Odvykání kouření a deprese

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2007 12:54 - Kuřák

Zdravím kuřáky současné i bývalé. Mám problém - prosím poraďte. Před časem jsem se pokusil přestat kouřit, ale dostal jsem se do deprese a musel se léčit AD. Nyní kouřím, jsem na své dvacítce denně:-((, ale bez deprese:-)). Chtěl bych se znovu pokusit přestat kouřit, ale mám obavy. Do užívání AD ( Zyban, Wellbutrin)se mi nechce. ALE!!! Slyšel jsem o novém preparátu CHAMPIX pro odvykání kouření. Máte s ním někdo osobní zkušenost? A nebo vůbec zkušenosti s depresí při odvykání kouření? Poraďte prosím!

reagovat 24.10.2007 21:39 - rena

zajímavé,taky chci přestat kouřit,dost mne děsíš,ale - na těchto diskusích myslím je kapitolka o champixu a když jsem hledala na google champix,dostala jsem se na zajímavé stránky,ukazuje se tam co dělá kouření s mozkem a jestli máš tak bouřlivé reakce,zkus poradny pro odvykání kouření,co ti může dát obvoďák který není natohle odborník,dej vědět ,jak to s tebou bude dál

reagovat 19.12.2007 22:14 - Růže

Zkoušela jsem přestat asi patnáckrát, deprese jsem měla vždycky, fakt mi bylo děsně smutno, tak jsem zase začala. Teď už jsem měla problémy s dýcháním, v poradně mi poradili Champix a nekouřím 3 měsíce. Smutno mi sice bylo taky, ale v porovnání s těma minulejma depkama nic náročnýho. A teď supr.

reagovat 20.12.2007 00:56 - Lucka

Ja zvykam nikotin. zvykacky. Docela to jde, akorat mi schazi, ten pocit, kdyz si sluknete... Taky mi prestala chutnat ranni kava a spatne se vyprazdnuju. Chvilema uvazuju, ze zacnu kourit znovu :( Zatim zadne plusy nevidim...

reagovat 20.12.2007 08:10 - Eva

Lucko vydrž, pozitivum je už jen to, že jsi to zatím vydržela. Já nekouřím 3 měsíce a je to super.Je mi celkově líp, líp se mi dýchá a hlavně pořád voníš, nemáš starosti, jestli máš a kde koupíš cigára, prostě nejsi otrok tabáků.Chodíme i do společnosti, kde se kouří o stošest a vydržet se to dá. Musím ale říct, že mi to pořád voní.Přestala jsem bez pomůcek, prostě jsem byla jednoho dne líná si dojít pro cigára.Kouřila jsem ty slaboučký úzký dámský cigarety a ty všude neměly, tak jsem to vydržela týden, chuť na cigáro byla větší druhý týden, ale to mně už bylo líto ten týden pokazit.teď si na cigárko vzpomenu tak 3x za den, ale není to už zádná mučící chuť, spíš jen zvyková.Vydrž, stojí to zato, budeš se cítit líp a nebude tě omezovat a trápit zdražování cigaret.Pa držím palce.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2017 18:44 - Dalibor Veselý

Já jsem se teda bál depresí při odvykání. Dlouho jsem to kvůli nim oddaloval. Pak jsem si ale jednou řekl, že už vážně chci přestat. Nevěděl jsem nejprve jak, tak jsem zašel do lékárny, kde mi doporučili náplasti s nikotinem. Zrovna byly v akci ty od Niquitinu, tak jsem si je vzal. Musím říct, že depese se u mě neprojevily... Ale pomohly mi s odvykáním, už 6 měsíců nekouřím!

reagovat 8.2.2017 14:31 - Marcel

Fotka z oslavy u příležitosti otevření naší nekuřácké restaurace:


http://www.baxparta.cz/foto/2007/libejovice/07_libejovice_cikanka_small.jpg

reagovat 11.2.2017 18:27 - kraska dokonala

Nejlepší je neprestavat,a hulit porad jak fabrika

reagovat 15.2.2017 18:04 - Patrik

Já doporučuju návštěvu odborníka. Mě doporučil náplasti a už skoro rok nekouřím

reagovat 1.3.2017 22:04 - Přemek

Zdrávím ve spolek, vydržel jsem 5 měsíců nekouřit, bohužel jsem znovu začal.
Jen chci napsat, že ze začátku bylo vše v pohodě (doporučuji přestat když je člověk nemocný - chřipka atd) dokonce jsem se zbavil všech návků ( káva bez cigerety atd.) tohle se dá. Mam rád pivo a dobré jídlo, tak jsem začal běhat, bohužel váha šla nahoru o 8 kg. Nakonec jsem zjistil, že cigerty nahrazuji pivem a to skoro každý den, vlastně jsem jednu drogu začal nahrazovat druhou. Někde jsem četl, že kuřák zůstane kuřákem jen se mu daří nebo nedaří abstinovat - všem držím palce.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *