Pánská tanga

Archiv příspěvků

reagovat 17.8.2003 23:28 - Luděk

Holky a ženy co si myslíte o nošení pánských tanga. Koupil jsem si je , teď se však neodvažuji je nosit. Nebo je to normální a nemám se za co stydět ?

reagovat 18.8.2003 01:38 - Ewa

Ahoj. Nejdřív chci podotknout, že pokud se ti to tak líbí a je ti to pohodlné, tak proč ne? Klidně si je nos. Na názory ostatních se můžeš vyprdnout.
Ale můj subjektivní názor je takový, že se mi to nelíbí. Působí to na mě naprosto asexuálně a vypadá to, jako by dotyčný byl teplej (nic proti nim).
Na druhou stranu, kdyby se v nich přede mnou začal promenádovat můj přítel, brala bych to jako dobrej, povedenej vtip (neboť vím že i jemu to připadá úchylné).
Proti gustu žádnej dišputát, jsem si jista, že se najdou dámy, kterým se to líbí. Já se ale mezi ně nemohu řadit.

reagovat 18.8.2003 07:17 - Martin

Jistě. To je typická reakce. Muži totiž mají velmi omezené možnosti ve variabilitě oblékání. Jakmile muž prostě jen trochu vybočí - a to jsou ta tanga určena pro muže, už je hned teplouš úchylák atd.. Takže nám opět zbydou jen neforemné trenky a po desetiletí neměnící se slipy. Naopak ženy mají v tomto směru obrovský výběr - stačí si projít jakýkoliv obchod s oblečením a nebo tržiště -99% je pro ženy. Holky buďte i k nám tolerantnější, taky chceme někdy vypadnout z nudné šedi a zkusit něco nového. Vždyť těch příležitostí máme skutečně velmi málo.

Manuka Doctor

reagovat 18.8.2003 10:39 - Monča

Mě se pánské tanga líbí taková pěkná chlapská prdelka mě dokáže pěkně vyrajcovat P.S. partnerovi jsem je koupila a mooc mu sluší.

reagovat 21.8.2003 09:44 - :-)))))

je to fakt hnusny. Mnohem vic sexy jsou trenkoslipy.

reagovat 22.8.2003 17:52 - Roberta

Me se na muzskych tanga nelibi,ani slipy, mnohem vic me rajcuji moderni tesne boxerky, trenkoslipy. Je to skutecne jen otazka osobniho vkusu, kdysi jsem delala malou anketku v parte znamych a jedno jestli holka nebo kluk, vkus byl vyslovene individualni. Treba bile slipecky či volné trencle s dědečkovskými vzory na mne pusobi naprosto antieroticky, tesne pradlo s nohavickou... mmm :)))

reagovat 22.8.2003 17:55 - Roberta

dodatek - ale pokud by po tom přítel toužil, nezakázala bych mu to, možná by to mohlo být v posteli zábavné

reagovat 25.8.2003 08:20 - vašek

Já je nosím a manželce to nevadí.Občas mi i nějaké koupí.Myslím,že je to normální.Pak také nosím boxerky,ale pohodlná jsou tanga.Hlavně proto,že se neohrnují.

reagovat 25.8.2003 10:00 - Petr

Taky je nosím, v poslední době výhradně. Proč? Jde o pocity. O propti slipům a trenclím je na sobě necítím. A otázka reakce okolí - nikomu to nevadí, spíš na opak. Co vím tak je nosí stále víc známých. Tanga mám i plavky, je to (teda podle mého názoru) lepší, než to co sezačalo vyskytovat jako strašná móda - bermudy. Když už si jdu zaplavat, tak volnost nade vše a příliš mnoho textilu s tím hehraje

reagovat 25.8.2003 13:55 - vasek

Souhlasím stebou Petře.Je to supr.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *