Pánské punčocháče

Archiv příspěvků

reagovat 26.2.2012 01:12 - Petr x

Směje se snad někdo...

Zdravím tě, Petře. S Tvým příspěvkem se plně ztotožňuji a opravdu nechápu, v čem kdo má problém. Jinak mi to mozkovna nebere. V současnosti považuji punčocháče za hodně dokonalou (jako textilní výrobek) a nezbytnou (účelem) součást pánského spodního prádla. A na případné výsměchy zimou se klepajících závistivých mužů s holýma nohama a pohoršených prudérních nemoderních žen se můžu raz dva tři... Rovněž, pokud sedím v městské dopravě a náhodou se mi trochu vyhrnou nohavice, takže jsou mi vidět silonky (nosím černé), je mi úplně šumák. Dámských punčocháčů si příjemně užívám už od r. 1991 (od jednadvaceti let), mimo letní parna je nosím vpodstatě celoročně a miluji je nejen na svých nohách, ale i na nohách dámské části lidstva. A pokud se stane, že nocuji v chladné místnosti, tak si klidně na noc natáhnu alespoň slabší 15-ti denovky. Přiznám se, že jsem mnohokrát v silonkách zažil i sex a je pro mě vrcholnou slastí, když mi mou ozdobu přítelkyně laská svými chodidly oděnými do elegantních silonek. Výběr v pánských pk nesleduji, ale v sortimentu dámských punčocháčů je na trhu skutečně celá řada kvalitních značek domácích i zahraničních výrobců různé síly a barev, takže myslím, že vhodné silonky si prostě každý musí vybrat. Já si např. oblíbil slabší Bellindy, Omsy, Aries, Fiore, Golden Lady a v zimě silnější Gatty. Přátelé v příjemných pohodlných punčocháčích, mějte se. Px.

reagovat 26.2.2012 20:27 - Petr

Zdravím tě, Petře. S Tvým...

Také zdravím a přiznávám, že já v tom tedy rozhodně problém nemám.

reagovat 27.2.2012 15:25 - david

Zdravím tě, Petře. S Tvým...

Ahoj Petře, po přečtení několika tvých příspěvků soudím, že jsi teda skutečným odborníkem v oblasti punčocháčů, hlavně dámských. Toto prádlo mám taky moc rád a když vidím pěknou holku v kratší sukni a v silonkách, nemůžu se takového pohledu nabažit. Bez silonek mě ty nohy neberou. Sám si je rád natahuji na nohy a přiznám se, že u toho často cítím vzrušení. Asi před šesti lety jsem si je poprvé sám koupil. Bylo to u Bati, dvoje pánské od výrobce Evona, jedny silnější a jedny docela tenké. Ty silnější jsem si párkrát vzal na lyže, ty tenké silonky jsem pak občas nosil pod riflema do práce, ale potají, nikdo o tom nevěděl. I když jsem se v nich cítil skvěle, většinou ležely schované doma úplně vzadu ve skříni a po čase jsem je vyhodil. Prostě jsem nenašel odvahu je nosit, užíval jsem si je na nohou, jen když jsem byl sám doma. Až vloni na podzim, kdy jsem párkrát vymrznul venku a největší zima mi byla právě na nohy, jsem se opět rozhodl pořídit si punčocháče. Objednal jsem si dvoje, oboje tenké 40 a 20 den v černé barvě. Jsou pánské a nosím je prakticky denně, protože i když jsou tenké, tak pod riflema zahřejí. Navíc se v nich cítím dobře. Manželka se sice divila, že jsem si koupil v podstatě silonky, a i když z toho není nijak odvázáná, neříká na to nic. Někdo tady psal, že dobrou službu udělají i při cyklistice, takže mě docela láká koupit si i punčocháče v tělové barvě, ale nevím, jestli seberu odvahu v nich vyjít ven, když budu mít krátké cyklokalhoty. Jestli se tě Petře můžu zeptat, jaké spodní prádlo nosíš pod silonkama, já běžně nosím elastické boxerky, ale to není moc pohodlné. Vyzkoušel jsem i tanga, která jsem nikdy nenosil a zdá se, že ty budou nejlepší. Jinak jen tiše závidím, když čtu tvé zážitky ze sexyhrátek v silonkách. Manželka ví, že silonky miluju a při sexu skoro vždycky vyžaduji, ať si nějaké obleče. S tím není problém a je skutečně nádherné, když mi můj ocas dráždí chodidly v silonkách. Ale chtěl bych více...

Živiny pro mozek

reagovat 28.2.2012 20:14 - Petr x

Ahoj Petře, po přečtení...

Zdravím Tě, Davide. Tvé titulování mé osoby jako odborníka ohledně dámských punčocháčů je sice potěšující, ale jsem pořád jen jejich uživatelem. I když vděčným. Co se týče dalšího spodního prádla, jaké si vzít pod silonky, tak jsem kdysi vyzkoušel slipy, kalhotky i tanga, ale nakonec mně osobně nejvíc vyhovují punčocháče na holé tělo. Po těch letech i já si rád užívám natahování silonek na nohy a často cítím vzrušení. A pohledům na hezké dámské nohy v silonkám podle mě prostě nejde odolat. Aspoň já se podívám vždycky. A sexyhrátky v silonkách (samozřejmě s otvorem na patřičném místě)? Myslím, že není čemu a proč závidět. S mojí partnerkou nevybočujeme z běžného průměru, řady. Ona ví, že punčocháče miluji a nevidí v tom nic neobvyklého. Vždyť sám píšeš, že Ti nástroj manželka dráždí svými chodidly v silonkách. No, a pak už je jen kousek k ... dovnitř ven, dovnitř ven. Mějte se všichni. Px.

reagovat 1.3.2012 06:37 - Benny

Zdravím Petra,Petra X a Davida,pokud si chcete popovídat o punčoškách a jejich nošení a to nejen proti zimě,doporučuji Web Puncoska.com,možná budete překvapeni kolik mužů je nosí a to nejenom kvůli zimě.Stačí se zdarma zaregistrovat a je to.

reagovat 3.3.2012 05:55 - Jirka

Já si myslím, že problém s nošením pánských punčocháčů nespočívá v tom,jestli je to normální a vhodné a pod. Ale v tom,jestli mám odvahu je obléct nebo ne.Nosím punčocháče rád a pořád a k nim kraťasy nebo bermudy.V průběhu roku mněním jen sílu a materiál punčocháčů.Žiju na Portáškách na horské chatě a během roku se tu vystřídá hodně lidí s nikým to ještě neseklo když mně tak oblečeného vidělo a vůbec jim nevadí když si s nimi dám na baru skleničku.Pánské punčocháče jsou a záleží jen na pánech jestli si je obléknou nebo ne.

reagovat 4.3.2012 11:53 - Miky

Dosáhnout pokroku můžeme jenom tím, že budeme nosit to, co se nám líbí a ignorovat pohledy a poznámky některých lidí. Punčocháče kombinovat s tradičním pánským oblečením a nesnažit se vypadat jako žena, jinak nás budou považovat za transvestitu. Musíme se chovat přirozeně a normálně, akce jako Pražské Gay Pride jsou jenom škodlivé. Mnoho lidí si pak punčocháče spojuje s devianty. Jak na to ale přišli? Už jste někdy viděli dva gaye, kteří spolu žijí a nosí proto punčocháče? Není nic horšího a mnoho mužů odrazuje právě tento fakt od nošení punčocháčů na veřejnosti. Muži i ženy mají nohy, tak proč nemůžeme stejným způsobem využívat toto oblečení? Je to zakrytí nohou barevnou látkou s různou průhledností, je to praktické a vypadá to dobře. Ženy převzaly všechna možná tradiční mužská oblečení, což nikomu nevadí a ještě se to považuje za módní. Proč mají ostatní rozhodovat co máme a nemáme oblékat. Móda je o nových trendech oblékání a o to se již někteří světoví návrháři snaží i u pánských modelů. Čím víc nás bude mít odvahu nosit punčocháče tím méně bude takových reakcí.

reagovat 4.3.2012 12:33 - Benny

Dosáhnout pokroku můžeme...

Miky,souhlasím s tebou,mám naštěstí takové štěstí ,že mě moje žena v nošení punčocháčů na veřejnost podporuje.Podle mě je daleko estetičtější mít k 3/4 silonky než černé ponožky vytažené do půl lýtek

reagovat 4.3.2012 23:59 - Petr x

Zdravím Vás, Benny, Jirko a Miky. Se všemi moudrými názory v posledních příspěvcích naprosto souhlasím a proto už dlouhou řadu let punčocháče (vy pánové pánské, já tedy dámské, u kterých je široký výběr značek o různé síle i barev) na nohou nosím, užívám si je a neumím si bez nich chladné období už vůbec představit. I přesto si myslím, že obecně nejsou punčocháče u české mužské populace moc rozšířené. Je to velká škoda. Rovněž má partnerka s mými silonkami nemá absolutně žádný problém, také je ráda nosí. A protože máme oblíbené stejné značky, i velikosti a barvy jsou stejné, tak se mi občas stane kuriozita, že si naše silonky ráno spletu, natáhnu si na nohy a odejdu do práce v přítelčiných punčocháčích z předešlého dne. Při současných teplotách střídám dvacetidenovky silonky Omsy, Ariesky, Evony nebo Golden Lady. Přátelé v příjemných, pohodlných elegantních pánských/dámských punčocháčích, mějte se. Px.

reagovat 5.3.2012 06:18 - Benny

Zdravím Vás, Benny, Jirko a...

Petře x,děkuji za odpověď,já tedy za sebe musím přiznat že nosím dámské punčošky,protože ty pánské jsou nesmyslně drahé,dále taky to ,že je nosím hlavně pro ty úžasné pocity,které mě to přináší.Není na to cítit ten materiál jak obepíná tělo a sex v nich ,to je kapitola sama pro sebe.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *