Opilá přítelkyně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2010 19:41 - :o(

Včera se mi stala nepříjemná příhoda. Byl jsem se spolužačkami a spolužákem v hospodě a trošičku se to tam rozjelo. Po pár hodinách se k nám připojila spolužákova nová přítelkyně. Je jí teprve šestnáct a panáky které jsme začali pít jí moc nesedly. Bylo jí dost špatně. Spolužačky se jí snažily pomoct.. na záchodě jí držely vlasy, objednaly jí vodu, pomáhaly jí aby vůbec došla ze záchoda ke stolu. Zkrátka jí celou dobu obíhaly. Spolužák ale neudělal naprosto nic.. jenom seděl a když mu holky naznačily, že by jí jako své přítelkyni měl pomoct sám, dělal blbého. Už jsem byl trochu napitý, došly mi nervy a spolužáka jsem lehce proplesk aby si uvědomil, že by jí jako své holce měl pomoct sám. Teď si samozřejmě říkám, že jsem se na to měl vykašlat a nechat ho ať si to vyřeší sám. Přišlo mi to ale neskutečně blbý.. kdyby nebylo spolužaček tak by snad ani nedošla na záchod a hodila šavli pod stůl. Asi jsem to neměl dělat, ale stejně si říkám, že to prostě na proplesk bylo.. Co vy na to? :o(

reagovat 10.1.2010 19:19 - Gusta

Jen jste ji tam měli nechat poblitou, aby věděla pro příště. Spolužák to udělal dobře, on jí to do krku asi nelil, že?

reagovat 10.1.2010 19:21 - Saša

Udělals dobře. Zasloužil si to zmetek jeden. Asi mu na ní nezáleželo,nebo nechtěl jít s ní domů. Prostě jsi udělal dobře. Ta kočka si tě za to určitě bude vážit.

reagovat 10.1.2010 19:45 - Gusto,

takze az ji priste bude bolet treba zlucnik, tak ji ma taky nechat byt.Aspon si bude pamatovat, co nema jist.Nakonec on ji toho preci nenutil, ze.

reagovat 10.1.2010 19:56 - ubc

myslím, že ta kočka o tom nebude ani vědět

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2018 20:44 - Antek

Já byl na oldies festival v Ostravě a když se člověk někde podíval do zákoutí nebo křoví tak viděl vše co chtěl ale hlavně samé ožralé mladé holky sraly a chcaly a některé přitom chcaní i grcaly, fůj hrůza.

reagovat 25.6.2018 21:17 - Lenka

jo to jsem takhle nechala dceru vracející se nad ránem z diskotéky sedět na dvoře , protože smrděla cigaretama a zvratky v 7ráno jsem ji nadvoře vyslíkla (aby nezasmradila barák) ošplíchala zahradní hadicí aby se probrala a poslala spat , odpoledne dostala vaničku a už na dvoře prala svoje hadry.

reagovat 26.6.2018 15:06 - Bohuš

jo to jsem takhle nechala ...

Asi stejně bych to udělal já !

reagovat 26.6.2018 15:35 - warp

jo to jsem takhle nechala ...

A ještě měla vyfasovat na zadek…

reagovat 26.6.2018 16:16 - Miki v plenkach

Moje byvalka kdyz se nachlastala/je dost hezka tak se kamaradi a obchazi stoly, nebo si ji k sobe zvou na kus reci nasi spolecni znami, ale micha chlas a nevydrzi. A doma se chce parit, ale stejne u toho usina a lezi jak chcipla. Tak ji nasadi m 3-4 pliny a gumove kalhotky a jen hlidam, aby nezacala kuckat. A rano se mi vyhyba-pliny prochcane na zemi v koupelne a ona se klepe jak malej pes. A jak slibuje, co vsechno uz neudela a co vsechno zas udela a ze je mi za ty pliny vdecna a bla bla. Jo neni to s zenskyma jednoduchy, ale bez nich by to asi bylo horsi. Nektery maj krasnou veselou opici, ale jine jsou jak exekutor,ale vetsinou si rano vubec nic nepamatuji. Dobre jim tak, kdyz to neumi, tak at nechlastaji!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *