Orgasmus při klystýru

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.6.2002 15:19 - Simona

Jmenují se Simona a je mi 23, jsem studentka, mám kluka a myslím, že žiju normálním životem . Začátkem března se mi ale stalůa následující věc. Při běžné návštěvě u gynekoložky mi doktorka našla cystu. Myslela jsem , že mám rakovinu, ale ukázalo se, že nejde o nádor, ale jen o nezhoubnou cystu, nicméně jsem musela do nemocnice na drobnou operaci. Měla jsem strach, nikdy jsem v nemocnici nebyla a na opraci také ne. A navíc se děsně bojím narkozy. V pondělí 4.3. jsem nastouipila do nemocnice . Večer jsem nedostala večeři, ale sestra mi dala jen nějaké prášky, říkala, že je to na uklidnění. Spolkla jsem je, ale moc klidná jsem nebyla. Kolem 9.30 pro mě přišla sestra a řekla, abych šla s ní. zavedla mě do nějaké ordinace , řekla, abych si lehla na bok na lehátko a vyhrnula si košili, že musím dostat klystýr. No moc se mi nechtělo, ale co mi zbývalo. Udělala jsem co říkala. Sestra byla velmi šetrná, cítila jsem, jak mi strká hadici do konečníku a potom zvláštní pocit, jak mi vlažná voda vtéká dovnitř. Nikdy předtím jsem klystýr nedostávala.Cítila jsem zvláštní šimrání v podbříšku, které bylo stále silnější a silnější až přerostlo v orgasmus. Nebyl nijak silný, ale byl. Navíc jsem nechtěla, aby si toho sestra všimla. Operace pak dopadla dobře. Všichni říkají, jak je klystýr hrozná věc a já přitom prožila orgasmus jako při milování. Je to normální? Musím na to myslet odpoví mi někdo? Nebo má někdo podobnou zkušenost?
Simona

reagovat 12.6.2002 16:25 - Ivo

Je to normální.

reagovat 12.6.2002 22:27 - Janek

He he, v takovém stresu a vám se udělalo fajn, alespoň jste na chvíli nebyla tak nervózní,ne?

Když nikdo neublížil Vám ani Vy nikomu, tak je to určitě normální.

reagovat 13.6.2002 00:36 - Michal

Váš projev je naprosto normální, vůbec se za to nemusítě stydět nebo mít úvahy o nějaké úchylce. Naopak, s klidem si můžete gratulovat, protože jste praktickým způsobem ukázala, že řeči o nepříjemném klystýru jsou nesmyslné. Váš příspěvek by si mělo přečíst více lidí i na tomto serveru, pak by nevznikaly takové bláboly jako v rubrice "Klystýr na gynekologii".

reagovat 12.7.2002 10:01 - Alena

Reaguji na předchozí příspěvek: léta dělám jógu a jedna z pročišťovacích metod je i klystýr. Proti němu samotnému opravdu nic nemám. A pro střeva je hodně zdravý - tedy pokud je proveden šetrně. Pokud si ho dělám sama, v soukromí a necítím se být nikým pozorovaná, tak mi to dělá příjemně, byť orgasmus jsem ještě nikdy neprožila. Ale s příspěvky na fóru "klystýr na gynekologii" plně souhlasím. Kdyby mi to měl dělat někdo jiný, třeba nějaká slizká stará ženská nebo plešatej zpocenej doktor a k tomu mě mělo šmírovat ještě deset mediků nebo civilkářů, tak se z toho duševně asi do konce života nedostanu. Je to asi to samé jako příjemný sex versus znásilnění: ze zběžného náhledu to může vypadat jako totéž, ale určitě to totéž není. Takže se ženám, které to v nemocnici zažily jako něco ponižujícího vůbec nedivím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.4.2017 19:43 - George

A pak po naplnění...

Bohužel jsem sám a tuto praktiku mi nemá kdo provést, ale už tři roky hledám někoho, kdo by mi tuto proceduru alespoň jednou provedl podobně, jako sestry v nemocnici.
Myslím si ale, že v této době se klasický klystýr v nemocnicích už nedává.

reagovat 10.4.2017 08:31 - Petr

Klasický klystýr se v nemocnicích používá stále, já jsem jej dostal hned 2x po sobě před operací bypassu. A bylo to dobře, protože jsem po operaci s rozpáraným hrudníkem nemusel 3 dny na WC.

reagovat 17.10.2017 18:15 - Roki

Já jsem zažiĺa při klystýru stovky orgasmů. Je to fantazie.

reagovat 19.10.2017 08:02 - Roman

Já dostal klystýr v nemocnici. od takové starší šmrncovní energické sestry. poručila chodit a držet co nejdéle. Při aplikaci se mi postavil, bylo to dost příjemné. Když jsem se před sestrou nahý zvedl z lůžka a ona viděla moji reakci, teda erekci, tak jsem vystříknul. Usmála se a řekla já vám mladý muži říkala vydržet co nejdýl a to jsem myslela i to sperma. Byl jsem rudý až na prdeli.

reagovat 19.10.2017 18:29 - !

Já dostal klystýr v...

Pěkná historka, napiš ještě nějaké další.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *