Opakované odtučňovací kůry jsou možná škodlivější než obezita - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2001 11:39 - Petr

Pane Bože kůra je na stromě, odtučňovací kúra je s čárkou, dál v textu už je to správně, ale byl to šok! Vlčí žravost - společně s dr. Wolfem - apetitus caninus carculensis - existuje, což můžu potvrdit.

reagovat 27.6.2001 12:32 - Milan

Jediná skutečně bezpečná a účinná možnost jak zhubnout, je prostřednictvím produktů společnosti Herbalife. Osobně jsem zhubnul 17 kg za 10 týdnů a 9 let si bez problémů držím váhu. Teď se věnuji profesionálně pomoci lidem k redukci váhy. Pokud skutečně chcete zhubnout a váhu si udržet, kontaktujte mě. Pokud nebudete spokojeni, dostanete všechny peníze zpět.

reagovat 7.11.2001 11:40 - Lenka Tichá

Chcela by som sa viac dozvediet o pripravkoch Herbalife na chudnutie, ich ceny, obsah balenia a potrebnu dlzku uzivania. Dakujem.

reagovat 18.9.2002 09:39 - lékař

Herbalife není rozhodně bezpečný způsob jak zhubnout. Vzásadě jde o nízkoenergetickou bílkovinnou dietu - podobné a mnohem levnější nabízí i čeští obezitologové. Podobná dieta může být ale užívána jen pod lékařským dohledem. Herbalife byl už v řadě zemí zakázán nebo žalován pro klamnou reklamu. Ani u nás nenajdete mnoho lidí, kteří po něm dlouhodobě a bez propblémů zhubli. Na chvíli zhubnete po každém nesmyslu - problém je, že znovu přiberete. Mezi svými pacienty s bulimiií jsem měl mnoho děvčat, které začínaly s Herbalifeme. Jediné na co je skutečně dobrý je, když chcete rychle vyhodit hodně peněz.

reagovat 3.4.2005 23:05 - Květa

Produkty Herbalife používám spolu s manželem více jak 10 let. V prvních měsících na redukci váhy a následně jako program regenerační. Já jsem zhubla 8 kg a manžel 13 kg. Váhu si celá léta držíme. Máme bezvadnou kondici a zdraví a to v roce 2005 oslavíme 50. Jsme dárci krve a vysledky vyšetření jsou vždy bezvadné. Pomohli jsme i mnoha lidem k dosažení jejich váhových cílů a všichni jsou s výsledky spokojeni.
Herbalife má zastoupení v 60-ti zemích celého světa. Produkty procházejí v každé zemi náročnými testy a ve všech je jejich funkčnost, bezpečnost a kvalita ověřena. Rozhodně se každému vyplatí do jejich používání investovat. No a pokud jde o trvalost výsleků po redukci, je potřeba si uvědomit, že existuje fyzikální zákon, rovná-li se příjem kalořií výdeji, váhu si držíme. Pokud však více přijímáme než vydáváme, je logické, že musíme opět přibrat. Produkty Herbalife jsou o přísunu potřebných vitamínů, minerálů, protejnu atd., aby organismus netrpěl buněčnou podvýživou. Herbalife produkty jsou o kvalitní výživě s nízkým obsahem kalirií. Pokud o nich chcete vědět více, napište. Ráda pomohu i vám. Květa

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2007 13:18 - Marta Sedlářová

Váš příspěvek je nesmyslný, používám Herbalife již dlouhou dobu a zbavila jsem se zdravotních nepříjemnmostí a lékař mi výrobky vřele doporučil...

reagovat 27.7.2007 00:25 - Jiřina Jelínková

SKORO DOBRÉ RÁNKO,TAK JÁ TEDA NEVÍM CHTĚLA JSEM TUTO HUBNOUCÍ METODU VYSKOUŠET A TEĎ JSEM NA ROZPACÍCH. JE VŮBEC NĚKDO KDO TO VYSKOUŠEL A FUNGUJE??????? MOC PROSÍÍÍÍÍÍÍÍM.

reagovat 23.1.2016 16:15 - Miss

Souhlasím s tím,že opakované odtučňovací kúry lidem škodí!naproti tomu škodí i prostá nadváha, natož obezita!Ideální BMI pro ženy je 21-22, pro muže 22-24! Důležité je dobře jíst,zdravě! Diety typu HERBALIFE jsou zbytečně moc drahé! Důležitá je především vyvážená běžná strava! Další důraz je třeba dbát, vyvarovat se za každou cenu léků, po kterých se přibírá na váze! Rozhodně se vystříhat užívání většiny antidepresiv, antipsychotik a některých antiepileptik! Pokud náš BMI neklesne pod 20, respektive pod 18,5, v žádném případě neřešit zdravotní problémy-psychické, jakkoliv závažné, sajrajty typu MIRTAZAPIN, ZYPREXA, KVENTIAX, CHLORPROTHIXEN a další, co bych mohla jmenovat! Za obezitu i prostou nadváhu mohou především psychiatři, ke kterým jdou zoufalí lidé, s naivní představou, že vyřeší jejich deprese, fóbie, těžkou nespavost apod.! Lidi, Vy všichni, co tam chodíte, vzpamatujte se, ty jejich přibíráky neberte! Já vím, doktoři vám budou kecat, že nejsou návykové, ale nemají vůbec žádnou pravdu!!! Na spaní a uklidnění je lepší RIVOTRIL? NEUROL? LEXAURIN? DIAZEPAM,HYPNOGEN Nebo hledat úplně jinou cestu! Nemusíte pak po těch, s prominutím, sračkách, hladovět! Já hladovění nepodporuji vůbec! Ženy by neměly překročit BMI 24! Tak si to, prosím, spočítejte na kalkulačce! Víc a upřímněji už poradit opravdu neumím! Na HERBALIFE se taky vykašlete! Je to jen byznys! Amerikanismus!

reagovat 24.1.2016 09:55 - ( . )( . )

Jen si holky hrajte s těma odtučňovacíma kůrama! První od kud se stratí tuk jsou vaše prsa a nikdo už ten tuk nedonutí aby se tam znova vrátil! Pak máme spoustu mladých děvčat 18 let až po zbytek života s plácačkama místo prsou ve tvaru jak jezevčík uši! Pak jste z toho na mrtvici a vyhazujete těžký peníza za nějakej silikon! Nedivte se mužským, že se jim ten silikon nelíbí a většinou je odmítá. Mě taky přijít holka na rande s tím ,že si nechala dát silikon tak bez pardonu jde kamsi! Tak si to holky dobře rozmyslete co vlasně chcete! Být řítažlivá nebo chodit s plácačkama!

reagovat 12.2.2017 22:18 - Marie

Bla, bla, bla! To jsou tady zase kecy! Kdo by utrácel za drahé silikony a "koledoval" si tím o rakovinu prsu? Snad se ženská nebude hubnout do ztracena, ne?! Přece ví, kdy přestat! Má rozum!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *