OPRAVDOVÍ MUŽI, kde jste?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2006 14:56 - Terinka

Ženy, dívky, děvčata, holky, taky koukáte po chlapech? Já jo. A to co vidím, mně v 90% případů esteticky neuspokojuje. Nějak nevím, kam se poděli CHLAPI, žiju v Praze a mám pocit, že je plná nějakých divných bezpohlavních tvorů. Samé odbarvené vlásky,gelíčky, řetízky, náušničky, vyholené hrudníčky,růžové košilky s jemným vzorečkem. Kolikrát jsem na vážkách, stojí-li přede mnou žena, nebo muž. Pánové, neříkám, že musíte vypadat jako něco, co právě holou pěstí skolilo kance a vleče ho do jeskyně, to ne, ale měli byste se přece od ženských vzhledem LIŠIT! Myslím, že chlapovi sluší sprcha, čisté prádlo, antiperspirant a zubní kartáček, čisté nehty a uši, případně mužný parfém a zásyp na nohy. Nechcete nám zase předvést, že jste opravdu jiní než my a přestat se fintit? Chlap, který ví o módě víc než já, zato neumí vzít do pracek vrtačku, mi tedy neimponuje. Nebo vám se to líbí, trávit takovou dobu pěštěním vzhledu? Či proč to teda děláte?

reagovat 16.11.2006 17:46 - Milan

TERINKO ALE JSOU TACÍ,JEN MUSÍŠ MOŽNÁ KOSEK OD PRAHY.

reagovat 16.11.2006 17:47 - Michal

Terinko, nevim, jestli splnuju tvou predstavu o "chlapovi" (nejsem chlupatej hromotluk), ale souhlasim s tebou, ze co se sebou dnes kluci provadi je desny.

reagovat 16.11.2006 17:57 - Honza

No jo, když jak ti kluci mají vypadat, když mají takový komplex z Vás žen :-)

reagovat 16.11.2006 21:23 - JiRka

Terinko chlapy jsou,neboj, musíš dát nosánek dolů a koukat očima,myslet mozkem,pokud nějaký máš.Já holku mám a jakou to bys čubrněla,jakpek asi vypadáš ty,třeba ráno,když vstáváš?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.2.2008 09:29 - Kokoška

Houslista to vidí naprosto správně.V hospodě sedí vždy jen křupan a buran.

reagovat 14.2.2008 16:45 - antikokoš

Kokoško,že ty v hospodě sedíš od rána do večera?

Nezapoměň,že i pod "roztrhaným kabátem" sedí stále člověk,stejný jako Ty!

Jak by se Ti líbilo,kdyby o Tobě,aniž by Tě znal, hovořil jako o křupanu/ce či buranu/ce.

A nezapoměň mi napsat,že by Ti to bylo lhostejné..:-)

reagovat 15.2.2008 12:24 - mike

ať žijou ňoumové...

reagovat 16.2.2008 06:20 - kateřina

Je to na pováženou. Mnho kluků se nechává předělat na ženskou. Dámské kalhotky podprsenky se začínají stávat běžnou součástí pánského šatníku...Kolik chlapů řeší problémy se svými většími prsy. Někdy mám pocit že ti kluci jsou vlastně holky s penisem.Ach jo.Asi je otázka čassu kdy budou kojit a snad i rodit. Viz diskuse na doktorce. A když už jsou schopni se postarat o rodinu a domácnost, tak mez nohama nejsou zvášť vybaveni. Můj ho má jako klacíček, téměř ho v sobě necítím a já tak ráda šukám. Když to chci pořádně, musím se občas poohlédnout jinde. Ale neměnila bych ho.Umí vydělat prachy a stará se mne. Nějak se ti dnešní muži stále více podobají ženám! Ahoj

reagovat 17.2.2008 02:01 - Xiadia

Souhlas,neměla jsem chlapa na pořádný mrd ani nepamatuju!Jezdi sama na dovolené,tam se vyřádíš,nebude se ti chtít nazpátek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *