Pánská tanga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2003 23:28 - Luděk

Holky a ženy co si myslíte o nošení pánských tanga. Koupil jsem si je , teď se však neodvažuji je nosit. Nebo je to normální a nemám se za co stydět ?

reagovat 18.8.2003 01:38 - Ewa

Ahoj. Nejdřív chci podotknout, že pokud se ti to tak líbí a je ti to pohodlné, tak proč ne? Klidně si je nos. Na názory ostatních se můžeš vyprdnout.
Ale můj subjektivní názor je takový, že se mi to nelíbí. Působí to na mě naprosto asexuálně a vypadá to, jako by dotyčný byl teplej (nic proti nim).
Na druhou stranu, kdyby se v nich přede mnou začal promenádovat můj přítel, brala bych to jako dobrej, povedenej vtip (neboť vím že i jemu to připadá úchylné).
Proti gustu žádnej dišputát, jsem si jista, že se najdou dámy, kterým se to líbí. Já se ale mezi ně nemohu řadit.

reagovat 18.8.2003 07:17 - Martin

Jistě. To je typická reakce. Muži totiž mají velmi omezené možnosti ve variabilitě oblékání. Jakmile muž prostě jen trochu vybočí - a to jsou ta tanga určena pro muže, už je hned teplouš úchylák atd.. Takže nám opět zbydou jen neforemné trenky a po desetiletí neměnící se slipy. Naopak ženy mají v tomto směru obrovský výběr - stačí si projít jakýkoliv obchod s oblečením a nebo tržiště -99% je pro ženy. Holky buďte i k nám tolerantnější, taky chceme někdy vypadnout z nudné šedi a zkusit něco nového. Vždyť těch příležitostí máme skutečně velmi málo.

reagovat 18.8.2003 10:39 - Monča

Mě se pánské tanga líbí taková pěkná chlapská prdelka mě dokáže pěkně vyrajcovat P.S. partnerovi jsem je koupila a mooc mu sluší.

reagovat 21.8.2003 09:44 - :-)))))

je to fakt hnusny. Mnohem vic sexy jsou trenkoslipy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2017 15:29 - No a?

To ví každý normální...

Tak jsou třeba teplí, no...buď za ně rád, aspoň ti ubyla konkurence...

reagovat 20.9.2017 22:50 - Anebo

To ví každý normální...

se může použít výraz "tangáč" a je to jasné :-)

reagovat 21.9.2017 08:39 - normální

To ví každý normální...

člověk vůbec neřeší co za prádlo nosí buzíci,co heteráci.Jako neřeší jestli holky nosí bikyny nebo bombardaky.tyhle věci řeší právě ti nenormální.A i já jsem svým způsobem nenormální.Kdybych byl normální,tak na tuhle diskusi vůbec nelezu a nebudu tady diskutovat s debilem.

reagovat 21.9.2017 10:43 - To máš pravdu

člověk vůbec neřeší co...

Ale jestli sis nevšiml, tak tuto diskuzi vždy potom, co je třeba měsíc u ledu, otevře nějaký buzerant, který nám sdělí, že nosí tanga, a jak jsou výborná a pohodlná a že kdo je nosí, musí mít na to postavu a že to vůbec není gay-prádlo. A podobné blbosti. Nikdy to nezačíná příspěvkem od někoho, komu teplouši v tangách vadí. Tak si nos, co chceš, ale nikomu to nestrkej pod nos. Normální člověk si vždycky bude myslet, že tanga nosí gayové. A on je to taky fakt. Těch pár narcisticky zaměřených metroušů se v tom ztratí :D

reagovat 21.9.2017 11:21 - Kvalitní diskuze o pánských tangách

je na www.pansketanga.eu
Můžete se klidně pochlubit s krásným zadečkem v tangách. A každý vás tam pochválí. Jsou tam i teplouši, ale nejsou v přesile. Krásný opálený svalnatý mužský zadek je to nejhezčí na světě !!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *