Otrok

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2007 11:43 - Marcela

Zdravim vsechny.
Je mi 21 jsem celkem atraktivni.Rada bych si prividelala a chtela bych zkusit treba nejakyho otroka.Hlavne chci aby to bylo bezpecne bez sexu.Nemate holky nejake zkusenosti.Hlavne se bojim abych nenarazila na nejakyho uchyla aby mi pak neublizil.Doporucte mi nejaky postup ci stranky kde se da neco inzerovat nebo kde hledate klienty a popripade dejte nejaky navod co snima delat.

reagovat 6.8.2007 07:13 - Milan

Bohužel tyhle představy má neuvěřitelné množství holek a jsou to úplné blbosti. vyrábím pro tyhle lidi veškeré pomůcky a znám jich asi 1000 osobně.

1) Nemáš-li vrozenou dominanci, tak to "hrané divadýlko" prohlédne každý za pár hodin.

2) Ztřískat někoho je blbost. Umět dát na zadek je umění - to si pamatuj. - Je v tom gigantický rozsíl a skutečně dobrý a profi výprask umí kvalitní dominant až po letech praxe.

3) Hledání otroka není jednoduché. Chaty a Fóry se hemží výkřiky typu Hledám dominu - Chci být otrokem apod. - ale jde z 90% o blábolky a žvanílky a ten zbytek je chudej jak rumunskej student.4) Pokud se Ti podaří nějakého najít a dokonce se mu to s Tebou zalíbí, tak zažiješ veselý horor, až zjistíš, že Tě už nebaví a že to chceš skončit. Ve valné většině jsou jak klíšťata. Jednboho takového jsem zaháněl od kamarádky asi měsíc. Spal v autě před domem, psal přes noc až 100 sms a neustále volal. Dostal na budku a zdvojnásobil to.5) Nakonec by bylo možná dobré napsat, že musíš mít alespoň základní výbavičku a oblečení. Prachatej profík-masochista vyžaduje profesionální přístup.6) Nakonec upozornění - chlapi jsou většinou tak trochu srabi. Posluhují, olizují boty, nechají si ze sebe udělat špinavej hadr, ale výprasky nebývají tak ostré. Na druhou stranu ženy se strašně málokdy sníží k líbání a lízání bot a podobným praktikám, ale velmi často zbožňují pevné připoutání na kříž nebo lavaici a poměrně ostré výprasky.Takže z toho vyplývá, že na otroka potřebuješ hlavně hlavu a pak teprve rákosku.

reagovat 6.8.2007 09:54 -

se ti nabízím, když nic jiného, alespoň to vyzkoušíš. Co ty na to? RomanVysk"seznam.cz

reagovat 22.9.2007 12:12 - otrokzačátečník

Dobrý den paní,

Rád budu Vaším pokusným králíkem na, kterém se naučíte ovládat svého otroka, určitě to nechci zadarmo, jsem též začátečník. otrokjiri"atlas.cz Jsem z Prahy a je mi 38 let. Děkuji za odpověď.

reagovat 22.9.2007 12:13 - otrokza

Dobrý den paní,

Rád budu Vaším pokusným králíkem na, kterém se naučíte ovládat svého otroka, určitě to nechci zadarmo, jsem též začátečník. otrokjiri"atlas.cz Jsem z Prahy a je mi 38 let. Děkuji za odpověď.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2016 15:36 - Ondra

Dělal bych otroka ale pouze žene v latexu

reagovat 29.3.2016 16:41 - Iveta

Dělal bych otroka ale pouze...

A kdo ti v tom brání? Nebo nejsi schopný si tento způsob sexu domluvit?

reagovat 4.7.2016 16:09 - Nabízím se

jako nahý otrok, sluha poslíček, zajišťovatel pro dominantí dámy nebo studující slečny. Brno. vasotro@seznam.cz

reagovat 8.3.2018 15:13 - jan

Mučení otroka...

MADAM poniženě Prosím ... chcete mne ? 727841845

reagovat 22.6.2018 02:33 - kYS

Mučení otroka...

Alice je jen pisatelka. Skutek utek :-))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *