Otázky a odpovědi kolem pervitinu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.10.2008 07:32 - Adél

Je to cesta do pekla, která neni značená. Najednou jsi uvnitř a ani nevíš jak. Doporučuju ani nezkoušet.

reagovat 14.10.2008 17:57 - axcx

zkusil parkrat (+-10) a neni to nic pro mne sou lepsi veci:) ale zas kdyz se akce podari tak je srandy kopec... nikdy si clovek tak nepokeca jak na piku, nikdy ho tak prace nebavi, nikdy enni vic nad veci

reagovat 15.10.2008 01:39 -

Nejdřív je to sen,pak nevíš jak z něj ven...

fakt je to sračka a kurvi to charakter!!!

reagovat 15.10.2008 01:41 - pssst...

Nejdřív je to sen,pak nevíš jak z něj ven...

...sračka pro tělo a kurvi charakter!!!

reagovat 15.10.2008 15:38 -

http://surfbux.com/?r=cieska

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.11.2017 22:38 - jitka

bral jsem pervitin,a zažil...

TY ŠEBO TY SY MAGOR NEBO DABEL TO TE MNEL NEGDO UDAT A NE KAZIT LISTVO DEBILE

reagovat 25.11.2017 01:23 - Ládík

Nenávidim lidi co odsuzují...

Hele Alois a kde na to peří bereš prachy?Taháš z rodičů,kradeš nebo se přiživuješ po bytech kde se vaří?Takže rozhodně jako smažka neubližuješ jen sobě.Nehledě na to že tak i tak to zkončí průserem protože tohle co se prodává není PERVITIN ale sračka vařená z efedrinové náhražky a maže to mozek daleko rychleji než klasický Pervitin.Pervitin se tady vařil do roku 2000 a pak se rozjela tahle sračka.A já moc dobře vím o čem mluvím protože jsem tři roky vařil.

reagovat 25.11.2017 22:27 - Pervitin

Pervitin ničí lidi,tím,že je společnost,která se více zaměřuje na moderní zdravotní životní styl,posilovny a těla udělaná jinými drogami než ilegálním pervitinem,přitom je to svým způsobem také feťácký životní styl,nebere a vylučuje a stigmatizuje,přitom na pervitinu by někteří byli schopni pracovat,pokud by tomu zcela nepropadli a včas to opustili.V takových asijských zemích naopak pracovníci jsou nuceni brát pervitin,aby vůbec zvládli ty nároky co po nich chtějí.Kouří pervitin a pracují ve stavebnictví.To je samozřejmě také likviduje a stávají se narkomany na okraji společnosti.To co tu bylo v devadesátých letech za éru pervitinu je zřejmě pryč a co z toho zůstalo jsou asi zkušení terapeuti a různé červené dvory a jiná terapeutická zařízení,kde je alespoň kvalita a jistá šance zvlášť pro motivované,tohodle jinak zřejmně předsťupně krchova ještě nechat,když už není jako u všech drog po dělší době,příliš pozdě.

reagovat 25.11.2017 22:34 - Honba za dokonalostí drogou

Pervitin ničí lidi,tím,že...

Lidi co berou různé anabolika,jsou často ještě větší feťáci než klasičtí rekreační narkomani.
Z vrcholových "kulturistů" jich dost již v mladém věku zemřelo s úplně vyžranými vnitřnostmi.
Např. rakouský kulturista Andreas Münzer,který bral různé drogy a prakticky měl všemožně zasažené orgány,neustále bral drogy a nevynechával na odpočinutí,takže klasický narkoman,zemřel v 31 letech v plné "síle" a soutěžní kráse.

reagovat 27.11.2017 21:49 - SESTRA MACU z rozhovoru :

"Jací mladí lidé zkoušejí návykové látky nejčastěji? „Z větší části jde o děti rodičů ze střední třídy. Potom je tam dost bohatých a pár dětí ze sociálně slabých poměrů. Všichni zpravidla utíkají od problémů, s nimiž si sami nedovedou poradit. Mohou to být banality, například že rodič dlouhodobě říká dítěti, že je blbec, z něhož nikdy nic nebude.“ Většina dospívajících se s tím dokáže poprat, ale pro labilnější povahy to může znamenat strmý sešup.
Společným jmenovatelem všech případů je podle Maku nedostatek lásky a citu. Říká, že závislost je onemocněním emocí – jejich poškození v minulosti. Pro závislé na alkoholu či drogách jsou cestou k uzdravení psychoterapeutické přístupy nebo skupiny, jako jsou anonymní alkoholici či anonymní narkomani. "

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *