Pánská tanga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2003 23:28 - Luděk

Holky a ženy co si myslíte o nošení pánských tanga. Koupil jsem si je , teď se však neodvažuji je nosit. Nebo je to normální a nemám se za co stydět ?

reagovat 18.8.2003 01:38 - Ewa

Ahoj. Nejdřív chci podotknout, že pokud se ti to tak líbí a je ti to pohodlné, tak proč ne? Klidně si je nos. Na názory ostatních se můžeš vyprdnout.
Ale můj subjektivní názor je takový, že se mi to nelíbí. Působí to na mě naprosto asexuálně a vypadá to, jako by dotyčný byl teplej (nic proti nim).
Na druhou stranu, kdyby se v nich přede mnou začal promenádovat můj přítel, brala bych to jako dobrej, povedenej vtip (neboť vím že i jemu to připadá úchylné).
Proti gustu žádnej dišputát, jsem si jista, že se najdou dámy, kterým se to líbí. Já se ale mezi ně nemohu řadit.

reagovat 18.8.2003 07:17 - Martin

Jistě. To je typická reakce. Muži totiž mají velmi omezené možnosti ve variabilitě oblékání. Jakmile muž prostě jen trochu vybočí - a to jsou ta tanga určena pro muže, už je hned teplouš úchylák atd.. Takže nám opět zbydou jen neforemné trenky a po desetiletí neměnící se slipy. Naopak ženy mají v tomto směru obrovský výběr - stačí si projít jakýkoliv obchod s oblečením a nebo tržiště -99% je pro ženy. Holky buďte i k nám tolerantnější, taky chceme někdy vypadnout z nudné šedi a zkusit něco nového. Vždyť těch příležitostí máme skutečně velmi málo.

reagovat 18.8.2003 10:39 - Monča

Mě se pánské tanga líbí taková pěkná chlapská prdelka mě dokáže pěkně vyrajcovat P.S. partnerovi jsem je koupila a mooc mu sluší.

reagovat 21.8.2003 09:44 - :-)))))

je to fakt hnusny. Mnohem vic sexy jsou trenkoslipy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2018 13:39 - Eduard Nud

A vy se už tolik nehádejte. Einstein se píše Edison, protože se používá ve stejném hanlivém oslovení. A rozdíl mezi zadnicí a pérem je asi jako rozdíl mezi mužem a ženou. Zezadu jsou stejní a zepředu to pasuje.

reagovat 14.7.2018 13:40 - Nezlob se

V podstatě ano. Bratranci a...

Jen si chci ujasnit, proč píšeš, že tě nechtějí

reagovat 14.7.2018 17:10 - Eduard Nud

Jen si chci ujasnit, proč...

No, vlastně to nevím. Píši to jenom když je mi nejhůř. Tady se mnou o tom nikdo nemluví, mluví jenom o mně a to ještě jinak, než mi tu a tam řeknou.

Kdyby mi alespoň lichotili a po straně mě pomlouvali, ale ono je to právě naopak. A já mám pak pocit, že jsem si ty lichotky pouze vymyslel.

Zřejmě mi nechtějí dávat zbytečné naděje, ale neví, že něco zaslechnu. Jak říkám: Vím, že neví, že vím. A tak vlastně díky tomu trpím. Pořád a hodně.

reagovat 14.7.2018 17:33 - LUCIE

Ahoj děcka,tak jsem si povzdechla,a říkám si že proč tady není na doktorce téma DÁMSKÁ TANGA.Škoda no,psala bych si z holkama jaké jsou nejnovější trendy a tak no.Však vy už asi víte.

reagovat 14.7.2018 18:01 - Iva

V tangách u kluků krásně vynikne prdelka i pinďour pokud jsou těsná.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *