Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2008 20:29 - Michael

Četli jste tuhle knihu od Romana Cílka? Vražedkyně Olga Hepnarová je tu líčena jako oběť. Co si o tom myslíte?

reagovat 19.8.2008 22:43 - Tomáš

Myslím si, že těžká psychopatka rozhodně byla. Jak dalece zodpovídala za to, co udělala, to už dneska těžko někdo posoudí...

reagovat 19.8.2008 22:47 - Ivan

Psal o ní spisovatel Hrabal, který, když seděl někde v hospodě na pivu, se tam potkal s katem, který Olgu popravoval. Popravčí říkal Hrabalovi: ,,Ta krásná slečna mi totálně znechutila mé řemeslo. Protože když ji vyváděli ven, ona se pozvracela, počurala, a když jí dali oprátku na krk, tak se pak najednou uklidnila." V novinách psali, že na popravu ji museli táhnout tři chlapi a ona se s nima prala. V televizi byl dokument o katovi, který ji popravoval. Říkal, že to byla nejhorší poprava, co dělal.


reagovat 19.8.2008 22:49 - Martin Veselý

Na začátku knihy Oprátka za osm mrtvých snad byla (nebyla?) novinová zpráva, ale možná, že se jen pletu. Prý vyšla ještě jedna kniha o velkých kriminálních případech, kde Hepnarová byla jednou z kapitol... A taky se tomu snad věnoval jeden díl Osudových okamžiků... Kamera nelže, docela bych ten díl rád sehnal...

reagovat 19.8.2008 22:49 - Hiphop

Já osobně jsem proti trestu smrti věšením od té doby, co jsem věšel tu krásnou slečnu. Tak dlouho objížděla Štrosmajerák, až tam na nástupišti tramvaje bylo tolik lidí, že si dodala kuráž a napálila do nich dodávku... Než jsem ji dovedl a oběsil, podělala se mi a pomočila a pozvracela tak, že mi toto mé řemeslo zhnusila... Proto jsem proti trestu smrti." (slova kata, který popravoval O. Hepnarovou, tak jak je zachytil B. Hrabal)(slova kata, který popravoval O. Hepnarovou, tak jak je zachytil B. Hrabal)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2017 11:19 - D

se negativní věci děly jen...

> V zemích socialistického tábora bylo vše pouze pozitivní.

Více či méně. Ale i zde se muselo bojovat s různými nejen rozkradači, ale i zrádci, zaprodanci, samozvanci, revizionisty, oportunisty, narušiteli, sionisty, pomahači imperialistů a revanšistů a jinými nepřáteli reálného socialismu, pokroku a míru.

Z pozitivních zpráv totiž velmi brzy bolí hlava a jsou velmi těžko stravitelné.

reagovat 22.6.2017 17:40 - mamut

> V zemích...

Ano - život je věčný boj a k...y se najdou všude. A fakt je, že cizí neštěstí jednoho nejvíc potěší. Život není procházka růžovým sadem.

reagovat 22.6.2017 17:42 - mamut

> Když politici nebudou...

V chemtrails nevěřím, ale vůbec bych se nedivil, kdyby toto někdo používal. Dnes už je možné i to nemožné.

reagovat 22.6.2017 17:46 - mamut

Ale to jsme řádně ujeli od námětu diskuse. Co myslíte, jak by Olga Hepnarová snášela současná vedra ? Šla by na plovárnu nebo na nudapláž ? Neměla by komplex ze svého odhaleného těla ?

reagovat 22.6.2017 17:46 - mamut

Ale to jsme řádně ujeli od...

Už z toho sluníčka také nějak blbnu....................

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *