Osplichavani zadku vodou ze zachodu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2008 23:36 - JaDi

Mam velky problem, se kterym si nevim rady. Treba ho uz nekdo vyresil, a bude mi moct poradit.

Pri vykonavani velke potreby v beznem zachode, kde je na dne misy voda, se mi pravidelne stava, ze me zespodu voda osplichne. Protoze to to povazuji za krajne nehygienicke, neprijemne a zdravi nebezpecne, chtela jsem se zeptat (a to zcela vazne), jesli nahodou nekdo nezna zpusob, jak tomu zabranit. Dostala jsem jsem uz nejake rady typu: pred usednutim nahazet do misy dostatek toaletniho papiru, ktery naraz ztlumi, ale to se neosvedcilo, nebot prvni davka :o) si prorazi cestu a vysledek je zase tentyz. Komu se to zda nechutne nebo malicherne, necht se laskave zdrzi komentare, me tento problem opravu trapi. PS: Zlate stare toalety, ktere maji tzn. zbrzdovaci plochu, na kterou to clovek muze v klidu vysypat a pak jen splachnout...

reagovat 11.5.2008 22:20 - teri

Máš pravdu, mně to taky děsně vytáčí. Na druhou stranu děkuji za evropské normy. V USA je totiž norma taková,že je v míse voda skoro do polovičky. Normálně jako naplněné umyvadlo... To je pak nářez. Záchody tam pak mají náchylnější k ucpávání a když se pokazí hrne voda přes okraj toalety až vás vytopí. Je to humus.

reagovat 12.5.2008 01:19 - pv

existují i normální záchody. říká se jim někdy nemocniční, protože mají plochu na kterou produkt dopadne a vlastní odtok je vepředu. stačí dát na tu dopadovou plochu papírový kapesník a ani se ta plocha neznečistí. je to určeno k pozorování a odběru vzorku stolice. dříve byly úplně běžné. dnes nevím zda se dají normálně koupit. mam takový doma a je to super. žádné šplouchání. ten záchod se spoustou vody jsem zažil v německu - hrůza.

reagovat 12.5.2008 01:21 - pv

evropská unie má asi o nás strach abychom neviděli vlastní hovno a nezpůsobilo nám to nějakou újmu. :-)

reagovat 12.5.2008 03:00 - Ales Bares

.....americkej hajzl jako ceskej.....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2016 13:20 - ixyz

Ten nápis je neůplný...

Tak nejlepší řešení je 1/2 listu papiru do tiskarny položeno na hladinu a nic nešplíchá. Akorát se musi pak ještě jednou spláchnout ten papír to trochu zbrzdí ale nic se tím nemůže ucpat!

reagovat 17.5.2017 07:30 - Lída.b.

Pro nás ženy je stříkací hajzl velice nebezpečný protože si můžeš zanést nějaké svinstvo do ku.....ndicky.Zánět a pod.Nechala jsem si namontovat PANAMA od instalatéra i s prací 2000,Kc a je to pohoda.Záchod nesmrdí jak tady někdo píše.

reagovat 17.7.2017 14:26 - Patrik

Plošinové WC se naopak znečišťuje méně. Trysky umožňují na plošině větší tlak vody. Stolici mívám pořádnou a v normálním záchodě jsem musel splachovat dvakrát, třikrát. U plošinového, který máme asi rok, mi stačí vždy jediné spláchnutí a mísa je čistá.
Ano, zápach je větší, protože stolice zůstane na plošině ležet. Ale pokud je někdo cimprlich a nesnáší zápach vlastní stolice a je zvyklý kadit déle, může spláchnout i průběžně po první várce. Nedám na plošinovou mísu dopustit a přítelkyně taky ne.

reagovat 17.7.2017 18:51 - (_!_)

Buďte rádi, že máte někdy blizko jakejkoliv. Když se to začne v břiše vařit a zadek začne napodobovat porodní stahy tak je i kýbl dobrej! Jó prdel si nedá poroučet!

reagovat 17.7.2017 19:27 - Waltr

Tomu říkám diskuze vo hovně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *