Opožděná menstruace

Archiv příspěvků

reagovat 14.7.2010 13:12 - petí

Manželce je 57 let a zase to...

Tak tomu bych spíš říkala přechod.

reagovat 26.7.2010 20:08 - katka

Dobrý den,
mám takový problém. Asi před necelými dvěma měsící jsem musela ze zdravotních důvodů vysadit antikoncepce. Brala jsem ji asi 4 roky. Menstruace se normálně dostavila. Poté jsem brala 3 silný antibiotika a už 3 týdny se mi menstruace nedostavila ...měla jsem nařízenou dietu od kožní lékařky. Na gynekologii jsem byla za poslední dva měsíce 2x a vše v pořádku. Čím by to mohlo být způsobeno??? Děkuji.

reagovat 29.7.2010 18:24 - šarlota

Dobrý den! Chci se vás...

Dobrý den, no na vašem místě místě bych ještě chvilku počkala, přece jenom menstruace nejsou hodiny :-)No a pokud se nedostaví, vyhledala bych odborníka na čínskou medicínu a probrala bych to s ním. Teda pokud nechcete do těla dávat hormony.Z vlastní zkušenosti vím, že bylinkama se to dá super srovnat!!

Bio Konopný protein

reagovat 1.8.2010 20:02 - Jacksonka12

Dobrý den je mi 15 let a menstruaci jsem měla naposledy na konci května a ještě jsem jí nedostala a strašně se bojím jestli semnou něco neni. Je pravda že jsem začala hodně sportovat a myslím si že je to taky tim sportem. Když přestanu nějaká čas sportovat budu mít zase menstuaci? Budu mít ještě vůbec někdy menstruaci? Děkuji za odpověd Andrea

reagovat 3.8.2010 17:56 - Jani

Dobrý den,

jak surfuji po stránkách, tak se cítím trochu zmateně. Řeším opoždění menstruace. Poslední jsem měla 25.5 a další /jen mírné dvoudenní špinění/ se mi objevilo až 14.07. Nevím, zda to mohu vůbec za menstruaci považovat. Měla jsem trochu stresy v práci, takže jsem zpoždění přisuzovala tomu. Testy na těhotenství jsem si dělala asi 4 a vždy byly negativní. Patřily ale mezi levnější a všude na stránkách se píše, že jsou nespolehlivé. Vím, že nejlepší by bylo jít k doktorce, ale toto pořád oddaluji kvůli práci. Mimo stresů jsem měla také podezřelý výsledek na citologii. Nevím, zda to vše souvisí. V budoucnosti bych chtěla mít miminko, tak bych ráda byla v pořádku. Mezi mé otázky patří, zda máte někdo podobnou zkušenost a nestalo se někomu něco podobného, dále zda si myslíte, že "špinění" může být menstruace a také jaký máte názor na levnější testy. Antikoncepci nepoužívám už půl roku. Děkuji za názory

reagovat 6.8.2010 10:14 - Anet

DObrý den, s přítelem jsme se poprvé milovali a použili kondom. On se do mě ale neudělal. MOhu být těhotná? dÍKY

reagovat 25.8.2010 11:53 - Zuzana

Dobrý den,

jak surfuji...

Ahoj Jani,
ja ma stejny problem. mam opozdenou menstruaci asi tri tydny. Take se mi v dobe, kdy menstruaci mam, objevilo jen lehke ( opravdu nepatrne spineni ). Bricho me bolelo jako pri menstruaci, prsa jsem mela natekla, ale ted uz porad nic. Cekam na to jako na smilovani. Delala jsem si take nekolik testu a vsechny vysly pozitivne. Take posledni dva tydny registruju neprijemny zapach....
Nevim, cim to je. Byla jsem mesic pryc, ted jsem take mimo domov. Predtim jsem brala antibiotika, ale nevim, zda tyto faktory mohou takto posunout cyklus. Poradte prosim cim bych je mohla "privolat". Dekuji

reagovat 25.8.2010 11:58 - Ann

Ahoj Jani,
ja ma stejny...

Jsi těhotná, když ti vyšly pozitivní testy,takže menstruaci ničím nepřivoláš.dojdi si k doktorce.

reagovat 26.8.2010 14:17 - Erika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, před dvěma měsíci jsem podstoupila interupci, první menstruace se dostavila v pořádku ale druhá již ne, nyní jsem jen špinila. Těhotenský test mi vyšel dvakrát negativní. Co může být příčinou? Děkuji.

reagovat 4.9.2010 12:02 - lenka

dobrý den,spoždění mám už 3 týdny,dělala jsem si test a vyšel negativně.Změnila jsem klima na měsíc a jsem nemocná takže beru antibiotika,může to být tim?Prosím poraďte mi někdo...

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravotní potíže > Opožděná menstruace

registrace | přihlásit se