Paní Jana Remerová - Brno

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2008 23:59 - Franta

Znáte někdo paní Janu Remerovou z Brna, máte s ní zkušenosti a jaké? Jde mi o to jaká je terapeutka, zda umí pomoct člověku, který má nějaký (psychický) problém apod. Byli jste u ní někdo a s jakým výsledkem? Díky za odpověď.

reagovat 3.6.2008 09:18 - Jana

Já jsem s ní velmi spokojená. Doporučuji vyzkoušet, jde o zcela osobní záležitost, takže děkuji za pomoc a podporu.

reagovat 12.10.2008 23:02 - Lenka

Janu Remerovou můžu jedině doporučit. Mám s ní jako s terapeutkou skvělé zkušenosti. Umí se podívat problému přímo do očí a najít na něj účinný lék. Takže přeji hodně zdaru a trpělivosti na očistné CESTĚ, kterou vás tato úžasná a silná žena může provést :-)

reagovat 13.10.2008 08:31 -

kdo je to?

reagovat 13.10.2008 14:22 - Kateřina Krebsová

Mně paní Remerová velice zklamala a raději ani podrobně nebudu komentovat, jakou mám s ní hroznou zkušenost. Je pro mě velíkou záhadou, že si ji tady Jana a Lenka tak horlivě pochvalují a už vůbec nechápu, proč ji tak vřele všem dopručují, protože jám mám opačnou zkušenost.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2009 23:15 - Ludva

Chtel bych se pani lecitelky zeptat proc pri sexu nic necitim velikost penisu tam problem nebude myslize ze to bude velikost pritelkyne nebo mene citu v udu dik


reagovat 7.10.2009 14:42 - Franta

Jednak se věnuje skryté pyramidové hře FamilyG a tento způsob podnikání, kdy se z lidí tahají peníze, se podle mě morálně neslučuje s pomocí lidem v duševní oblasti.

Byl jsem u ní dvě a třičtvrtě hodiny a stále se mě jen vyptávala. Kdybych neřekl, že musím na vlak, asi bychom se pak jen rozloučili a já bych šel. Takto když jsem to řekl trošku s předstihem, tak mi v posledních 10 minutách aspoň něco málo poradila, co mám dělat. Jenže to stejně nepomáhá. Resp. ani to dělat nejde. Neumím se napojit na své vnitřní dítě, nevím co to je. Ale tak mě zblbla, že když jsem byl u ní jsem jí dokonce slíbil, že to budu praktikovat...

reagovat 7.10.2009 20:31 - P

NEZNAM A NIKDY JSEM O NI NESLYSELA.DAVEJTE SI POZOR KAM CPETE SVE PENIZE.JE JICH HODNE LECITELU,KARTARU A PODOBNYCH.HLEDEJTE DUKLADNE,ABY JSTE NASLI JEN TY DOBRE.

reagovat 8.9.2010 14:25 - Andrea

Za sebe Janu Remerovou velmi doporučji.Kdo chce na sobě pracovat,s pomocí Jany může dosáhnout velkých pozitivních výsledků. Nicméně každý je jiný a má svůj názor. Nejlepší zkušenost je ta Vaše vlastní:)

reagovat 8.5.2011 16:36 - Mirka H.

Za sebe Janu Remerovou velmi...

Také mám s Janou Remerovou velmi dobré zkušenosti. Vždy mi pomohla. Nedá Vám ale samotné rady - bude s Vámi pracovat tak, aby Vás dovedla k sebepoznání.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *