Panický strach z nevěry

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.11.2005 13:54 - Radka

Ahoj všem, už delší dobu se snažím překonat svůj panický strach z nevěry. Žárlím na partnera prakticky kvůli maličkostem (třeba že si píše s nějakou slečnou z Prahy, která má sedm let přítele - píšou si o počítačové hře). Ale já to prostě nedokážu potlačit.
Před necelým rokem se mi rozvedli rodiče. Stalo se to právě proto, že táta podvedl mamku a to už asi tak před třemi lety, ale ona mu stále dávala další a další šance. Když jsem viděla, jak jí ten vztah ničí a jak jí zničilo právě to, že jí byl nevěrný. Už mu potom nikdy nevěřila a intervali mezi hádáním se stále zkracovali. Poslední rok už se hádali skoro pořád a já byla pořád u toho :( Asi mě to poznamenalo natolik, že to věc, které se podvědomě neustále bojím, i když svému partnerovi věřím. Co s tím?

reagovat 4.11.2005 14:02 - Pavla

Radko, jsi poznamená tím rozvodem (jako já). A partnerovi nevěříš, myslíš si, že ano, ale podle tvého příspěvku je jasné, že ne. Zkus vyhledat odborníka. Já se z toho zkoušela dostat sama, ale vždycky jsem ten vztah zničila žárlivostí.

reagovat 4.11.2005 14:09 - Radka

No faktem je, že mu asi nevěřím 100 % ale kdo ano? Každého určitě hlodá alespoň malinká pochybnost co kdyby...

reagovat 4.11.2005 14:12 - Pavla

Radko, podlě mě je buď důvěra 100% nebo žádná... Věřit někomu na 60 % znamená nevěřit. Když se pochybuje, nevěří se. Můžeš se ve vztahu zranit, to ano, ale naš před tím pochybovat a užírat se? Já po návštěvě psychologa partnerovi věřím a jsem v pohodě, netvrdím, že mě nemůže nikdy podvést, ale teď to prostě neřeším a užívám si důvěry.

reagovat 4.11.2005 14:29 - Lachim

Tak na tohle mam mozna trosku drsnejsi nazor, ale: Nechapu, jak si vetsina divek a zen dokaze kazit naladu kvuli necemu, co neni a nejspis taky nebude. Kdyz te bude chtit tvuj partner podvadet, tak to udela, at chces nebo ne, at zarlis sebevic nebo sebemin. Tak proc si vztah s nekym, koho miluju, kazit myslenkami na "coby kdyby", pripadne dokonce zarlivymi scenami jeste driv, nez se cokoli stane? Akorat ho tim nastvete a presvedcite ho o tom, ze mu neverite, coz by mohl byt prvni duvod poohlizet se po jine.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2017 15:42 - Jarmil

kop.řiva
A co ta tvoje...

Můžeš mi z toho udělat kratší výtah. Prisiiiiiim

reagovat 16.4.2017 11:54 - Liduš

holky kupte chlapum pas...

To by bylo skvělé kdyby to tak fungovalo)

reagovat 13.8.2017 07:28 - femstool

To by bylo skvělé kdyby to...

Ono to tak funguje. Jen musíš partnera přesvědčit, že je nezbytně nutné, aby byl zamčený v pásu cudnosti a ty jsi měla od něj všechny klíče (obvykle jsou tři) a on k nim neměl bez tvého svolení přístup.

reagovat 3.11.2017 22:49 - Nada

má některá žena zde zkušenosti se zamknutím svého muže do pásu cudnosti?
Jezdím na 3dny na služ.cesty a on mě v tom čase podvádí.
Je pás cudnosti opravdu věc co funguje ?Jaký ? , budu ráda i za jiné nápady. Rozejít se s ním opravdu nechci,miluji ho.

reagovat 3.11.2017 22:53 - sdfg

Marián Kotleba je takový Okamurův příklad.Skupina nacionalisických fašistů,proč vlastně?!Co jako na Slovensku tak nefunguje,že volí fašisty!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *