Panna..pritahuje vas nebo odpudi?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2005 14:32 - Casper

Je mi uz 24 ale jsem porat panna..kdyz jsem byla v prvaku tak o me melo strasne moc kluku zajem ale nekdete holky to nemohly rozdychat tak o me po skole roznesly ze spim s kazdym..lekla jsem se toho a rekla si ze tohle nikdy neudelam..oddalovala jsem to tak dlouho ze pak prislo obdobi kdy jsem z toho zacla mit mindrak a tak kazde me rande skoncilo tim ze jsem to radeji vzdala a k sexu nedoslo pac jsem se bala priznat ze jsem panna,bala jsem se ze to kluky odradi:o[Do dnes mi to nikdo neveri,vzdycky jen slysim..."Holka jako ty nemuze byt panna" a to je por me horsi a horsi..bojim se ze to kluky odradi...co si o pannach myslite?DIKAS :o]

reagovat 17.9.2005 16:08 - jenda

je mi 25 a sem taky panic.no a co.jednou to urcite prijde uvidiš.a na tvou otazku jestli pritahuje nebo odpudi?tak urcite přitahuje!ale je prece jedno jestly si nebo nejsi panna.komu to vadi?rozumnemu chlapovi to rozhodne vadit nebude!pa

reagovat 17.9.2005 17:58 - Alda

Pro muže kteří uvažují tou horní hlavou, je velká čest být první. (i když to třeba za moc nestojí). A pokud se jedná o trvalý a vážný vztah tak o to lépe.
Toto jest můj názor i zkušenost.

reagovat 18.9.2005 17:21 - Siko

Myslím, že v dnešní době už to není tak, že to kluci berou jako velkou čest, být první. Snad vyjímečně, ale jinak z toho moc odvázaní nejsou.

reagovat 19.9.2005 10:23 - boban

Nafukovací panna mě moc nebere!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2013 17:46 - Mája

Ahoj taky jsem ještě panna, je mi 18 a dokonce jsem neměla ani vážnější vztah a to mi každý říká ať jdu na modeling a že jsem krásná. Mám mindrák z toho že jsem panna, bojím se sexu a taky se mi teď stala taková nepříjemnost, jeden můj kamarád mi řekl že jsem dost stydlivá a zeptal se mě jestli jsem panna, když jsem mu řekla že ano, hned mě zval k sobě, šla jsem za ním a něco bylo ale ne přímo sex, potom mi dlouho neodpověděl tak jsem mu sama napsala a on mi řekl že se bojí aby mi při sexu neublížil, že spal jen s holkama, který to mají za sebou...

reagovat 21.5.2013 14:13 - V

Ahoj taky jsem ještě panna,...

Je zbytečný mít mindrák z toho, že jsi v 18ti panna, já jsem panna ve 36ti a jsem v poho.

reagovat 15.2.2017 03:07 - Gama2

Dříve mohly některé profese zastávat jenom panny, myslím že třeba učitelky v mateřské školce. Neví někdo něco víc o tomhle tématu?

reagovat 16.2.2017 18:55 - Bohouš

Pokud vím, tak za Rakouska-Uherska a možná i za první republiky musely být učitelky (asi nejen v mateřských školách) svobodné, což se tenkrát určitě do značné míry krylo s panenstvím. Když se chtěly vdát, musely své povolání opustit. Ale aby se nějak zjišťovalo, jestli je svobodná slečna učitelka zároveň panna, tak to asi ne :-).

reagovat 16.2.2017 19:02 - Jindra

Herečky jsou panny, do té doby co hrají naivky,tedy se to kryje zhruba tak do doby než jim narostou prsa.Takže tak 15 let a večer.
Pannenství je hlavně psychická záležitost,jinak snad neobtěžkává.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *