Onemocnění meziobratlových plotének u psů - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.1.2009 08:31 - Jana

Asi před 15 lety jsme měli jezevčici, která měla stejný problém, a to poprvé zrovna na vánoce. Známý veterinář ji každý den chodil píchat injekci (?), aby vstala a donesli jsme ji vyvenčit ven. Trvalo to tři týdny, pak ji chtěl pomoci uspáním. Protože to byl náš miláček, poradil mi jeden člověk brufen. Takže jsme prášek čtvrtili a během dne podávali. Světe div se, fenka se po pár dnech postavila na nohy a byla zase jako v pořádku. Bohužel se ji bolesti (pouze bolesti)opakovaly vždy na jaře a na podzim. Pomohl vždy brufen. Nikdy už se nestalo, že by nemohla chodit. Tenkrát jiná pomoc nebyla. Proto by malí (krátkosrstí) psi měli asi mít na hřbetu nějakou ochranu vždy na jaře a na podzim.

reagovat 21.8.2009 15:41 - Klaudia

Ja som mala tiež jazvečíka hrubosrstého, v 6 rôčkoch mu vyskočila platnička, každý veterinár nám povedal že máme len dúfať že SR nemá prístroje na taký zákrok tak sme ho viezli do Brna kde prebehla operácia, platničku mu vybrali. Neprešli ani 3 mesiace a chudáčikovi vyskočila ďalšia. Tak zase do Brna... ani nemusím hovoriť kolko nás to stálo peňazí, boli to desaťtisíce. Vydržal pol roka. Raz sa mi ráno zobudil a bol ochrnutý na zadné nožičky. Musela som ho dať utratiť. Bola to najhoršia vec čo som si v živote prežila lebo to bol môj miláčik. Už ubehli 2 mesiace a stále to všetko bolí.

Nechcem to nikdy v živote už zažiť.

reagovat 16.10.2009 19:18 - lecba energii

u psa dobre funguje leceni energii typu reiki nebo prikladani rukou na psa spolu s modlitbou k Bohu. modlitba by nemela byt ve vystraseneckem duchu, ale v pozitivnim duchu (vdecnost za pomoc, vira, pokora, vyvijet vnitrni radost). kdo vi o cem mluvim, vi, kdo nevi, nelze sdelit slovy, pripadne precist knihu o reiki ci andelech. neni treba mit "zasveceni" do reiki, staci "dobre srdce"...

reagovat 21.11.2009 13:10 - Betbeta

Mám podobný problém, nechci ho léčit kortikoidama a homeopaticky se mi zmírnily akutní bolesti - děkuji za rady , které jsou velmi inspirativní i pro člověka

reagovat 6.12.2009 19:45 - Stonožka

Můj 12-tiletý kříženec s kníračem
má problém s páteří už dva roky.

Z homeopatik mu dávám
- Rhus tox. 9 ch /3 kuličky, do tlamy po jedné/
dál
- Litium s mědí na kostní dřeň

Nově
- Omega 3 mastné kyseliny - rybí olej /1 tobolku propíchnu a olej naleju do žrádla/

Po tomto oleji se mně zdá, že se jeho páteř drží nejlépe!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2015 19:14 - Miroslav Toman

Dobrý den mám doma 5 letos fenku Yorkshira. Ráno jsme vstali a zjistili jsme, že pejsek nemůžu otočit hlavu na jednu stranu, nevím jestli během noci jsme ji nějak ublížili, protože s námi spí v posteli. Jinak je v pořádku chodí i skáče a jí. Na pravou stranu se otočí v klidu a na levou když na to zapomene a otočí se tak zakňučí. Nenapadá vás co by s ní mohlo být? A zda-li by nepomohl klidový režim.

Děkuji Toman

reagovat 6.6.2015 15:01 - luboš

dobrý den, vidím, že jsete odpověd nedostal. zajímalo by mne , jak jste dopadli?? máme stejný problém. děkuji luboš

reagovat 4.10.2015 13:20 - Andy

Asi před 15 lety jsme měli...

Brufen psovi to je to nejhorší co mu můžete dát

reagovat 21.2.2016 11:12 - Hybes

20.2.2016 odpoledne obe feny krysarika matka a cera behali jako by nic.vecer jedna z fen-cera stari 3roky skakala po rukach a na nohy vubec nemohla.coz trvalo az do 3 do rana kdy sem z toho nespal.dopoledne po cca 10 hod.uz na nohy normalne naslapovala a asi to vypada ok.zadny prasek nedostala.

reagovat 3.1.2018 21:57 - Chmelíková

Dobrý den, reaguji na váš...

Dobrý den. Prosím vyzkoušeli jste ten recept vitamínů pro ochrnutého jezevčíka? Pomohlo to? Máme stejný problém :-(

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *