Paroxetin

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2005 15:10 - fatamorgana

Chcela by som sa opýtať ?udí, ktorí brali toto psychofarmakum ako na ňho reagovali a či mali pri braní probmey so sexom.

reagovat 25.11.2005 14:44 - Zuzka

Mně se po něm strašně motala hlava, takže jsem ho brala jen dva týdny. Otázku sexu nedovedu posoudit.

reagovat 26.11.2005 17:46 - fatamorgana

Ja som ho vysadila po cca týždni, nočné halucinácie, úplná necitlivosť v sexe, tiež sa mi veci okol mňa hýbali, som rada, že ho už neberiem.

reagovat 26.6.2006 19:43 - Jitka

Jsem s ním moc spokojená, velmi mi pomohl od depresí a fobie. Seroxat.

reagovat 26.6.2006 22:46 - Jirka

Bral jsem ho a byl jsem s ním velmi spokojený. Na začátku užívání jsem měl sexuální "problémy" asi tři neděle. Pak všechno zase začalo fungovat jak má:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2016 21:38 - Tak, tak!

Je vidět, že paní Petra má největší přehled, zde na diskuzi! Přikláním se k Rebelce! Opravdu to chce co nejdříve zahájit reformu celého zdravotnictví! Chce to opravdu pátrat a přemýšlet! Lékaři-psychiatři, musí svým pacientům umět zajistit kvalitní péči! Zatím
se tak děje, ale pouze na soukromých klinikách 21. století, za velmi předražené ceny, které si mnoho lidí nemůže z finančních důvodů dovolit! Lékař je povinen dát lék, ať je to na úzkost, nespavost, deprese! Existují odběry krve, moči a slin k měření mozkových neurotransmiterů, kortizolu, melatoninu atd.! Léky se dávají pacientům přímo na míru! Dále by se mělo pátrat detailně po všech infekčních, bakteriálních, virových, plísňových a především prvokových a parazitárních zátěžích, těžkých kovech! Takováto vyšetření mají hradit zdravotní pojišťovny! Lékař-psychiatr, ještě lépe psychosomatik, musí podat svým pacientům léky bez vedlejších nežádoucích účinků! To jest bez rizika serotoninového a neuroleptického maligního syndromu, bez sebemenšího přibírání na váze a psychomotorického útlumu! Avšak vysoce účinné a především, bez rizika závislosti! Také psychoterapie by měla být plně hrazena zdravotními pojišťovnami!
V současné době je psychoterapie nadstandardní metoda, kterou si klient u svého psychoterapeuta platí! Možná, že jsou ve cvokhausech psychoterapie grátis! Ale zase tam své pacienty, opravdu oběti, nacpou antipsychotiky, antidepresivy, až je úplně odrovnají! Vznikají další nemoci-především obezita poruchy jater a ledvin, zvýšený cholesterol, cukrovka, infarkty, srdeční arytmie, parkinsonismus, demence a jiné! Co dělají české zdravotní pojišťovny? Naprosto nic! Jenom hrabou pro sebe peníze, staví si paláce! Na lidí z vysoka... Však víte co! Je nejvyšší čas vyjít opět do ulic a chrastit klíči před Ministerstvem zdravotnictví! Pokud takových pacientů, skutečných i potenciálních obětí, na kterých se psychiatrie podepsala a kterým hrozí poškození zdraví z psychiatrické léčby, najde většina, je třeba se ozvat veřejně, nejen na této diskuzi! To platí nejen o psychiatrii, nýbrž i o ostatních lékařských oborech! Hanba celému českému zdravotnictví! Je to banda doktorská! Nebojme se a nestyďme se ozvat! Chceme odpovídající zdravotní péči! Nejsme žádní hlupáci, tak jak vy si o nás myslíte!

reagovat 28.2.2016 21:43 - Tak, tak!

Přece všichni máme právo na opravdu kvalitní zdravotní péči, plně kvalitní, zdravý a dlouhý život! A vy ostatní, přidejte se k tomuto
názoru! Protestujme, bojujme a ozvěme se! Nastal čas státní reformy!

reagovat 26.1.2018 00:05 - Barbara

Ja ho beriem asi tyzden a pol...

Ahoj.mam tie isté príznaky ako ty.zrychli sa mi tep a dýcham rychlo.az mi to prišlo že mám ďalší panický atak. Musela som si dať lexaurinu lebo to bolo na nevydrzanie. Berieš ho ešte?

reagovat 26.1.2018 00:05 - Barbara

Ja ho beriem asi tyzden a pol...

Ahoj.mam tie isté príznaky ako ty.zrychli sa mi tep a dýcham rychlo.az mi to prišlo že mám ďalší panický atak. Musela som si dať lexaurinu lebo to bolo na nevydrzanie. Berieš ho ešte?

reagovat 3.5.2018 22:37 - jana

Ted psali že z paroxetinu a mimo jiné i amitriptylinu se časem vyvine demence...tak pozor i bych tomu věřila - farmeceutické firmy ale mlčí..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *