pantofle nebo bačkory

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2009 10:01 - Michaela

Chtěla bych se zeptat,jestli nemáte někdo podobnou zkušenost,mám syna 12 let,který odmítá nosit na přezutí pantofle a vyžaduje,abych mu kupovala klasické dětské bačkory.Když jsme byli v prodejně a on si je zkoušel najednou zčervenal,ale chtěl je i když jsem mu nabízela pantofle.Myslím,že v jeho věku je jediný ve třídě v dětských bačkorách,myslím tím,jestli ho to nevzrušuje.Nemáte někdo podobnou zkušenost?

reagovat 6.1.2009 18:56 - Denis

Pod?a toho,o aké papuče sa jedná.Podobný problém som mal aj ja,nechcel som,aby boli moje nohy vidite?né,pretože sa mi nohy iných spolužiakov ve?mi páčili.Musel som sa s tým ale nejako vyrovnať,kedže som niekedy zabudol prezúvky a ostal som v triede bosý.Je možné,že papuče odmieta preto lebo v nich nohy vyzerajú vzrušujúco,ale možno je to naopak,asi sa v bačkorách cíti bezpečne.Chcelo by to upresniť.

reagovat 6.1.2009 19:19 -

Možná se mu nohy špatně prokrvují,a je mu v pantoflích zima na nohy. V bačkorách je přece jen tepleji. Také lépe drží na noze, a dá se v nich snadněji pobíhat.

reagovat 11.1.2009 20:26 - __utma=225921807.1905165613.1231231442.1231610591.1231701782.16

V tomto se neshoduji,on nosí dětské bačkůrky a mám pocit ,že ho to vzrusuje.Ahoj Michaela

reagovat 12.1.2009 04:46 -

Říkáš že je mu 12? Hmm, to bude moct už za dva roky legálně souložit, viď. Že by novej úchyláček? Dej ho vyšetřit. A sebe rovnou taky, protože po někom to mít musí, ne?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.7.2017 19:08 - Jiri

Ja jsem chodil v backorach celou zakladku a snad I stredni ,kdysi v v tom chodili snad vsichni kdyby delali I nyni vetsi velikosti tak nemam problem I ted je nosit.

reagovat 19.8.2017 07:58 - Kubo

Jiri, delají, delaji :)
Jen musíš vedet kdo, kde :)

Já mám pres 30 a nosím je bezne a mám velikost poradne velkou.

S bilou podrážkou, gumičkama

reagovat 4.11.2017 23:52 - diskutér

Pantofle stejne brzy budou všude zakázaný (dík pojišťovákum), třeba sestřičky už je skoro nikde nenosí.
Tak tenhle problém odpadne.

reagovat 31.1.2018 20:23 - Rado

Po různých zkušenostech chodí puberťák na střední ve sportovních teniskách. A jsou to asi nejlepší přezůvky, jen je třeba dobře vybírat. Děcka rády o přestávce lítají po chodbě a když jsem pak na schůzkách slyšel o nehezkém úraze v pantoflích na schodech jednoho žáka, bylo za mě rozhodnuto. Dobré tenisky jsou z kategorie běžeckých a někdy i fitness, hlavně ať jsou prodyšné. Je třeba dávat ale pozor, aby nebyly těsné, musí být volné, dostatečně pohodlné a nestlačovat nohu. A aby neměly černou podrážku. Rozhodně se vyhněte sálové obuvi, ta je těsná, venkovní do přírody, ty jsou vodě odolné a za to málo prodyšné. Doporučuji se vyhnout různým módním kategoriím, ta není konstruována pro zátěž a celkem brzo se rozpadne, navíc často nebývají prodyšné. Puberťák je z tenisek nadšen a dokonce z něj vypadlo, že se nemusí stydět ve třídě za smrad, který teď zůstane v šatně při přezutí. Pak po mě chtěl podobné tenisky na domácí nošení, na což jsem nereagoval, až si je jednou koupil za své. Tak dostal ode mě ještě jedny, aby je mohl obden střídat a nemnožily se v nich bakterie. Je fakt, že když v nich doma chodí, tak není v celém domě smrad jako předtím, akorát se musí přezouvat na určeném místě. Jako malé plus beru, že i doma na nohách vypadají vcelku dobře. Ve výsledku mu koupím pokaždé o prázdninách dvoje tenisek, které má rok na doma a které střídá, po roce jedny nosí další rok ve škole jako přezůvky a v druhých chodí na běžné nošení, takže každé odnosí všehovšudy maximálně jeden a půl roku. Po konci školního roku je má pak na zahradu. Třídní učitelce jsem vysvětlil, že prostě bude ve škole chodit v teniskách a že si za tím stojím. Pokud bude po vás někdy chtít tenisky na přezouvání, tak neváhejte, ale dobře vyberte. A rozhodně ne na tržnici, ale ve sportu.

reagovat 9.5.2018 06:44 - Heli

Máme kluka a holku, dříve nosili ve škole bačkory, potom pantofle, ale pak je přestali nosit a chodí bosi. Když je zima tak chodí v ponožkách, v teplém období bosi. Když jim řeknu jestli nechtějí přezůvky, že by si je mohli sami vybrat tak o tom nechtějí ani slyšet.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *