Pánská tanga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2003 23:28 - Luděk

Holky a ženy co si myslíte o nošení pánských tanga. Koupil jsem si je , teď se však neodvažuji je nosit. Nebo je to normální a nemám se za co stydět ?

reagovat 18.8.2003 01:38 - Ewa

Ahoj. Nejdřív chci podotknout, že pokud se ti to tak líbí a je ti to pohodlné, tak proč ne? Klidně si je nos. Na názory ostatních se můžeš vyprdnout.
Ale můj subjektivní názor je takový, že se mi to nelíbí. Působí to na mě naprosto asexuálně a vypadá to, jako by dotyčný byl teplej (nic proti nim).
Na druhou stranu, kdyby se v nich přede mnou začal promenádovat můj přítel, brala bych to jako dobrej, povedenej vtip (neboť vím že i jemu to připadá úchylné).
Proti gustu žádnej dišputát, jsem si jista, že se najdou dámy, kterým se to líbí. Já se ale mezi ně nemohu řadit.

reagovat 18.8.2003 07:17 - Martin

Jistě. To je typická reakce. Muži totiž mají velmi omezené možnosti ve variabilitě oblékání. Jakmile muž prostě jen trochu vybočí - a to jsou ta tanga určena pro muže, už je hned teplouš úchylák atd.. Takže nám opět zbydou jen neforemné trenky a po desetiletí neměnící se slipy. Naopak ženy mají v tomto směru obrovský výběr - stačí si projít jakýkoliv obchod s oblečením a nebo tržiště -99% je pro ženy. Holky buďte i k nám tolerantnější, taky chceme někdy vypadnout z nudné šedi a zkusit něco nového. Vždyť těch příležitostí máme skutečně velmi málo.

reagovat 18.8.2003 10:39 - Monča

Mě se pánské tanga líbí taková pěkná chlapská prdelka mě dokáže pěkně vyrajcovat P.S. partnerovi jsem je koupila a mooc mu sluší.

reagovat 21.8.2003 09:44 - :-)))))

je to fakt hnusny. Mnohem vic sexy jsou trenkoslipy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.4.2017 21:30 - začali

Z toho je jasné, že Ewa...

si čím? jednak bych neřekl "začali" jde o výrok jednoho člověka a ten je navíc notabene slušný pokud jde o začínání si, pak byla řeč o tom ,kdo začal se sprostými příspěvky a urážkami. což tento citovaný martin nebyl.navíc nic nedokazuje,že zrovna tenhle človek je tangař.to jen tak "by the way"

reagovat 24.4.2017 21:43 - ještě doplním

Z toho je jasné, že Ewa...

k dotazu co bylo dříve, jestli slepice nebo vejce? byla to jednoznačně slepice, protože sám/sama svojí reakcí, zaslepeností a neschopností rozlišovat ani základní fakta natož je správně interpretovat, dokazuješ že mít slepičí mozeček není nic světoborného, čili snazší byl vývin ukdákané přitroublé slípky . věřím, že jsi to byl/a právě ty :-)

reagovat 24.4.2017 21:45 - kohout

si čím? jednak bych neřekl...

hele, zkopíroval jsem ti tady začátek diskuse, tak už sklapni. Začali si tangaři a tečka.

reagovat 24.4.2017 22:08 - ale božíčku, copak se nám to tu zlobí?

hele, zkopíroval jsem ti...

on si nekdo dovoli zpochybnit tvoji manipulativní dezinterpretaci? proste máš pravdu,to víš,že ano. jen si dupni nožičkou na jehlovém podpatku

reagovat 24.4.2017 22:20 - Petr t

Proč bych si dělala...

Tedaten co s tangama nema problem. To co se tu odehralo od moji posledni navstevy ti je malo? Ono to je o tom ze mi jsou takovi ti spravni muzi? Ukradeny i s jejich pouckama o tom jak takovi jako ja jsou buzny. Fakt. Jen mi vadi jejich tupost a to jak kopou okol sebe jen aby dokazali jak oni jsou skveli. Treba ten co ma bohuzel stejny jmeno jak ja. Skvely vojak ale taky ko t. Tak jsme totiz oznacovali na vojne podobny gumy. Mimochodem taky mam tuto etapu za sebou a taky jako ridic teda rajcak v tecku. Ale tak nejak na toto obdobi nevzpominam jako na nejlepsi v mym zivote Jen jako na dva roky v pr..li Bohuzel na vejsku mi soudruzi dovolili az po. ALE abych se vratil k tematu. Ty nazory spravnych? Maj jednu dost podstatnou vadu na krase. Krom toho ze v naprosty vetsine jen urazeji tak hlavne je to o popirani naroku na svobodu druhych a tedy takovy pokus o jakousi diktaturu. A to mi opravdu vadi. Sorry za hacky carky . Nebavi me to hledat. Pisu z telefonu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *