Pás cudnosti

Archiv příspěvků

reagovat 13.9.2017 20:29 - Roman

Chlapci, chápu, že jste...

pokud ti zase někdy přijde něco přes něco, nechej si to raději pro sebe, nebo to ventiluj na jiném fóru

reagovat 13.9.2017 23:49 - Olda

Máš to hodně krušný....

Jaképak krušné nebo ponižující? To je častý výsledek takového to vztahu, kde je základem mužova cudnost a ženina svoboda sexu. Jsou ženy, kterým napořád nestačí jen orální sex nebo sex s dildem nebo občasná soulož s tebou, která je ženou řízená. Např. se musíš dovolit, jestli, kdy a kam můžeš stříkat apod. Prostě některé ženy občas potřebují divoký tvrdý sex s mužem, který se jí na nic neptá. Prostě každý, kdo se dá na cudnost s tím musí počítat.

reagovat 14.9.2017 10:11 - orvel

Chlapi, jaké nosite pasy? Ja...

Já nosím už 11. rok Neosteel (she-male totální), víceméně pravidelně, a už ho skoro nevnímám. Vytvoroval se podle těla, oděrky tedy výjimečně. Musí se ale kritická místa stále podmazávat a dezinfikovat. Nejdéle jsem byl pod zámkem bez přerušení 28 dní.

Manuka Doctor

reagovat 14.9.2017 11:56 - Anonym

Zamysli se nad tím a dobře...

Tak jsem se zamyslel a dobře se díval. Děkuji, že jsi mi sdělil(a), že je mi možná moje partnerka nevěrná. Zřejmě máš s nevěrou víc zkušeností než já. Ale k věci. Tady se to jmenuje diskuse od slova diskutovat. Takže je logické, že sem lidé přispívají se svými názory. To je to, čemu ty říkáš kritizovat a nabádat. Nemám potřebu ponižovat zde subíky. Jen říkam zastav se, zamysli se, jestli jsi s mírou svého sexuálního, fyzického a psychického zotročení spokojen. Jestli ano, není co řešit. Jestli ne, řeš to. A rozhodně se mi nezdá, že by úplně všichni zde přispívající subíci byli se svým osudem spokojeni.

reagovat 14.9.2017 13:40 - PodPantoflák

Tak jsem se zamyslel a dobře...

Pokud je skutečný subík tvrdě zotročen ženou, obvykle je spokojen. Samozřejmě mohou existovat výjimky

reagovat 14.9.2017 14:02 - femstool

Chlapci, chápu, že jste...

Já myslím,že subíci si tady nestěžují, ale naopak se chlubí tím, jak jsou dobře vychovaní, poslušní a svým partnerkám užiteční a jsou neskonale šťastní, že mají Paní, která se věnuje jejich výchově. Velmi dobře si totiž uvědomují, že ne všichni subíci mají takové štěstí.

reagovat 14.9.2017 15:12 - Anonym

O.k Tak pokud je to takhle, tak nic proti tomu, pokud je muž skutečný sub. Ale neberu Vam to. Sto lidí sto chutí. Jenom mě trošku rozčilujou názory, že takhle se dá v podstatě povychovat a zotročit každý muž. Tomu nevěřím. Dotyčný to musí mít v sobě a žena to z něj umí vydolovat. Platí i obráceně.

reagovat 14.9.2017 15:46 - Koks

Souhlasím s Anonymem, funguje to jenom u někoho, kdo chce být ovládán ženou. A pak se můžeme bavit o tom, kam až to celé zajde.

reagovat 14.9.2017 16:25 - Anonym + Koks

O.k Tak pokud je to takhle,...

Každá diskuze má své téma a do diskuze přispívají lidé, kteří mohou přispět k danému tématu nějakou svou zkušeností nebo radou, nebo kteří naopak tu radu potřebují. Vy oba k tomuto tématu nemáte co říct, nemáte s tím žádnou zkušenost. Takže pokud si potřebujete vylévat své myšlenky písemně, najděte si nějakou jinou diskuzi nebo si nějakou společně založte, abyste ukojili své spisovatelské touhy. Třeba: "Proč by mě žena nemohla nasadit pás cudnosti".
Třeba vám tam také někdo ještě přispěje z vaší sorty lidí.

reagovat 14.9.2017 16:48 - Anonym

Diskuse je především o prezentaci různých názorů a samozřejmě i zkušeností na dané téma. Pokud je vedena slušnou formou(což dělám), nevidím problém. Stačilo napsat, že lidé, kteří nezastávají zdejší většinový názor, zde nejsou vítáni. Končím, mějte se.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *