Pánská tanga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2003 23:28 - Luděk

Holky a ženy co si myslíte o nošení pánských tanga. Koupil jsem si je , teď se však neodvažuji je nosit. Nebo je to normální a nemám se za co stydět ?

reagovat 18.8.2003 01:38 - Ewa

Ahoj. Nejdřív chci podotknout, že pokud se ti to tak líbí a je ti to pohodlné, tak proč ne? Klidně si je nos. Na názory ostatních se můžeš vyprdnout.
Ale můj subjektivní názor je takový, že se mi to nelíbí. Působí to na mě naprosto asexuálně a vypadá to, jako by dotyčný byl teplej (nic proti nim).
Na druhou stranu, kdyby se v nich přede mnou začal promenádovat můj přítel, brala bych to jako dobrej, povedenej vtip (neboť vím že i jemu to připadá úchylné).
Proti gustu žádnej dišputát, jsem si jista, že se najdou dámy, kterým se to líbí. Já se ale mezi ně nemohu řadit.

reagovat 18.8.2003 07:17 - Martin

Jistě. To je typická reakce. Muži totiž mají velmi omezené možnosti ve variabilitě oblékání. Jakmile muž prostě jen trochu vybočí - a to jsou ta tanga určena pro muže, už je hned teplouš úchylák atd.. Takže nám opět zbydou jen neforemné trenky a po desetiletí neměnící se slipy. Naopak ženy mají v tomto směru obrovský výběr - stačí si projít jakýkoliv obchod s oblečením a nebo tržiště -99% je pro ženy. Holky buďte i k nám tolerantnější, taky chceme někdy vypadnout z nudné šedi a zkusit něco nového. Vždyť těch příležitostí máme skutečně velmi málo.

reagovat 18.8.2003 10:39 - Monča

Mě se pánské tanga líbí taková pěkná chlapská prdelka mě dokáže pěkně vyrajcovat P.S. partnerovi jsem je koupila a mooc mu sluší.

reagovat 21.8.2003 09:44 - :-)))))

je to fakt hnusny. Mnohem vic sexy jsou trenkoslipy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.5.2018 15:31 - LUCIE

se ti jen tak ledabyle...

To právě nemůže,protože v tangách je napevno.

reagovat 25.5.2018 09:07 - Eduard Nud

se ti jen tak ledabyle...

Zajímavý nick. Miluji sebekritiku. Jen tak dál.

reagovat 25.5.2018 16:14 - Eduard Nud

Víte co? Já pro vás a hlavně pro sebe něco udělám. Mám toho tolik na srdci a to nejenom co se týká pánských tang, ale pro blaho pracujícího lidu a dělnické třídy to budu psát raději někam jinam. Ostatně radili mi to jiní i jinde a nyní nastal ten pravý čas k tomu, aby se slovo stalo skutkem. Chci jen napsat a už se tam nevracet. Tyto stránky jsou návykové a způsobují závislost. Děkuji za pochopení. Jinak můj názor jsem tu řekl již několikrát a opravdu se mi nechce se neustále opakovat nebo psát zbytečné komentáře na nic.

reagovat 26.5.2018 11:26 - Petra

Dobrý den, pokud sháníte půjčku, chtěla bych Vám doporučit Honzík půjčku, kde najdete veškeré bankovní i nebankovní společnosti. Vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější na www.pujckahonzik.cz

reagovat 26.5.2018 11:29 - ?

Andrea Kristina Monika, srovnej si to v hlavě. Stejná reklama a jména jiná.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *