Pánské punčocháče

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2009 17:31 - Emílio

Jaký máte názor na pánské punčocháče a na jejich zařazení v dnešní době do pánského šatníku. Myslíte si, že stanou součastí dennodeného oblečení mužu a jejich konfekce.

reagovat 1.6.2009 11:36 - Dan

Myslím,že je celkem dost mužů kteří punčocháče běžně nosí pod kalhoty a to jak při sportu,práci tak i ve volném čase. Jenomže se jich většina za to stydí.

reagovat 1.6.2009 12:00 - Lenka

Když bude mít chlap v zimě na běžkách teplé punčocháče místo jégrovek, tak nic proti tomu. Ale nechtěla bych zažít, aby mi partner přišel do ložnice v krajkových punčoškách, to bych se asi.......

reagovat 1.6.2009 17:09 - Xyz

Podívejte se na www.pletene.unas.cz; najdete tam skoro vše co vás zajímá.

reagovat 1.6.2009 19:04 - Milan

Nevím to s určitostí, ale myslím si, pokud nebudou pánské punčocháče bežně koupit v jakékoliv predajně obuvi, neboli v pánském a dámském oddelení spodního prádla, kde by si je mohl bežně zakoupit muž, anebo žena pro svého manžela, tak se nikdy nedostanou do podvědomí lidí ke koupi a nošení tohto druhu spodného prádla.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2018 20:01 - Peter

Ja nechápem čo riešite. Noste čo vám je príjemné a v čom sa dobre cítite. Pokiaľ v niekom nevzbudzujete pohoršenie, lebo behá s holým zadkom alebo ukazuje celulitídu v o dve čísla menších kraťasoch tak je to v poriadku. Je podstatne viac žien, ktoré sa nevedia slušne obliecť ako mužov.

reagovat 21.2.2018 08:29 - Martin

To jako když pujdu v silonkách pod cyklistický kalhoty na kole kolem vás tak budete po mně házet kameny ? Ti tupci co jsou tak strašne proti tak asi sedí jenom doma na zadku pˇťed televizi a kritizujou.

reagovat 21.2.2018 19:45 - Martina

To jako když pujdu v...

Nebylo by lepší na tom kole jet?

reagovat 24.2.2018 17:34 - Marek

Já jsem na světě už...

Taky si pamatuji tu dobu šedesátých let, kdy jsme nosili punčocháče úplně běžně ve školce pod trenkama a venku ke kraťasům. Nejdříve takové ty proužkované hadrové, které se hrozně vytahovaly a později tzv. krepsilonky, které zase hrozně kousaly a tak nám mamky kupovaly takové ty slabší hnědé silonky co nosily spíše holky, ty zase moc nevydržely a každou chvíli jsme je prodřeli a museli se kupovat další a asi nebyly nejlevnější, protože mi je mamka různě zašívala a vypadalo to šíleně jako celá ta tehdejší doba. Je však pravdou, že i na základní škole jsme my kluci nosili normálně silonky a nepřišlo nám to nějak divné, protože ono ani vlastně nic jiného, krom tepláků pod kalhoty, nebylo.

reagovat 25.2.2018 07:08 -

Taky si pamatuji tu dobu...

si také dost pamatuji, ale nemyslím, že o tom by byla tato diskuse.
Tady se chlápci vzrušují představou dámského prádla na sobě nebo na chlapcích.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *