Pás cudnosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2004 14:20 - vasek

Má někdo zkušenosti

reagovat 25.3.2004 16:40 - Lída

Nemám, ani po nich neprahnu. Jinak hezký den.

reagovat 25.3.2004 18:21 - Simona

To sis poněkud spletl století

reagovat 13.5.2004 09:00 - jana

Vyděla jsem je prodávat na webu.

reagovat 12.6.2004 13:27 - lukas

Ja ho nosim. poridila mi ho pritelkyne. Vsimla si totiz, ze kdyz jsem nadrzenej, tak jsem mnohem pozornejsi a poslusnejsi a tak mi zakazala onanovat. Jenze mne po tomhle napomenuti pristihla jeste nekolikrat, jak si ho honim u pocitace a naposledy mi rekla ze uz toho ma dost a ze mi ukaze co proto. No a poridila tuhle vecicku.Jenom bych rad podotknul, ze pritelkyne je trosku dominantni a rada si mne podrizuje a ocividne vi jak toho dosahnout........muzu vam rict, ze po 4 dnech naprostyho pustu, pro ni udelam absolutne cokoliv...a rad...a ona to moc dobre vi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.10.2018 23:34 - luci

Dobrý večer, nasadila jsem...

Je to tvoje rozhodnutí , ale já bych patnáctiletému hochovi pás cudnosti nenasazovala. Je už sice samec schopný oplodnit ženu , ale já bych to řešila diskuzí o sexu a jeho důsledcích a možných následcích. Pokud ovšem je tvůj syn mentálně retardovaný , byla by lepší sterilizace.

reagovat 15.10.2018 06:14 - Jakub 123

Dobrý den, Tak jsem vlastní neopatrností musel přiznat barvu v práci. V kanclu šest kolegyní a já jejich šéf. Přišel mi nový díl do pásu a kúli dětem si takové věci nechávám posílat do práce. Vše proběhlo hladce, pošta nezklamala. Nicméně odpoledne, když už byl kancl prázdný, jsem si balíček rozdělal a obal hodil do koše. A to byla ta chyba.Jedna všetečná kolegyně krabičku vzala a byla na ní webová adresa :-). No a další den už následovaly dotazy proč co a jak. Důvody jsem tady už uváděl výše a tak to nebudu znovu opakovat. Nicméně po 14 dnech to celé vidím spíše pozitivně. Aspoň jedna z podstatných věcí je vyřešena. Se šéfem nic nebude a on to zcela jistě nebude chtít po ani jedné z nás. Holky se uvolnily a já konec konců taky.

reagovat 15.10.2018 06:18 - Jakub 123

Dobrý večer, nasadila jsem...

Dobrý den Marie,
Já myslím, že děláte blbost. Spíš to poznamená vztah Vašeho syna k Vám, než aby to něco pozitivního přineslo. A to sám pás nosím tři roky. Myslím si, že v mládí se mají hormony pořádně vybouřit a užívat si do té doby, než mají mladí svoje vlastní děti. Pak bych teprve nasazoval a odevzdával klíčky

reagovat 15.10.2018 08:37 - Tábor

Dobrý večer, nasadila jsem...

Domnívám se, že nasazením pásu se nic nevyřeší - přece ho nebude mít věčně. Při nejbližší příležitosti se s přítelkyní sejde, a budou si dávat větší pozor, aby nebyli přistiženi. I když ho budete nutit rozejít se s přítelkyní, stejně se zařídí podle svého. Možná by byla užitečnější poklidná - ne karatelská - promluva.
Nasazení pásu u toho klučiny pouze oddaluje řešení problému, ale není konečným řešením.

reagovat 15.10.2018 23:54 - luci

Domnívám se, že nasazením...

Konečné řešení existuje , ale je to šílené a navíc trestné. Připomíná mi Polku, která nechala vykleštit devítiletého syna aby měl vysoký soprán a stal se zpěvákem v chrámovém sboru.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *