Paleo dieta může vést naopak k tloustnutí - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2016 10:52 - Lucka

Když paleodietu drží lidé s moderními civilizačními nemocemi, trvá několik měsíců, než to zabere a tělo se s tím srovná, protože musí vyloučit jedy a konzervanty z průmyslově vyráběných potravin.
Základem paleodiety je její absolutní čerstvost. Také hodně zeleniny a ovoce. A nesmí se dieta porušit a sníst fastfood, nebo něco, v čem jsou jakékoli konzervanty, protože ty na dlouhou dobu poškodí trávení.

reagovat 17.4.2016 11:40 - Michal

Když paleodietu drží lidé...

Je to proste nesmysl postaveny ne mytwxh o prastarem stravovani...proste se nekdo chxe udelat zajimavym a vydelat nejake penize...:-)

reagovat 19.4.2016 08:41 - Johny

Na mně měl hubnoucí účinek jen jídelníček, kde je zastoupena zelenina alespoň z 50%, ve prospěch syrové, listové,a taky jíst jen když je hlad. Dostal jsem se k tomu náhodně, když manželka kvůli rakovině na takovou stravu přešla (výlučně zeleninovou)- takže z nouze ctnost. První úbytek byl asi 7kg za 3 měsíce, pak jsem povolil a ustálilo se to na -5kg. Ta zelenina dokáže vytlačit i chuť na sladké (to si žádají plísně v tlustém střevu). Samozřejmě vyloučit maso, které v nás zahnívá a znečišťuje tělo. Zkuste to a uvidíte - a bez reklam na komerční prostředky.

reagovat 19.4.2016 09:16 - 9Oletý

člověk nikdy žádnou dietu nedržel. Chleba, sádlo, slaninu, zeleninu bylinky ze zahrádky, brambory. Lidé měli daleko více pohybu a to každodenní prací.

reagovat 25.4.2016 11:37 - Maddie

Ano, ano, jak říkáte. Hlavní je aby velkou část stravy tvořila zelenina a v menší míře ovoce. Dále se pak držet jednoduchého pravidla: Čím více je to zpracované, tím více od toho ruce pryč :) Takhle nejenom, že vám ubudou kila, ale bude i zdraví!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2017 13:31 - Radka123

Zdravím, o paleo dietě jsem si četla na http://www.rokzeny.cz/hubnuti/, sice jsem ji nevyzkoušela, ale zdá se mi to přitažené za vlasy. Člověk se přece s evolucí vyvíjí, tak jak se naučit pěstovat vlastní plodiny se jeho tělo naučilo je zpracovávat a s každou další generací se jim přizpůsobilo ještě víc. Myslím si, že dostatek zeleniny a ovoce udělá rozdíl vždycky, a to jak na zdraví, tak na zevnějšku.

reagovat 17.1.2018 20:10 - Laj

Největším problémem u pšenice není lepek, ale to, že je GMO a ještě stříkaná rondapem.
Totéž mléko, protože krávy krmené slámou a siláží postříkanou rondapem mají jedovaté mléko.Rondap likviduje střevní prospěšné bakterie, takže nedochází ke vstřebávání živin a podvýživě a k následnému snížení imunity.
Uvědomte si, že se složení a skladba potravin za poslední roky neuvěřitelně zmněnila

reagovat 17.1.2018 21:51 - !

Největším problémem u...

Laj, máš velmi bujnou fantazii. Nechceš o tom napsat televizní seriál?

reagovat 17.1.2018 22:05 - Hanka

Laj, máš velmi bujnou...

O vlivu roundupu na strevni mikrofloru i rezistenci antibiotik jsou jiz studie. To, ze se zemedelske plodiny strikaji pred sklizni - desikace - je bezna praxe - lze si to overit na googlu a na strankach doporucujicich agrarni chemii.

reagovat 17.1.2018 22:29 - jejda

O vlivu roundupu na strevni...

Víte vůbec co je to round up? Tím postříkat pšenici před sklizní, tak už tam kombajn nemusí vyjet.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *