Parapsychologie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2005 15:12 - Irena P.

Moc prosím , dá se na nějáké univerzitě studovat přímo parapsychologie?
Odpovězte mi prosím přímo na e-mail.

reagovat 30.11.2006 11:38 - Veronika

Ahoj má tu někdo stejné zkušenosti jako já? Napište na frekventak1"seznam.cz

Dík

reagovat 30.11.2006 13:39 - Evelyn

Ahoj Veroniko, jaké zkušenosti? :)

reagovat 30.12.2006 21:56 - Jakwub

Prosím ví někdo jaký je křestanský pohled na telekinezi a pyrokinezi?

reagovat 31.10.2007 10:50 - Nikoleta

Ahoj,už delší dobu no spíš náký ty roky,se mi stává,že když spim tak cejtim jak mi někdo líbá po krku,občas se mi zdá že je semnou provozován i sex a když se z toho v noci probudím,tak je to jak kdyby to bylo peřd chvílí.jednou jsem měla opravdu i vlhkej krk a bolelo mi mezi nohama jako bysem ho tam fakt.....měla jsem to třeba i celý týden pak jako by byla pauza a zas a zas...když toto ustalo,začala jsem se v noci probouzet nebo spíš sem byla v takovém mikrospánku??já netušim co to vždy je,prostě jako bych ochrnula ,nemůžu mluvit a vždycky můhu hejbat jen levym malíčkem jinak ležim jak prkno,nemůžu otebřít oči jako kdyby mi něco nechtělo abych se koukala,jendou se mi to ale podařilo,viděla jsem bíý mžitky nevim kam až to směřovalo a nad obličejem z těch mžitků jako by obličej,radši sem je zavřela,škrábala jsem levym malíčkem o mého přítele a marně se snažila vydat nákej zvuk ale vyščel ze mě jen vzduch...fakt nevím co to je ,mám to už dlouho,včera jsem to měla zas a přišlo mi to nekonečný kdy jsem se modlila kdy to zas přestane...PROSIMVÁS NEVÍTE CO BY TO MOHLO BÝT??nebo jak se toho zbavit?? myslíte že jsem třeba náké medium???já už fak si nevím rady.....mnohokrát děkuji za odpověd....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2013 10:42 - ,

Parapsychologii lze studovat...

kousek od Schwanzenbergova

reagovat 16.7.2014 09:19 - Lada

ahoj, nevím co to je, ale...

Treba si zohnať svätenu vodu, potriet si ňou zápästia krížikmi a celú izbu najlepšie. Pokúša vás diabol/duch ktorý znasilnuje a nie ste prvé ani posledné ktoré majú takéto zážitky. Stretla som sa s tým už u troch kamaratkach, všetky mali predtým nejaky problem s chlapmi. Jedna ich neznasala a bála sa intímneho vzťahu, jedna pristihla frajera pri nevere...Možno sa nieco podobne stalo aj vám, treba odpustiť im, odpustiť sebe a ísť ďalej. Títo duchovia z vás cítia negatívne energie a žijú z nich. Veľa šťastia prajem!

reagovat 16.7.2014 09:25 - Mimi

Treba si zohnať svätenu...

Jak přivolat ducha zemřelé lásky?

reagovat 16.7.2014 09:27 - .

kousek od Schwanzenbergova

Oprava: kousek od Traunterbergova.

reagovat 11.9.2014 21:15 - Kath

Treba si zohnať svätenu...

Fakt nechci být zlá ale jako by se ozval nějaký kněz fanatik. ďábel se z pekla dostat nemůže..může to být i nemoc nevím přesně jak se jí říká ale člověk má orgasmus i několikrát za hodinu, je to nepříjemné..u ní to patrně je vždy v noci..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *