PARUKY-PRÍCESKY

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2005 14:51 - niki

Nechce nekterá z vás prodat levne prícesek?Blond(i promelírovaný),dlouhý.Bylo by mozno poslat fotku?Bydlím kousek od Prahy,tak od nekoho kdo bydlí v Praze nebo v okolí.Moc vám dekuji

reagovat 16.6.2006 19:36 - avon"eobchod.com

Příčesek na skřipci, studená blond, fotku můžu zaslat mobilem, 500Kč.

reagovat 26.12.2007 20:24 - Lenka

Nemá někdo zkušenost s příčesky Hairdo Jessica Simpson? Díky!

reagovat 8.6.2008 11:14 - ross

PRODÁM PRAMÍNKY VLASŮ VELMI LEVNĚ!

prodám kvalitní evropské vlasy v délce 35 cm v počtu pramínku 72. Vlásky jsou evropské, velmi kvalitní, na dotek hebké a leské. jednou použity metodou keratin.Vlásky mají barvu tmavě hnědou.

PRODÁM S 50 PROCENTÍ SLEVOU Z PŮVODNÍ CENY!!! foto na pořádání ráda zašlu.

EMAIL: ross.chance"seznam.cz

reagovat 19.10.2008 19:00 - tereza

měla bich zajem o pruku nebo rpicesek ale levně od100 do 200 kdo bi tkle levna poslal nebo prives tak odepista na tento email..

barankova30"seznam.cz a npiste odkud jste díky...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2016 10:30 - Zuzka

Nejlepší výběr má podle mě hotstyle,tam si i můžete v případě když si nebduete jistá barvou, délkou apod.zajít přímo k nim do salonu a tam vám poradí a klidně i pomůžou vybrat přímo na místě bez nějakýho objednání předem,.Já sem tak šla se jen zeptat ale rovnou jsem si nakonec nechala poradit co a jak s tím a ty vlasy tam nechala prodloužit a parááda :)

reagovat 26.10.2016 15:35 - renata

Je mi 13 let a s mamkou jsme se loni v adventu přihlásily na adventní trhy do wídně.Mamka je černovláska na krátko ostříhaná.Doma má blond paruku krásné blond vlasy až po ramena.Někdy mi ji půjčíNáhodou jsme tam objevily obchod paruky a příčesy.Mamka neodolala a koupila si paruky dvě.Jednu tmavou kudrnatou a druhou dlouhovlasou s růžovým melírem.A tak¨na cestu dom jsme obě jely v parukách.Mamka mi dala vybrat jakou.Já si vybrala tu kaštanovou kudrnatou .Mohu doporučit navštívit zahraničí. Mamka si tu první paruku koupila v německu.A moc jí sluší.Je z ní krásná blondýnka.

reagovat 22.6.2017 09:03 - Alča

A ty clipy , příčesky se dělají jen z umělých vlasu?

reagovat 12.7.2017 09:16 - Belina

Alčo ne e. Dělají se i z pravych vlasů. Mrkni treba na clip-in-vlasy.eu

reagovat 17.7.2017 09:44 - Alča

Aha, super, díky přímo za stránky, jdu to pročíst.Přemýšlím, zda právě koupít nebo ne a jaký atd

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *