Panicky strach ze všeho

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2013 10:00 - Jakub

Dobrý den. Jmenuji se Jakub. Mám panický strach ze všeho. Nedokáži vůbec fungovat.
Měl jsem ze začatku strach o své zdraví. Měl jsem vsugerovanou rakovinu. Psychitr mi zdělil že mám neurozu a že trpím panickou úzkostnou poruchou. Četl jsem knihu jak překonat panické ataky. Jakmile jsem si ji přečetl tak jsem si ten strach vsugeroval. Dnes trpím obrovským děsem ze všeho. Že nic nezvládnu, že dostanu strach, mám strach se vůbec pohnout. Já si ty strachy nevědomky vytvářím, čeho se dnesnebojím toho se budu bát zítra. Nevím jak z toho ven. mám strach ze života. mám strach se ráno probudit.Prosím poradte mi. Léčím se v PL Kroměříž, ale je to ještě horší. Prožívám peklo. Je mi 36 let.

reagovat 5.6.2013 14:16 - máš

duševní poruchu,proto se také léčíš.Co nějakou relaxační hudbu,třeba s mluveným textem od Moravce.Ale jestli by to tobě pomohlo,netuším,asi je to už vážnější.Věř doktorům,ti se ti budou snažit pomoci.

reagovat 11.6.2013 22:54 - Janule

Ahoj Kubo, jak dlouho u tebe takové strachy trvají? Také jsem zažívala podobné období, kdy jsem ráno v posteli měla pocit, že nic nezvládnu a měla jsem strach vyjít ven, každý den jsem měla strach z něčeho jiného... teď mám pocit, že jsem měl strach snad ze všech věcí, ze kterých to jen šlo, např. že na zem spadne meteorit, přijdou záplavy, nikdy už nebudu normálně žit atd. :D ale prášky mi pomohly a já normálně funguju. Věřím, že teď se musíš cítit hrozně, ale ty úzkosti pominou. Nebude to hned, ale musíš věřit, že bude líp, nevzdávej to. Jestli máš kolem sebe rodinu, kamarády, tím líp. Najdi v sobě sílu a uvidíš, že to zvládneš. Asi bude lepší, když budeš brát AD a k tomu něco na uklidnění. Pak napiš, jak je :-)

reagovat 12.6.2013 19:59 - Dobrý Kamarád

Ahoj Jakube. Podle mého názorů máš připoutaní ke strachu. V hlavě se ti honí různé existenční otázky a to není dobré. Musíš se tohoto připoutaní zbavit. Aby ses ho zbavil potřebuješ metodu. Já tu metodu znám, ale má to cenu jedině pokud jseš duchovně zaměřený člověk.

reagovat 14.2.2014 17:19 - .......

Dobrý den. Jmenuji se Jakub....

Vyser se na psychiatry a hlavně na léky!!!!!!skus meditací.....vyčistí si hlavu a ovladni své myšlenky!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.6.2018 04:23 - Jojo

Ty takový nejsi. ..
Tak dobře ..ještě to s tebou zkusíme,ale uz musíš byt hodny,slibujes?, slibují ,slibuji slibují, slibuji . .. . ......Muže to tak byt...?

reagovat 27.6.2018 04:33 - Jojo

Jedině tak..&/b...a ne jinak.slibil? Asi ano...a o co šlo. .? Nadpis znám. ..ostatní. ..Neee.Byl to sen,to se mne zdálo. ........NO popravdě probudil jsem se ,děkuji, děkuji, děkuji,

reagovat 27.6.2018 04:54 - Jojo

Další život bych už radeji vedl s přihlédnutím k tomuto SNŮ ,riziko RELAPSU je poměrné vysoké. ....
Děkuji, děkuji, děkuji

reagovat 27.6.2018 04:59 - Jojo

Tak proc se do toho ten ..... sral.?děkuji, děkuji, děkuji.

reagovat 27.6.2018 05:01 - Jojo

Jedině tak..&/b...a ne...

3x a dost....Děkuji, děkuji, děkuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *