Pás cudnosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2004 14:20 - vasek

Má někdo zkušenosti

reagovat 25.3.2004 16:40 - Lída

Nemám, ani po nich neprahnu. Jinak hezký den.

reagovat 25.3.2004 18:21 - Simona

To sis poněkud spletl století

Manuka Doctor

reagovat 13.5.2004 09:00 - jana

Vyděla jsem je prodávat na webu.

reagovat 12.6.2004 13:27 - lukas

Ja ho nosim. poridila mi ho pritelkyne. Vsimla si totiz, ze kdyz jsem nadrzenej, tak jsem mnohem pozornejsi a poslusnejsi a tak mi zakazala onanovat. Jenze mne po tomhle napomenuti pristihla jeste nekolikrat, jak si ho honim u pocitace a naposledy mi rekla ze uz toho ma dost a ze mi ukaze co proto. No a poridila tuhle vecicku.Jenom bych rad podotknul, ze pritelkyne je trosku dominantni a rada si mne podrizuje a ocividne vi jak toho dosahnout........muzu vam rict, ze po 4 dnech naprostyho pustu, pro ni udelam absolutne cokoliv...a rad...a ona to moc dobre vi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2015 09:16 - buglezz

Řeším nošení klícky jen přes den, erekce v noc jsou dost silné a v kleci bolestivé. Nenosím klec jako formu trestu, ale abych nemohl masturbovat. Každopádně chuť na sex po týdnu v kleci je nesrovnatelně vyšší než při každodenní několikanásobné masturbaci. A pokud mne manželka drží na hraně - tzn. že mne ho honí tak, že vždy těsně před mým orgasmem přestane - i síla a množství spermatu při ejakulaci je neporovnatelně vyšší než bez zamykání do klece. Pokud by byla k dispozici klec na ohon, kde by odpadaly bolestivé noční erekce - jdu do toho. Ideálně by mi vyhovoval tak orgasmus jednou za dva měsíce. Samozřejmě pak používám navlékací strapon, aby manželka nebyla bez sexu... A je to super pocit, souložit s miláčkem, vidět a prožívat s ní její rozkoš a mít přitom ohon zamknutý v kleci bez možnosti erekce, natož orgasmu...

reagovat 2.6.2015 14:20 - dan

Dnes nosí klec a ptáka zamčeného jen blbec. To se těžko chápe. Dobrovolně si přivádět stres, chodit s těžkýma koulema a se zduřelou prostatou není nic zdravého. Některý chlap potřebuje pustit ventil denně, někdo po třech dnech jiný možná déle. Ale dobrovolně to držet? Proč??????

reagovat 4.6.2015 09:32 - buglezz

Je životní styl, stejně jako si jiní nedokážou odepřít cigáro a pivo, mě vzrušuje, když mám orgasmus za odměnu. Rozhodně ale neriskuju zdraví a stres taky nepociťuji...

reagovat 14.6.2015 19:35 - Martin

Dnes nosí klec a ptáka...

Jenom blbec přijde do místnosti a urazí všechny diskutující ještě dřív, než pochopí, o čem se vlastně diskutuje. ;-)

reagovat 21.6.2015 16:03 - Tomáš

Jenom blbec přijde do...

Přesně tak, sex po týdnu bez erekce je prostě něco úžasnýho, Jak pro ni tak pro něj.
Někdo to hold týden vydrží a někdo potřebuje pás cudnosti aby so ho nehonil. Dnes už jsou diskrétní a týden se dají bez sundání nosit.klíč u ženy je podmínka a po 4dnech žena má doma poslušného pejska který je milí přítulný a něžný.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *