Panicky strach ze všeho

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2013 10:00 - Jakub

Dobrý den. Jmenuji se Jakub. Mám panický strach ze všeho. Nedokáži vůbec fungovat.
Měl jsem ze začatku strach o své zdraví. Měl jsem vsugerovanou rakovinu. Psychitr mi zdělil že mám neurozu a že trpím panickou úzkostnou poruchou. Četl jsem knihu jak překonat panické ataky. Jakmile jsem si ji přečetl tak jsem si ten strach vsugeroval. Dnes trpím obrovským děsem ze všeho. Že nic nezvládnu, že dostanu strach, mám strach se vůbec pohnout. Já si ty strachy nevědomky vytvářím, čeho se dnesnebojím toho se budu bát zítra. Nevím jak z toho ven. mám strach ze života. mám strach se ráno probudit.Prosím poradte mi. Léčím se v PL Kroměříž, ale je to ještě horší. Prožívám peklo. Je mi 36 let.

reagovat 5.6.2013 14:16 - máš

duševní poruchu,proto se také léčíš.Co nějakou relaxační hudbu,třeba s mluveným textem od Moravce.Ale jestli by to tobě pomohlo,netuším,asi je to už vážnější.Věř doktorům,ti se ti budou snažit pomoci.

reagovat 11.6.2013 22:54 - Janule

Ahoj Kubo, jak dlouho u tebe takové strachy trvají? Také jsem zažívala podobné období, kdy jsem ráno v posteli měla pocit, že nic nezvládnu a měla jsem strach vyjít ven, každý den jsem měla strach z něčeho jiného... teď mám pocit, že jsem měl strach snad ze všech věcí, ze kterých to jen šlo, např. že na zem spadne meteorit, přijdou záplavy, nikdy už nebudu normálně žit atd. :D ale prášky mi pomohly a já normálně funguju. Věřím, že teď se musíš cítit hrozně, ale ty úzkosti pominou. Nebude to hned, ale musíš věřit, že bude líp, nevzdávej to. Jestli máš kolem sebe rodinu, kamarády, tím líp. Najdi v sobě sílu a uvidíš, že to zvládneš. Asi bude lepší, když budeš brát AD a k tomu něco na uklidnění. Pak napiš, jak je :-)

reagovat 12.6.2013 19:59 - Dobrý Kamarád

Ahoj Jakube. Podle mého názorů máš připoutaní ke strachu. V hlavě se ti honí různé existenční otázky a to není dobré. Musíš se tohoto připoutaní zbavit. Aby ses ho zbavil potřebuješ metodu. Já tu metodu znám, ale má to cenu jedině pokud jseš duchovně zaměřený člověk.

reagovat 14.2.2014 17:19 - .......

Dobrý den. Jmenuji se Jakub....

Vyser se na psychiatry a hlavně na léky!!!!!!skus meditací.....vyčistí si hlavu a ovladni své myšlenky!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2016 05:16 - Poznej

sám sebe.Mym partnerem by musel byt bud kříženec nebo cizinec.

reagovat 8.8.2016 05:22 - krizenec

Kříženci muže porozumět a jeho obavy sdílet zase jedině kříženec a nebo cizinec.Oba jsou vlastně cizinci v zemi a proto si porozumí.

reagovat 13.8.2016 17:53 - Lída

duševní poruchu,proto se...

Ahoj Jakube

pracuju jako relaxační terapeut a mám s panikou osobní zkušenost z minulosti. Je to přesně jak říkáš-cítíš to správně-navozuješ si to svými vlastními myšlenkami. Pokud chceš můžu Ti být nápomocná. Nejdůležitější je,abys dokázal ztišit mysl. Není to snadné když máš strach,ale strach je jen určitá forma energie, která nás ovládne když ji věnujeme pozornost. Tvůj strach je strach ze smrti. Bojíš se,že umřeš...no a co? Když se při příštím ataku tohoto strachu "podvolíš" ať se tedy děje to co se má stát bude pomalu krůček po krůčku mizet. NIKDO a NIC Tě nemůže ovládat-takto to nefunguje. Život pramení "zevnitř-ven" takže záleží hodně na tom,čemu věnuješ pozornost. pokud ji věnuješ strachu-on nabývá na rozměru a ovládne Tě. Pokud mu pozornost nebudeš věnovat bude slábnout. Tak to je. A nebudeš potřebovat žádnou "léčbu". Ale chce to velkou trpělivost. Pokud chceš můžu Tě naučit různé techniky jak si sám pomoci. Můj mob. 732 918 388. Drž se! Zvládneš to! Lída

reagovat 10.3.2017 15:25 - Sarka

Ahoj Jakube

pracuju jako...

Dobry den lido.. Tepim uplne tim stejnym co lukas.. Mela jsem mesic zanet prudusek a s tim se zvetsil i sraxh z toho ze vyjdu ven a zkolabuju.. Zkoncila jsem i v praci.. Ted se lecim doma.. Napsala jsem si vase cislo.. Mohla by jste mi prosim nejak pomkci at to prekonam a muzu. Normalne fungovat?

reagovat 2.1.2018 19:32 - Jana

Dobry den.. mam syna je mu 11 let ma strach skoro ze vseho boji se koupat nespi sam na wc nejde proste jak uz sem zminila skoro ze vseho nevim co je to za nemoc jelikoz ziju v GB je tezky zajit k detskemu psychologivi ci psychiatrovi nevim co snim dal.. dokazal by nekdo odhadnout co to muze byt za nemoc a nebo ma s tim nekdo vzkusenost? Dekuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *