Opravdové ženy, kde jste?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.4.2007 07:38 - Tomáš

Posledních několik let se ženy v Praze oblékají skoro jako muži. Vkusně upravených, elegantně oděných žen je jako šafránu. Ženy, příroda vám dala do vínku krásu, tak proč ji nerozvíjíte?

reagovat 14.4.2007 12:19 -

Tomáši,co podle Tebe znamená vkusně upravená,oděná žena?

reagovat 14.4.2007 12:28 -

Kostým, jehly, kabelka?

reagovat 14.4.2007 13:58 - Tomáš

Je jaro a ženy většinou chodí v zelených kalhotech a zelených vojenských bundách, případně s nezbytným cigárem v puse. Postrádám ženy v kreativních šatech, v sukních, halenkách, s vkusnou kabelkou a podobně. Botky s jehlami nedoporučuju, protože si v nich ženy mrzačí nohy a potažmo tím trpí celá páteř. Je zajímavé, kolik žen v diskusích kritizuje muže jak vypadají, měly by se však samy nad sebou zamyslet.

reagovat 14.4.2007 16:55 -

a kolik ti je Tomasi?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.5.2008 11:16 - Niki

Kaji...přesně...taky se mi šedesátá léta, kdy ženy byly ženské každým coulem strašně líbí..navíc ted jde moda opět zpět. Možná tě potěším...je mi 25 let, studuju na vysoký a běhám do práce. Musím říci, že na škole vždy vzbudím rozruch a povýšené pohledy, ale mě se prostě nelíbí být v batikovaném hávu, ušmajdaných sandálech...prostě pokud mohu, tak se nažím vypadat vkusně a hezky...hlavně tedy čistě:-),což jde někdy opravdu těžce, když cestuju jak o život:-)

Nicméně musím dát zapravdu i Soně, že mám pocit, jako by se mě muži báli, když mám podpatky a kostýmek, či halenku a sukni..když si vemu jakoby volnočasové oblečení, cítí se vedle mě asi líp, nebo co. Ale to je jejich problém:-)Hlavně ať jsme my spokojené samy se sebou, když je to dneska tak těžký:-)

reagovat 8.5.2008 11:25 - Motýl Emanuel

To nic,Niki asi studuje vysokou dálkově,když ani neví,že ....za pravdu....jsou 2 slova a ve slově vemu se ještě píše z.Ona se to jistě časem naučí,než půjde učit děti pravopis.Ale kočka to určitě bude,to jo.Když vzbudí rozruch - tak to asi bude fakt kočka.Tak hezký den Niki.

reagovat 8.5.2008 16:20 - EDITA

K MISE-pravda....

reagovat 8.5.2008 16:28 - kikina

-řešíme tu ho....o jako všude na doktorce

reagovat 24.9.2018 00:51 - Pepa

To je taková lapidární věta, že dnes už nejsou praví muži, nebo, že je nedostatek pravých mužů.
To většinou říkají zajištěné,úspěšné a jářku ženy těsně za biologickou hranicí plodnosti, takže nějak si ty muže už užívají jen na sex, většinou ani nemají děti. Ano, takové ženy jsou, a není jich málo, inteligentní s krásou a ženskostí, za bilogickým prahem mít dítě a sebevědomé a přísné k můžům.
Nevím kým jsou, ale asi inspirací mužů co nejsou průměrní a těm obyčejným, žena dítě sex práce, pro ty mají jen přehláživost a tyhle názory.
No nevím jestli to je normální, asi ano, ale když to pak přejímají obyčejné ženy a používají to na obyčejné muže, tak je to obyčejná holomajzna a ty už známe, akorát je to zas ta nová.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *