Pařížský pátek třináctého

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2015 11:57 - Alexandr

Myslite, ze po teto hruze se evropsti politici probudi a zacnou chranit zejmena zivoty a bezpecnost obcanu Evropy, jimiz byli zvoleni ci zprostredkovane dosazeni do svych funkci?

reagovat 14.11.2015 17:25 - H

Myslim si že tohle je jen začátek...budou nás tady vraždit...

reagovat 14.11.2015 17:48 - Péťa

Zaostalá a debilní Evropa se neprobudí nikdy!Bojí se sama sebe a jednou se sama zahubí tím svým zasraným multikulti!!

reagovat 14.11.2015 18:03 - Tonda

Myslim si že tohle je jen...

Tak si kup zbraň, a buď připraven. Kdo tě a tvou rodinu ochrání? Policie? Armáda? Haha, dobrý vtip.

reagovat 14.11.2015 19:30 - sardanapal*

Poděkujte faru Merkel a nadávejte na Zemana ....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2015 19:55 - jenže našinec

A proč by tam se zvláštní...

by makal,a maximálně se přizpůsobil.To se o muslimech říct nedá.Kam vlezou,jsou potíže,a chtějí,aby se každý přizpůsobil jim.takže bohužel...

reagovat 23.11.2015 19:58 - sardanapal*

To bude spíš Šoidrová,...

Jak chceš

reagovat 23.11.2015 19:59 - sardanapal*

A proč by tam se zvláštní...

Kolega dole má recht a ty hňup jdi do hajzlu !

reagovat 23.11.2015 21:13 - !

A proč by tam se zvláštní...

Země bohaté a spořádané jsou i na blízkém východě! Mají tam své náboženství, své lidi, své zvyky!
A navíc - nevím, jestli se tu mohou moc o ty svoje krajany opřít. Spíš bych to viděl na odloučené slamy, kde nejenže se nepracuje, ale hlavně bují extremismus, nebo aspoň kriminalita!
Navíc máme tu cikány, které už začleňujeme bůhví, jak dlouho a zatím je jenom financujeme a posloucháme stížnosti na naši rasistickou povahu!

reagovat 23.11.2015 22:30 - D

by makal,a maximálně se...

To je přílišná paušalisace. Různí muslimové mají různý vztah k práci, a v různé míře dělají problémy svému okolí. Nicméně mnozí muslimští i jiní migranti opravdu využívají zájmu veřejného - a státem dotovaného neziskového - sektoru západních zemí, který chce skrze rozmanité formy byrokratického, ubytovacího, stravovacího, zdravotně pečovatelského, výchovně osvětově vzdělávacího či vězeňského nakládání s nimi dobře vydělávat na svůj vezdejší chléb. Podobná parasitní symbiosa jistě existuje například i mezi obdobnými sektory na jedné straně, a mnohými českými, slovenskými, maďarskými či rumunskými Romy všude po Evropě.

Bohaté země kolem Perského zálivu fungují poněkud jinak, své náboženské soukmenovce neberou, nebo jim skýtají jen daleko méně parasitních příležitostí ve srovnání s Evropou. Občané či poddaní těchto zemí jsou jen zahálčiví rentiéři, kteří poptávají ze zahraničí především služebnictvo a vykonavatele málo atraktivních prací, které sami nechtějí dělat. A na takové role se nějací Afgánci či Syřané málo hodí, a na druhou stranu se zase těmto Afgáncům či Syřanům na bohatých zemích kolem Perského zálivu pochopitelně nehodí absence pečovatelských struktur podobných těm evropským, kterých by mohli využívat.

Pečovatelské struktury pro Afgánce či Syřany v bohatých zemích kolem Perského zálivu sice nejsou, nicméně i tak tam jsou peníze. Z těch se financuje například výstavba mešit v západní Evropě.

Buď jak buď, Češi by měli pochopit, že s těmito souvislostmi nic zásadního neudělají, a že je jejich údělem přiměřeně snášet veškeré potíže i bezpečnostní a jiná risika s tím vším spojené. Podobně jako je to samé údělem i občanů jiných evropských zemí, a to přímo úměrně jejich bohatství. Mohou být nasraní, nadávat, vyjadřovat s tím hlasitý nesouhlas, eventuálně tu a tam někoho zbít, zabít či zapálit uprchlickou ubytovnu (což je pochopitelně nezákonné a já k tomu nevybízím). To je vpodstatě ale tak všechno, co můžou.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *