Paroxetin

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2005 15:10 - fatamorgana

Chcela by som sa opýtať ?udí, ktorí brali toto psychofarmakum ako na ňho reagovali a či mali pri braní probmey so sexom.

reagovat 25.11.2005 14:44 - Zuzka

Mně se po něm strašně motala hlava, takže jsem ho brala jen dva týdny. Otázku sexu nedovedu posoudit.

reagovat 26.11.2005 17:46 - fatamorgana

Ja som ho vysadila po cca týždni, nočné halucinácie, úplná necitlivosť v sexe, tiež sa mi veci okol mňa hýbali, som rada, že ho už neberiem.

reagovat 26.6.2006 19:43 - Jitka

Jsem s ním moc spokojená, velmi mi pomohl od depresí a fobie. Seroxat.

reagovat 26.6.2006 22:46 - Jirka

Bral jsem ho a byl jsem s ním velmi spokojený. Na začátku užívání jsem měl sexuální "problémy" asi tři neděle. Pak všechno zase začalo fungovat jak má:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2016 19:17 - Jana

Na nespavost mi byl...

Trittico můžete použít na spaní i jen v případě nouze na spaní. Není nutné ho brát denně ;)

reagovat 27.2.2016 21:53 - Rebelka

Mirtazapin nebrat! Ať si ho psychiatři berou sami a tloustnou po něm! Uvidíme, jak se jim to bude líbit! A ten jejich slavný APO-PAROX, ten ať si přiberou k tomu! A můžou tloustnout ostošest!!!
Paroxetin taky nebrat!Farmaceutické firmy si mastí kapsy, neboť lidé jsou víc a více nemocní! A na vedlejší účinky léků dávají zase další léky, pak další a další! Tady musí přijít velmi brzy revoluce v celém,, slavném českém" zdravotnictví! Ale to se všichni zdola musí razantně vzbouřit! Tak, jako se vzbouřili studenti 17. listopadu 1989, proti komunistickému režimu! Chce to jít přímo před Ministerstvo zdravotnictví. Tam mít proslov a vypískat samotného ministra a celý zkorumpovaný zdravotnický systém! Dnes už nejsou lidé jenom hloupé stádo ovcí, nýbrž díky médiím a internetu mají mnohem více znalostí a poznatků, než čeští doktoři! Chce to sebrat odvahu a říci:,,Děkujeme, odejděte!" Lékaři odcházejí, ale do ciziny, kde si nahrabou pro sebe více peněz! Pane Bože, kam ten svět spěje!!!

reagovat 27.2.2016 22:02 - Nikol

Paní Marto, vy jste brala Mirtazapin? Kolik kg jste z něho přibrala?
Jak dlouho jste ho brala?

reagovat 28.2.2016 21:38 - Tak, tak!

Je vidět, že paní Petra má největší přehled, zde na diskuzi! Přikláním se k Rebelce! Opravdu to chce co nejdříve zahájit reformu celého zdravotnictví! Chce to opravdu pátrat a přemýšlet! Lékaři-psychiatři, musí svým pacientům umět zajistit kvalitní péči! Zatím
se tak děje, ale pouze na soukromých klinikách 21. století, za velmi předražené ceny, které si mnoho lidí nemůže z finančních důvodů dovolit! Lékař je povinen dát lék, ať je to na úzkost, nespavost, deprese! Existují odběry krve, moči a slin k měření mozkových neurotransmiterů, kortizolu, melatoninu atd.! Léky se dávají pacientům přímo na míru! Dále by se mělo pátrat detailně po všech infekčních, bakteriálních, virových, plísňových a především prvokových a parazitárních zátěžích, těžkých kovech! Takováto vyšetření mají hradit zdravotní pojišťovny! Lékař-psychiatr, ještě lépe psychosomatik, musí podat svým pacientům léky bez vedlejších nežádoucích účinků! To jest bez rizika serotoninového a neuroleptického maligního syndromu, bez sebemenšího přibírání na váze a psychomotorického útlumu! Avšak vysoce účinné a především, bez rizika závislosti! Také psychoterapie by měla být plně hrazena zdravotními pojišťovnami!
V současné době je psychoterapie nadstandardní metoda, kterou si klient u svého psychoterapeuta platí! Možná, že jsou ve cvokhausech psychoterapie grátis! Ale zase tam své pacienty, opravdu oběti, nacpou antipsychotiky, antidepresivy, až je úplně odrovnají! Vznikají další nemoci-především obezita poruchy jater a ledvin, zvýšený cholesterol, cukrovka, infarkty, srdeční arytmie, parkinsonismus, demence a jiné! Co dělají české zdravotní pojišťovny? Naprosto nic! Jenom hrabou pro sebe peníze, staví si paláce! Na lidí z vysoka... Však víte co! Je nejvyšší čas vyjít opět do ulic a chrastit klíči před Ministerstvem zdravotnictví! Pokud takových pacientů, skutečných i potenciálních obětí, na kterých se psychiatrie podepsala a kterým hrozí poškození zdraví z psychiatrické léčby, najde většina, je třeba se ozvat veřejně, nejen na této diskuzi! To platí nejen o psychiatrii, nýbrž i o ostatních lékařských oborech! Hanba celému českému zdravotnictví! Je to banda doktorská! Nebojme se a nestyďme se ozvat! Chceme odpovídající zdravotní péči! Nejsme žádní hlupáci, tak jak vy si o nás myslíte!

reagovat 28.2.2016 21:43 - Tak, tak!

Přece všichni máme právo na opravdu kvalitní zdravotní péči, plně kvalitní, zdravý a dlouhý život! A vy ostatní, přidejte se k tomuto
názoru! Protestujme, bojujme a ozvěme se! Nastal čas státní reformy!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *