PARABENY

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2004 20:02 - Julie

Chtela bych se zeptat co jsou to vlastne parabeny.Slysela jsem ze mohou zpusobovat rakovinu,jsou ale obsazeny skoro ve vsech vyrobcich. tak jak to s nimi je?

reagovat 20.10.2004 11:33 - mansourah

Zrovna nedvno jsem o tom také slyšela a tohle jsem zatím našla:

EFSA se vyjádřil k bezpečnosti parabenů

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), vědecký panel pro potravinářská aditiva, aromatizující látky, pomocné prostředky a materiály v kontaktu s potravinami (AFC) publikoval stanovisko k používání parabenů (E214

reagovat 26.2.2009 12:48 - S.S.

Tak to mám vyházet všechny krémy s parabeny?V některých je třeba jeden a v něktých jsem našla i 4-5 druhů.

reagovat 26.2.2009 15:00 - s

Ano, a poohlídnout se po čistě přírodní kosmetice zn. Lavera, Logona aj. Tak jsem to před 2 lety udělala i já

reagovat 26.2.2009 15:21 - S.S.

Docela mě překvapilo ,že je toho hodně v údajně přírodní kosmetice Oriflame.Parabeny jsou i v zubních pastách,šamponech,v peelingu,v pleťových vodách,maskách,mydlech,a krycích makeupech.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2013 14:11 - Tiande.k

Ahoj,


s kosmetikou TianDe mám taky jen dobré zkušenosti. Seznámila mě s ní kamarádka. Sadu na ruce jsem nejdřív nechtěla, že jako nechápu, proč by mi měla mazat ruce, ale pak jsem se nechala a jsem překvapená, jak jemné ruce ještě můžu mít:-). oprvdu to vydrželo docela dlouho. A na to, že ty krémy jsou docela velké a všechny tři stojí dohromady jen 300, tak mě to zaujalo. Nejsem z těch, kteří by se chytali na každé "lákadlo", ale tohle je tak skvělý, že se mi to zalíbilo. Navíc je to srašně levný, takže mě dokonce baví i občas něco vyzkoušet, perotože když si dám masku za 50 Kč, která se mnou udělá zázraky a můžu jí dokonce poučít i čtyřikrát, tak to je úplně super!!! Jsem teď už zaregistrovaná nějaký te pátek a už jsem toho vyzkoušela dost, a už jsem se locos i naučila jak co používat a tak, takže i poradím. Hlavně už si buduji docela celkou skupinu, takže kdo byste se chtěl přidat, neváhejte. Klidně udělám i osobní schůzku, a pomůžu s budováním skupiny. Pokud jste z Plzeňska, teda spíš Plzeň-jih, klidně mi napište, a dáme se do toho:-). Stránky www.tiande-czech.webnode.cz. Ale pomohu i ostatním na dílku. Buduji skupiny po clé ČR.

reagovat 12.2.2013 09:20 - RENATA Ś

Ahoj,

s kosmetikou TianDe...

KONTAKTUJTE MNĚ PROSÍM SANDOORS@ATLAS.CZ
MÁM ZÁJEM O REGISTRACI

reagovat 21.2.2013 20:25 - Jitka

Ahoj,


s kosmetikou...

Dobrý den, můžete mi kontaktovat na jitka.fox zavináč seznam.cz

reagovat 19.4.2017 09:29 - Pavlína

No, já ji zkusila. Šampon z...

Dobré dopoledne, pokud mohu doporučit šampóny, tak úplně bez parabenů, pouze přírodní německou kosmetiku od firmy LR. Zakládají si na kvalitě a mají největší vývojové centrum na Aloe Vera. Po Aloe Vera by rozhodně svědět hlava neměla, jsou tam šampony, které pomohou i výborně proti lupům. Krom jiných výrobků, které tu jsou vynikající. Produkty co se týče zdraví dokáží pomoc, tak jak se od nich očekává. Mám je vyzkoušené u více svých nejbližších, včetně mě. Např. osobně mám pořešenou chronickou rýmu, u kamaráda sennou rýmu, neustálý zánět moč. cest, ulcerozní kolitidu atd. V případě bližších informací mně kontaktujte na mailu: lr-ltm@seznam.cz

reagovat 12.8.2017 23:14 - Milan

Hlava tě nesvědí z...

Aloe vera je alergen? Ale jděte, působí právě protialergicky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *