Opustit to, co je staré, aby vzniklo nové - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.10.2010 21:06 - jARMILA

Setrvávat ve starých rolích nemusíte.Můžete si svůj život změnit,když se vydáte cestou duchovního růstu,kde objevíte sami sebe.Na té cestě budete neustále pronikat do tajemství vesmíru a naučíte se používat prostředky vedoucí k osobní proměně.Až dosáhnete vyšších
úrovní vědění,váš život se v mnohem zjednoduší.Vše co potřebujete,k vám přijde v pravý čas a vaše tvůrčí úsilí povede k výsledkům,jež předčí vaše představy.
Duchovní cesta může být krásnou hrou a přinášet hlubokou vnitřní radost.Ale,hlavně již nebudete setrvávat ve starých rolích.

reagovat 23.10.2010 22:25 - Hanka

Setrvávat ve starých...

Nemusím,přece změnit své myšlení,když se nechci učit duchovní cestou.Můžu i jinak se změnit,né? Třeba tím,že se přestanu rozčilovat nad každou maličkostí,třeba když se děcka ve škole špatně učí,nebo když starej má blbou náladu.Nemusím hned brát do ruky nějakou moudrou knihu,ale třeba zavolat kámošce a utratit majlant za volání,atd.

reagovat 23.10.2010 22:31 - Irena

Nemusím,přece změnit své...

Já si včera koupila úplně jiný svetr,než původně nosím,již to je změna.Ale,né,fakt-něco jsem o tom učení o změně osobnosti četla,ale to musí dát dost práce,protože změnit svůj styl života,který je zaběhnutý ve vyjetých kolejích musí být dřina-mě tedy nic nechybí,práci mám a snad i přítele,ale to je teprve na začátku zkoumání.

reagovat 23.10.2010 22:38 - Jana

Já si včera koupila úplně...

ono to není tak o novém svetru,ale o novém myšlení,mě tedy pomohla známá,dala mi adresu jedné paní,která dělá duchovno,měla jsem dost těžký život,po rozvodu s dvěma dětmi,peněz málo a bývalého nenašla ani policie.Dluh na nájemném,prostě hrůza.No a tak jsem za tou paní jela,docela jsme si hezky popovídaly a věřte,že jsem začala o svém životě přemýšlet.Dnes vím,jak se to vše hroutilo již od začátku manželství,kde jsem dělala chyby kde on.A protože jsme jen lidé,tak plánujeme společné vánoce,ne jenom pro nás dva,ale hlavně pro naše děti.Nebýt však na poradě,jsme od sebe a ještě se nenávidíme.

reagovat 23.10.2010 22:41 - Pavel

ono to není tak o novém...

Ono se vám to píše,ale když já jsem zjistil,že se mnou firma již neprodloužila smlouvu,jsem ženatý a nevím,jak to doma říci manželce,čekáme dítě a bydlíme s její matkou a s děckama co má.V9m,že je na to rada drahá,ale zpět na pracák a na sociálku se mi fakt nechce.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.10.2010 14:44 - Ella

Já myslím, že když je člověk nespokojený a nešťastný, že nepomůže nic jinýho, než něco změnit, opustit staré myšlení, zvyky, stereotypy, nefungující vztahy, rituály, prostředí, cokoli... pokud je to z bláta do louže, jak tu bylo zmíněno, tak se nic neděje, jen jsme přišli na to, že to či ono nám také nevyhovuje a můžeme zkoušet dál.Když nic nezkusím, nebude to horší, (ALE ANI LEPŠÍ..) a než čekat, až něco přijde samo a prožívat u toho stres, to radši vlastní rozhodnutí.

reagovat 28.10.2010 02:46 - Jana-

Já myslím, že když je...

tak to máš Ello pravdu.Rozhodnutí to je ono.Já říkám,že když se rozhodnu a udělám to co mám,tak se to třeba druhým lidem nelíbí,ale je to mé rozhodnutí a za to si klidně vezmu i svou zodpovědnost.A docela je mi fajn,když najednou zjistím,že mne třeba okolí začne i respektovat.Jenom nesmí být člověk ta ovce,kterou stále někdo někam posunuje apod.

reagovat 28.10.2010 02:49 - Cesta duchovního učení

Setrvávat ve starých...

je vhodná pro každého,kdo nechce zůstat sám.Hledáte přátele? Máte je přímo před sebou.

reagovat 28.10.2010 02:52 - Hledám kamaráda

Jano, mne nic netrápí....

do deště i do sluníčka,já kolem 5O let,prcek věřící vdova,pracující-poštovní doručovatelka.A ty člověk,který nezkazí žádnou legraci.E-mail vítán.Miluška.

reagovat 15.2.2015 18:44 - Ondřej

je vhodná pro každého,kdo...

Kde před sebou?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *