Olynth

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.3.2010 16:51 - Tina

ahoj...sem ráda, že v tom nejsem sama! Lituju dne,kdy jsem poprvé vyzkoušela Olynth. Nejdřív to bylo v pohodě, potřebovala sem je jen když jsem měla rýmu,tu z nachlazení, ale pak už si nevzpomínám ani kdy se to stal jsem musela si stříknout do nosu každý večer, pak ráno a večer a teď už musím několikrát denně! Když někam jedu, musím ho mít neustále s sebou a nejhorší je, když si zapomenu náhodu koupit..hrozný pocit a bezmoc! Když jsem se po několika letech konečeně dokopala a šla k doktorce, tak mě poslala na ORl a ti na trhání nosních mandlí! Vůbec to nepomohla a zbytečně sem strávila několik dní v nemocnici s bolavým podrážděným krkem! Pak mě poslali na alergologii,sice řekli že sem alegrická ale ty kapky ani prášky mě nezbavili té závislosti.. Tak dále používám to svinstvo a přemýšlím co dál! Zkusila sem abstinovat,ale vydržela jsem to jednu noc..pak už se to nedalo..asi nemám tak silnou vůli! Prosím o radu nějakých kapek, po kterých bych měla uvolněný nos, ale abych se jich pak mohla snadno zbavit.. Moc děkuji a držím palce všem, aby měli silnější vůli než já a těm kteří je nepoužívají přeji, aby to raději vůbec nezkoušeli!

reagovat 5.10.2010 18:48 - Karel

Asi před 5 lety jsem poprvé zkusil olynth,
bylo to skvělé, za 5 minut se mi nos uvolnil..... jenomže za nějaký čas se mi
začal ucpávat každý den.......

Dnes se bez olynthu neobejdu, ani
na dovolené.... Vyzkoušel jsem snad všechny ostatní spreje, ale ty mi nneúčinkují...

reagovat 5.10.2010 20:54 - Ilona

Ježiši tak ste si to posrali jako já minulej rok..no ale to ho berete strašně dlouho dyť vám to může rozleptat nosní sliznici.mě na to dal mudr.nosní kapky pamikon-sou to antibiotický kapky na předpis a sice hned první den úplně neuleví tak sem ještě při jejich braní pouze tu první noc olinth použila ale pak 2-3 den ucpání zmyzelo a ta závislost se odbourala a byl pokoj.

reagovat 5.10.2010 20:55 - .

stříkl jsem si do nosu Olynth a okamžitě mě rozbolela hlava. Druhý pokus následující den - totéž, hlava mě bolela jako střep. Takže never more!!

reagovat 8.10.2010 09:23 - Monika

Též jsem si prošla několikaletou závislostí na olynthu/otrivinu, naštěstí bez zanechání následků na sliznici. Nakonec jsem se odhodlala, postupně během pár dnů vysadila, místo olynthu jsem si proplachovala nos několikrát denně mořskou vodou ve spreji a vincentkou, a dvakrát denně jsem šplíchala sprej alergodil, který je vhodný i pro dlouhodobější používání a který mi jako jediný nakonec zabral. Dnes jsem už půl roku olynth nepoužila a nos je průchozí v pohodě.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2015 22:02 - Anonym

Rozhodně doporučuji AVAMYS, když si stříknete ráno a večer asi 3 dny tak máte nos uvolněný na měsíc dopředu:) Já jsem si naštěstí závislost uvědomila včas nejdřívě to bylo - 1x za týden, potom 1x za den (každý večer) a potom snad už každou hodinu .. Olynth rozhodně NEDOPORUČUJI

reagovat 8.6.2015 09:58 - Reloecc

V létaku olynthu je jasně psáno, že se nemá používat déle než 7 dní. Je ostuda, že se někdo vůbec odváží přiznat, že ho používá roky.. :)) ale vtipné!

reagovat 11.11.2015 21:45 - xyz

Samej fetak tady -_- ja si...

ty seš normální píča

reagovat 2.3.2016 19:15 - Samej fetak tady

Samej fetak tady -_- ja si...

krávo

reagovat 4.3.2017 13:06 - Karla

Asi před 5 lety jsem poprvé...

Přesně tak teď mi nic jiného nepomáhá než olynth a nevím jak se zbavit závislosti na olynth

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *