se prochází bezpečnostními rámy a proto by bylo vhodné mít pás, který není z kovu, ale zároveň proč mít pás - resp. v hlavě, když to nefunguje jak má věřím, že když přijde slabá chvilka, tak prostě se bude stříkat ať je rákoska a nebo není... pakliže je tomu jinak a já uvádím zavádějící informace - nacházím se v prostředí kde se preferují dětské hry s plastovými pouty a plastovými meči.

Jestliže víte o pásu, který nenese žádný kov a zároveň je spolehlivý, který by popouzel detektory, pak bych uvítal odkaz.

Děkuji

XT

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *