Panenský Týnec nabízí zdarma gotiku i léčebnou kúru - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2008 23:35 - Petr

Byli jste tam někdo?

reagovat 2.6.2008 08:03 - Jitka

Je tam prý ohromná pozitivní zóna, psala to O. Krumlovská.

reagovat 2.6.2008 10:17 - Pražačka

Jezdívám skoro kolem, stavím se tam, a vyzkouším.:-)

reagovat 8.6.2008 20:28 - Mirek

Byli jsme tam. Manželka je velmi citlivá na enrgii. Oba máme Reiki a byli jsme tam se synem, který měl bolesti po operaci páteře. Jsou tam dvě místa, kde manželka nemohla se zdržovat, protože ji začala bolet hlava. Synovi to velmi pomáhalo. Když byl v té správné zóně, tak bolesti ustoupily. Jedna perlička: manželčin mobil měl skoro vybitou baterii. Když se postavila doprostřed zříceniny, tak ji naběhly všechny čárky signalizující plný stav baterie a mohla volat. Odešla bokem a mobil již nefungoval.

reagovat 8.6.2008 23:50 -

Mirku, mobil je zajímavý příklad, ale zda má místo dobrý vliv na něj, je mi celkem ukradený. Je to jen věc.

Co znamená oba máme Reiki?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2008 16:16 - fedor

Fakt je tam hrozně energie. Jezdím tam tankovat svého Renaulta. Zabralo mi hodně času, než jsem přišel na to, jak to funguje. Podělím se s Vámi o způsob, jak tu energii získávám, protože je jí tam tolik, že s ní není třeba šetřit.

Především je potřeba zaparkovat co nejblíž u vrat, protože energie se přenášením na delší vzdálenost degraduje. Poté vezměte dva 10ti litrové kanystry (prázdné!), postavte se s nimy do středu "energetického kříže" (je to to místo, co je nejvíc vyšlapané). Kanystry otevřete a čekejte cca 23 minut (pokud máte dieselový motor, tak o 4 minuty déle). Rychle utíkejte k vozidlu, otevřete víčko nádrže a energii z kanystrů přelejte. Váš vůz bude mít s plnou nádrží pozitivní energie nezvykle veselý a vyrovnaný výraz. Zlepší se také jeho jízdní vlastnosti. Policista, který Vás zastaví za překročení povolené rychlosti Vám pokutu nedá, body nesebere. Popřeje Vám šťastnou cestu a zamává svou dopraváckou brigadýrkou. Ta pozitivní energie je totiž obsažená i ve výfukových plynech, takže je ovlivněn a "dobit" i sám policista.S tím mobilem se tomu nedivte! Mě se tam dobil i kredit.Jenom jídlo a peníze se tam načerpat nedají, ale na to máte doma jistě ubrousek "...prostři se!" a oslíčka "...otřes se!"

reagovat 17.6.2009 00:17 - Václav Slavíček

S mobilem je to legrace, ale může to mít reálné vysvětlení - ty gotické sloupy jsou dost možná čedič, který může mít vodivé vlastnosti antény a zesílit signál.

Pozitivní energie se jistě na člověka dostane v každém kostele a tenhle je opravdu pozoruhodný. Může tam být hrob Anežky České.

reagovat 17.6.2009 00:28 - Faxxx

Á,vtipnej Fedor nastoupil...

reagovat 1.8.2015 09:00 - Magda

Je vhodné do Panenského Týnce vzít psy? Máme středního křížence a čivavu. Bojím se, aby psy nebyly nějak rozrušeni. Děkuji

reagovat 3.8.2016 20:38 - Niki

Je vhodné do Panenského...

Ahojky. V Tynci jsem dnes byla a pokud tomu věříš a tím energii do sebe pustíš opravdu ji ucítíš. Byl tam i starší pán. Měl cukavou pálivou bolest nohy a díky těmto energiím se mu ulevilo. Jsou lidi, kteří si z toho dělají legraci a nevnímají tyto věci nedivím se v dnešní době je těžké uvěřit něčemu co jim nedává smysl. Nevidí to a proto pro ně neexistují. Bohužel až moc jsou lidé nakažení materiálním světem. Měj se krásně a přeji Ti abys našla co hledáš

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *