Pás cudnosti

Archiv příspěvků

reagovat 15.10.2017 14:52 - Ferenc

Hlavně jste psychicky nemocní.

reagovat 15.10.2017 15:08 - jirka

Pokora pred zenou neni nemoc. To je poslani.

reagovat 15.10.2017 15:26 - Ferenc

To není poslání ale úchylka.

Manuka Doctor

reagovat 15.10.2017 16:48 - Honza

Presne tak.Muzske podradne...

Kdybych si ho bez dovolení sám vyhonil tak bych z toho nic neměl. Stříkám jen na rozkaz své Paní nebo její matky.

reagovat 15.10.2017 22:52 - jirka

Kdybych si ho bez dovolení...

Tak by to melo byt.

reagovat 18.10.2017 15:45 - 00000

Já bych zavedla, aby...

Jo ale kdyz zenska nenastavi tak žadna nevára neni, žšnsky sou horší než chlapy

reagovat 19.10.2017 22:11 - Nikol

Dobrý večer.
Chtěla bych se zapojit do diskuse o "omezení pánské touhy sexu"
Kdyby ten chlap co ho nedávno propustili z vězení byl vykastrovaný nebo měl pořádný T-pás tak by se nestalo to že znásilní (na té stejné cyklostezce co před lety) tu holčinu. Chlapi jsou pasata a takové izolovat , bud jejich penis nebo celou osobu. chudák holka tá teď bude mít trauma na celí život, a to jen proto že chlípák neměl ochranu(pás cudnosti). :-(
Mě v 17ti taky můj kluk donutil k sexu aniž bych chtěla a dodnes lituji že jsem ho zavčasu nedonutila pás nosit, s dalším klukem jsem už byla ponaučena a již to vyžadovala, dlouho trvalo než jsem našla toho co mi vyhověl a dva roky ho nosil než jsem v něj dostala důvěru a nechala ho bez pásu ale náš vztah trvá již deset let a milujeme se jen když to oba chceme.

reagovat 22.10.2017 19:03 - Iriska

Dobrý večer.
Chtěla bych...

Správně Nikol, všichni chlapi by měli nosit alespoň kovový pás se solidním zámkem, ono to pak zcela změní jejich psychiku a jsou z nich krotcí beránci, to ale přepokládá, že na ně jejich Paní bude patřičně tvrdá a nebude se zdráhat používat časté fyzické tresty za různá pochybení :-) Já toho svého takto vedu a poslouchá na slovo. Respektuje mě ve všem a bere mě jako hlavu rodiny.

reagovat 22.10.2017 19:03 - Iriska

Dobrý večer.
Chtěla bych...

Správně Nikol, všichni chlapi by měli nosit alespoň kovový pás se solidním zámkem, ono to pak zcela změní jejich psychiku a jsou z nich krotcí beránci, to ale přepokládá, že na ně jejich Paní bude patřičně tvrdá a nebude se zdráhat používat časté fyzické tresty za různá pochybení :-) Já toho svého takto vedu a poslouchá na slovo. Respektuje mě ve všem a bere mě jako hlavu rodiny.

reagovat 22.10.2017 19:45 - Radek

U prostitutek se to používá,klient dostane klíček a pak má zas klíček vrátit a zamknout kvartýr.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *