pánské push -up prádlo

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2007 22:06 - michal

V jednom obchodě jem objevil slipy,tanga a boxerky z push up efektem,koupil jsem je a vyzkoušel,jsou mimořádně pohodlné,navíc to trochu pozvednou,nikoliv zvětší pozor nejsou zázračné! nosí je taky někdo a kde je nakupujete,chci si pořídit další.. a taky samo váš názor na toto.

reagovat 18.4.2007 11:47 - Jana

Michale, ty jsi tedy kreten! Co bys asi chtel Push-upovat? Ty tvoje smesny upoceny kulky? Hahaha. Buzerantska buzno, nechutna!!!

reagovat 18.4.2007 12:15 - michal

Jano bacha na přízemní mrazíky!!!!

reagovat 18.4.2007 12:26 - karlos

No vážení ,to jste nezačali nejlíp...push up pro chlapy jsem vyděl,naštestí nepotřebuju žádný zvedačky,v případě že bych tam nic neměl nožná bych o tom uvažoval.

reagovat 18.4.2007 12:27 - Pravopis

Karlosi, nepise se "vydel" ale videl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.12.2016 09:33 - žena

jééé ty jsi kravička

Promin, nechtěla jsem se tě dotknout, to mi jen ujelo, protože mě těch pár posledních komentů rozesmálo. Je to samozřejmě tvoje věc, jak se díváš na své tělo ale jen za ženy mohu říct, že ani reálná velikost penisu natož zdůrazněná prádlem, není pro ženu zdaleka tak důležitá, jak se muži domnívají

reagovat 18.12.2016 09:54 - Jirka B

Promin, nechtěla jsem se tě...

já také ne prominon když si člověk přečte komentáře po spádku tak se dívím že jsem psal.Za chlapy píšu je jim většine jedno co mají na sobě ,mě je koupila partnerka ,když chodíme plavat spřáteli možná mě je jasné proč aby je provokovala nevím ,ale třeba ona sama nechce o plavkách tanga ani slyšet,Její kolegyně jí předemnou řekla to snad ne ten tvůj je dole celej vyholenej ten ti musí pleskat koulema o tu tvoji holou pičku. Podotýkám její kolegyni je kolem 42 a nám 31.

reagovat 18.12.2016 10:42 - Žena

já také ne prominon když...

No alespoň vidíš, jaké pipiny můžou některé kolegyně být. A jestli ti to prádlo koupila partnerka, tak je to mezi vámi a z lásky a to je úplně jiná situace. Zdravím a děkuji za pokec

reagovat 18.12.2016 12:33 - Jirka B

No alespoň vidíš, jaké...

Víš co ja se ji zeptal a hlavně na tu kolegyni,vyloženě se mezi sebou štychají kdo má lepšího chlapa.Hlavně je rozvedená a podle řeči jejich děti už měli hodně nových tatínků.Prádlo mě koupila schválně aby záviděla a mohla jí provokovat ,je to prostě ta ženská soutěživost Poprvé kdyžmě v tom viděla tak se jí vyptávala a nedala jí pokoj radši se neptám co všecho probíraly.Pravda je ale ta že je dostal asi po 2 měsích její přítel.Do hola musel i on v šatnách jsme se tomu smáli jak ty ženský dokážou chlapa zblbnout

reagovat 18.12.2016 12:49 - Alena

Víš co ja se ji zeptal a...

Zdravím koukám a nemůžu věřit.My jako ženské si také kupujem plavky ,aby nám zvedly poprsí spodní díl plavek nosíme co nejvíce vykrojený v rámci postavy co nám dovolí a taky se mezi sebou hodnotíme ne že ne.Vím o jaké plavky se jedná pár chlapů jsem v tom viděla a nevím mě to přijde divný.Ten penis v tom vyloženě trčí a je vidět všechno.Já bych to nechala tak pro mladý puberťáky tam mě to přijde jako sexy ,že dosáhl mužnosti ale chap s děckama kolem 40 s manželkou vedle sebe nevím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *