Operace hemoroidů Longovou metodou nebo THD

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2008 17:37 - Mart

Prosím kdo máte za sebou operaci hemoroidů Longovou metodou, případně novou metodou THD, napište své zkušenosti - zřejmě mě také čeká, mám za sebou několik let konzervativní léčky, chirurgické odstranění trombotizovaného hemoroidu a 3x ligaci a problémy pořád trvají... Díky.

reagovat 8.10.2008 10:12 - Ladislava

Dobrý den,

jsem po operaci hemoroidů (již dvakrát). Proprvé jsem byla na obyčejném výřezu a po operaci to bylo opravdu velmi bolestivé, teď, podruhé, jsem byla na Longově metodě a musím říct, že nějaké bolesti mám, což je ale zřejmě způsobeno tím, že mi dělali ještě úpravy ledabyle provedené předchozí práce, ale nedá se to s první operací srovnat. Navíc jsem byla velmi potěšena tím, když mi lékař oznámil, že nemusím za operaci zaplatit ani korunu, že je operace teď hrazena pojišťovnami.

reagovat 13.10.2009 18:12 - Lenka

Prosím kdo máte za sebou operaci hemoroidů Longovou metodou,napište své zkušenosti s rekonvalescencí,hlavně s vhodnou skladbou jídelníčku. Je nutná specielní dieta? Díky.

reagovat 13.10.2009 23:56 - Itasv

koukněte se na www.tojesila.cz

reagovat 16.10.2009 14:54 - Rob

koukněte se na www.tojesila.cz

A co to má společného s Hemoroidama ????

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.5.2017 14:23 - Vlaďka

ještě něco,v noci jsem...

Taky jsem čerstvě po Longu(9den),chtěla bych se zeptat,jak probíhala kontrola po zákroku u proktologa.
Za 14dnů tam jdu a jelikož mám stále dost velké bolesti,tak mám strach,jestli kontrola probíhá stejně jako vyšetření před.
To bych asi nezvládla.Jinak až na ty bolesti,které ustupují velmi pomalu,ty u vyprazdňování jsou zatím taky dost bolestivé,nekrvácím a močení se mi taky upravilo,Taky už v noci neběhám:).
děkuji

reagovat 5.7.2017 19:58 - Martina

Ahoj všem, 15.května jsem podstoupila longo operaci. Byla jsem mile překvapena, nebot nějaké menší bolesti jsem měla jen odpoledne po operaci. Odcházela jsem na druhý den ráno domů bez jakýchkoli bolestí. Můžu všem vřele doporučit. Jen doporučím, že jsem nic neponechala náhodě a termín si domluvila i podle lunárního kalendáře a možná právě proto vše proběhlo bez jakýchkoli pooperačních bolestí a komplikací.

reagovat 17.11.2017 00:55 - Martina

Jsem týden po longu začíná to být lepší,ale těsně po operaci peklo, bez opiátů bych to nevydržela.otok celého konečníku,kolem jedna velká modřina bolest bez léků k nevydržení.Problémy při močení mám ještě teď ,užívám lactulosu aescin Teva,na modřínu lioton a na hojení Hema gel jít na stolici je otřesné díky lactulose lehčí samozřejmě sprcha až 10xdenně+heřmánek chápu,že lékaři dělali co uměli,ale kdyby mělo být nějaké příště nelitovala bych peněz a zkusila metodu ThD.

reagovat 12.4.2018 22:28 - iva

Každý člověk je...

Chtela jsem se zeptat,kam uvazujete jit.Mam stale vnejsi pozustatky po 2oper.longem.Chtela bych se toho zbavit,po case zase budou problemy

reagovat 13.4.2018 01:11 - Steve

Za měsíc jdu taky do nemocnice na odstranění hemoroidů ... Co mne prosímvás čeká? Mám z toho obavy protože netuším do čeho jdu ... :-/ Vyšetření rectoskopií příšerný!!! Když do bolavé řitě zasune tlustou železnou trubku a tlačí na to, tak děs!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *