Pás cudnosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2004 14:20 - vasek

Má někdo zkušenosti

reagovat 25.3.2004 16:40 - Lída

Nemám, ani po nich neprahnu. Jinak hezký den.

reagovat 25.3.2004 18:21 - Simona

To sis poněkud spletl století

Manuka Doctor

reagovat 13.5.2004 09:00 - jana

Vyděla jsem je prodávat na webu.

reagovat 12.6.2004 13:27 - lukas

Ja ho nosim. poridila mi ho pritelkyne. Vsimla si totiz, ze kdyz jsem nadrzenej, tak jsem mnohem pozornejsi a poslusnejsi a tak mi zakazala onanovat. Jenze mne po tomhle napomenuti pristihla jeste nekolikrat, jak si ho honim u pocitace a naposledy mi rekla ze uz toho ma dost a ze mi ukaze co proto. No a poridila tuhle vecicku.Jenom bych rad podotknul, ze pritelkyne je trosku dominantni a rada si mne podrizuje a ocividne vi jak toho dosahnout........muzu vam rict, ze po 4 dnech naprostyho pustu, pro ni udelam absolutne cokoliv...a rad...a ona to moc dobre vi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.3.2015 07:58 - lada

Hrátky s pasem cudnosti provozujeme dost často.Na netu jsme získali určité zkušenost a ty ted realizujeme v praxi. občas mám pas já, občas manželka. Chodíme v něm doma, do práce ale i za zábavou. střídáme se po měsíci. je to opravdu někdy ,, zábava,, . Ale hlavně nás to navzájem vzrušuje, ten pocit, že rozhoduje partner o orasmu toho druhého. Vřele jako spestření hrátek doporučuji.

reagovat 27.3.2015 15:30 - Buglezz

Souhlas... Nezapomeňte na to, že kdybych skutečně chtěl, tak klec prostě rozbiju. V tom je ten rozdíl - v dobrovolnosti. Ale jelikož submisivní jsem, rád se nechávám trápit... Bereme to jako hru, ale velice, velice rajcovnou...

reagovat 28.3.2015 08:13 - Bradinski

Zavírat penis pod zámek?...

Matěji, to je zásadní nepochopení důvodů, proč zavírat penis pod zámek. Když k tomu nemáš sklony, tak to nikdy nepochopíš. Ber to jako fakt. Nějaké vysvětlování něčeho těmto lidem nemá cenu, protože (tím že to nechápeš)argumety jsou mimo mísu. Pro zamykání může být několik důvodů.
Situace 1: Ráno partnerka odejde do práce. Mě vzbudí ale mám ještě čas. Sáhnu na něj, on stojí. Najednou honím. A že nepřestanu, dokud není po všem. Odpoledne přijdu z práce, mrknu na internet. Vzpomenu na sex, najít na internetu hambaté obrázky není problém. Podrbu se a najednou, no zase sám. No a večer partnerka chce se milovat. No víš nejde to, dvakrát jsem to dneska měl. A partnerka má smůlu. Tady stačí zámek. Partnerka si penis odemkne kdy chce, a on je pro ni připraven. V tomto případě jsou oba spokojenější.
Situace 2: Jsem submisivní, ale nejsem masochista. Co víc, bolesti se bojím jak čert kříže. No a tady je zámeček výborné řešení. Nedopřáním vyvrcholení partnerka způsobuje jakési mučení bez bolesti. Navíc když je jediným držitelem klíčku, získává tím ohromnou moc. To je to, co se nám líbí a po čem toužíme. Škoda jen, že je tak málo dominantních žen.
K těm plným varlatům, sice jsem vydržel jen něco přes 14 dní, ale nepřipadá mi, že by se mi varlata něčím plnila, natož aby byla k prasknutí. Osobu toho urologa bych považoval spíše za smyšlenou.

reagovat 28.3.2015 09:56 - Msteel

Hrátky s pasem cudnosti...

Tak to je můj sen. :-)

reagovat 28.3.2015 10:23 - Martin

Buglezzi, kolik Ti a Tvojí ženě je let? my s přítelkyní jsme poměrně mladí - 28 a 24. Také jsme se zcela DOBROVOLNĚ rozhodli -asi proti proudu dnešní doby - že můj orgasmus a výstřik skoro úplně vynecháme. Máme (mám) to ale trochu těžší tím, že je to bez pásu cudnosti, tedy jenom o mé vůli. Myslím si, že milování a vůbec život je tak krásnější.... to ale asi nikdo, kdo je zvyklý se co nejrychleji vystříkat a usnout nikdy nepochopí.... jak je krásné mazlení, jka je krásné partnerku jazykem, nebo prsty přivést k tomu nejkrásnějšímu orgasmu a vychutnávat si ho spolu s ní... že je krásné být vzrušen jen z toho pocitu, nebo z pocitu že si se mnou (s varlaty, penisem) partnerka hraje, dráždí, ale ví kdy přestat:-) Partnerka přestala brát antikoncepci a já ji miluji tak, že jsem ochotný a oddaný to pro ní opravdu vydržet..nezlobí se na mě, když se třeba vzruším tak, že nějaká kapička z penisu ukápne, to ji naopak vzruší nebo když jsem ze začátku selhal a honil si ho.. prostě se jen usmála a řekla, že ví, že je to těžké a že časem se to zlepší... teď už nehoním... moc se nám líbí ta myšlenka na narozeniny a vánoce:-) a potom ještě když budeme chtít miminko... bere nás myšlenka, že ona za pár dní / týdnů prožije stejně orgasmů, jako já za několik let.. tělo si poradí samo, mokré sny jí nevadí, říká, že je to roztomilé a že doufá, že se mi zdá o ní:-)
ohledně plných varlat: není to, že by se něčím plnily... spermie a další tekutiny se uchovávají v žlázách v břiše.. viz ampulle, semenné váčky, Cowperovy a další žlázy. V žlázách v břiše je rovněž tvořen největší podíl objemu ejakulátu.
Zvětšení a zvýšení citlivosti varlat při sex. abstinenci nejspíše souvisí se zinkem. Zinek je velmi důležitý pro zdraví, růst a funkci varlat a muž. pohl. ústrojí.. Každou, navíc častou ejakulací ale zinek tělo (zbytečně) ztrácí a ten se běžnou stravou nestačí doplňovat. Pokud muž o zinek nepřichází, tak i jeho varlata jsou zdravější.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Ostatní články k tématu


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Pás cudnosti

registrace | přihlásit se