Pánská tanga

Archiv příspěvků

reagovat 11.10.2018 21:25 - Cože!?

mohla by ses prosím Tebe k...

ty jsi tomu exotovi dala? No to snad ne?

reagovat 12.10.2018 19:28 - Gottlieb

... a co dál? Na víc se nezmůžete? Nejste pro mě žádnou výzvou hodnou povšimnutí ani toho se vašimi bláboly zabývat. Primitivům, kterým došly argumenty stačí jak je vidět velice málo ke štěstí!

reagovat 12.10.2018 19:45 - Beránek

A Ty konkretne jsi co? Abychom meli jasno...drahousku.

Manuka Doctor

reagovat 12.10.2018 20:00 - Beránek

Hmm....no vidite, nejsme zadna vyzva;-) ach to nas vsechny mrzi....pojdme to oplakat. Gottlieb se s nami nebavi;-) Nejak nejsi v kondici, zlato.

reagovat 12.10.2018 20:38 - Gottlieb

Hmm....no vidite, nejsme...

Hle,postižená husa se ozvala. Ne, s Tebou obzvlášť časem plýtvat nebudu. Běž si zkontrolovat reakce na ty své vyšinuté bláboly co máš na seznamce.

reagovat 12.10.2018 22:42 - Beránek

Hle,postižená husa se...

Kocourku, urcite jich tam mam vic, nez jsi jich tam mel Ty, coz je zrejme duvod, proc, jsi svuj profil na seznamce zrusil. Chybim Ti, vid? Tak to priznej a ja tam ty "blaboly", ktere jsou o dost lepsi nez ty Tvoje prestanu psat. Chapu, ze Te irituji. A bud moc hodnej nebo dostanes na prdel - vis, ze tam mas o vrstvu min nez bezny lid. Kde je vystrcino....

reagovat 12.10.2018 22:57 - Gottlieb

https://www.youtube.com/watch?v=-cYqVF0vFUE&t=332s

reagovat 12.10.2018 23:31 - Gottlieb

Prosím vás, kdybyste se někdo chtě ujmout té blbky tak na seznamka.cz - ona hledá jeho - České Budějovice - věk 36 má pod nickem Beeranek tenhle inzerát:"Udělala jsem pokrok: již vím, že na mě čeká banda úchyláků snažících se utéci před šedí vlastního života, kteří nemají krom svého těla, co nabídnout.... Tak sem s tím:-) Už v pravěku si samice vybírala samce - i když se to samozřejmě nesmí pánům tvorstva říkat. Jde o to najít toho, kdo přežije přírozený výběr...." Někdo jí napište. Pakliže ji zaujmete odmění se vám kuřbou a prvotřídním drnem tam dole. Mě tím prokážete velkou službu pokud se pověsí na někoho jiného a přestane mě stalkingovat

reagovat 13.10.2018 07:47 - Beránek

Prosím vás, kdybyste se...

Nojo ťuťu. Potrebujes vykourit a zadna ze seznamky Ti neda, tak si svoji agresi vybijis zde. My Te chapeme, ubozatko. Pokud se Tebe nekdo ujme, koupim Ti nova tanga, abys mel sanci ho nebo ji zaujmout....:-) A proc jsi vulgarni a rikas mi "blbka"? Radis se k tem primitivum, ktere zde kritizujes....ale to uz vime. Stalker jsi Ty. Plny nenavisti, ktery zde opisuje inzeraty zen, ktere nemuze mit;-) Mozna by Ti prospela navsteva sexuologa.... Vezmu-li to kolem a kolem - jsi opravdu hloupe stvoreni, ktere svoji nemoc vydava za normu. Nikoliv my Tebe, ale Ty nas nemuzes urazit a nejsi vyzvou.

reagovat 13.10.2018 07:52 - Beránek

Prosím vás, kdybyste se...

Jsi stalker Bohumile a narusujes soukromi druhych. Porusujes zakony a vyhrozujes, abys mel moc. Vytvaris na sobe zavislost a naplnujes pojem "nenavistny stalker". Bude lepsi, kdyz se pujdes lecit po dobrem.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *