Operace stydkých pysků

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2010 19:09 - slunce

chtěla bych se se všemi podělit, případně pomoci s touto otázkou.
nikdy jsem se tím netrápila, snad jen poslední 2ěsíce o jsem na to narazila na netu, že jeden pysk mám větší než druhý, sama sobě jsem se zhnusila nikdy mi žádný muž nic neřekl naopak, že jí mám krásnou atd..jde o to že se to nelíbilo mi a přiznala jse si pravdu, všem se libí pěkné věci také se mi libí pěkný rovný penis...mužům se libí pěkné pipinky,souměrné, žádné visící ohavy, já vím když milují bláblá..ale copak nechceme se líbit sami sobě?také miluji s přítelem točit se dělat fotečky a pak se sama sobě líbit,koukala jsem na porna a ve všech na úrovni mají pěkné, dokonce často i vycpané velké pysky silikonem jak je teď v americe moderní, no nevím,každého věc.každopádně já se svěřila svému gynekologovi-primáři a ten mi řekl, že si toho nikdy nevšiml, ale není problém... dnes jsem2den po operaci, už teď je krásná, není to an nateklé, leduji, koupu v heřmánku a celé to hradí pojišťovna, už teď druhý den je to krásné a pan primář říkál, žeza 2 týdny se vše zahojí a bude krásná navžd..je mi 30let, děti nemám, jsem žena co o sebe dbá a je atrktivní, proč nebýt i dole??všem ženám které jen uvažují chci vzkázat: běžte do toho, nebolí to tak moc, běžte kvůli sobě, nedělejte to pro druhé!! A věřte si, za tu dobu co nad touto operací váháte můžete ležet doma jako já, mít to za sebou a těšit se na brzké uzdravéní, ano měla jsem štěstí i na svého precizního pana doktora, který to uděla nádherně, tak jen doporučuji řádně vybírejte lékaře..snad někomu pomohu v tápání hezký de všem

reagovat 12.8.2010 18:50 - Bara

chtěla bych se se všemi...

Dobry den, mam stejny problem jeden pysk ej vetsi nez ten druhy ale docela odost:( dost me to stve a nevim co stím mám delat a je mi 12 je mozene ze se to zpraví? nechci na zadnou operaci existji nake prasky nebo kapky? Dekuji

reagovat 12.8.2010 20:30 - Zuzana

To se operuje na klinice plastický chirurgie? Nebo kde?

reagovat 10.11.2010 09:32 - Laura

chtěla bych se se všemi...

Dobrý den, ano mám stejný problém, je mi 19. Zatím si nikdo z partnerů nestěžoval, ale mě samotné se to nelíbí. Chci se zeptat,kde jste byla na zákroku a kolik stál?Děkuji.

reagovat 10.11.2010 10:25 - Veronika

Chápu dobře, že zakladatelka diskuse narazila na internetu, že má jeden pysk větší než druhý? Ona na zjišťování takových věcí o svých pyscích potřebuje internet?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.11.2011 16:09 - Ondra

Holky nenechte se řezat chlapům se velké pysky líbí.Kun,,da má být košatá a je tak krásná.Nenechte se zvyklat a klidně se zeptejte známých a nestyďte se.

reagovat 8.11.2011 18:48 - Pavlína

Holky nenechte se řezat...

No ono to tak jednoduché není. Já kvůli tomu měla obrovský mindrák a to i přítel říkal, že je to normální. Nakonec jsem na tu operaci opravdu šla a jsem nesmírně spokojená. Rychle se to zahojilo a mám o moc lepší pocity při sexu i jinak.

reagovat 11.5.2015 14:08 - ALČA

Pavlíno to že si šla na tu operaci to si si udělala dobře pro sebe,ale jinak pro většinu lidí je to pošetilost nechat se řezat,když to ničemu nevadí hlavně klukům se ty pysky líbí.

reagovat 11.5.2015 15:38 - Jana

S klukem, kterému by vadila nějaká nesouměrnost, bych se rozešla na dvědoby. A včas.

reagovat 11.5.2015 20:20 - Alčo

To děláš vobecní kurvu a nebo jí chodíš po domech za úplatek ukazovat?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *