Odvykání kouření a deprese

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2007 12:54 - Kuřák

Zdravím kuřáky současné i bývalé. Mám problém - prosím poraďte. Před časem jsem se pokusil přestat kouřit, ale dostal jsem se do deprese a musel se léčit AD. Nyní kouřím, jsem na své dvacítce denně:-((, ale bez deprese:-)). Chtěl bych se znovu pokusit přestat kouřit, ale mám obavy. Do užívání AD ( Zyban, Wellbutrin)se mi nechce. ALE!!! Slyšel jsem o novém preparátu CHAMPIX pro odvykání kouření. Máte s ním někdo osobní zkušenost? A nebo vůbec zkušenosti s depresí při odvykání kouření? Poraďte prosím!

reagovat 24.10.2007 21:39 - rena

zajímavé,taky chci přestat kouřit,dost mne děsíš,ale - na těchto diskusích myslím je kapitolka o champixu a když jsem hledala na google champix,dostala jsem se na zajímavé stránky,ukazuje se tam co dělá kouření s mozkem a jestli máš tak bouřlivé reakce,zkus poradny pro odvykání kouření,co ti může dát obvoďák který není natohle odborník,dej vědět ,jak to s tebou bude dál

reagovat 19.12.2007 22:14 - Růže

Zkoušela jsem přestat asi patnáckrát, deprese jsem měla vždycky, fakt mi bylo děsně smutno, tak jsem zase začala. Teď už jsem měla problémy s dýcháním, v poradně mi poradili Champix a nekouřím 3 měsíce. Smutno mi sice bylo taky, ale v porovnání s těma minulejma depkama nic náročnýho. A teď supr.

reagovat 20.12.2007 00:56 - Lucka

Ja zvykam nikotin. zvykacky. Docela to jde, akorat mi schazi, ten pocit, kdyz si sluknete... Taky mi prestala chutnat ranni kava a spatne se vyprazdnuju. Chvilema uvazuju, ze zacnu kourit znovu :( Zatim zadne plusy nevidim...

reagovat 20.12.2007 08:10 - Eva

Lucko vydrž, pozitivum je už jen to, že jsi to zatím vydržela. Já nekouřím 3 měsíce a je to super.Je mi celkově líp, líp se mi dýchá a hlavně pořád voníš, nemáš starosti, jestli máš a kde koupíš cigára, prostě nejsi otrok tabáků.Chodíme i do společnosti, kde se kouří o stošest a vydržet se to dá. Musím ale říct, že mi to pořád voní.Přestala jsem bez pomůcek, prostě jsem byla jednoho dne líná si dojít pro cigára.Kouřila jsem ty slaboučký úzký dámský cigarety a ty všude neměly, tak jsem to vydržela týden, chuť na cigáro byla větší druhý týden, ale to mně už bylo líto ten týden pokazit.teď si na cigárko vzpomenu tak 3x za den, ale není to už zádná mučící chuť, spíš jen zvyková.Vydrž, stojí to zato, budeš se cítit líp a nebude tě omezovat a trápit zdražování cigaret.Pa držím palce.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2017 21:34 - Slávek

Mrkni se na to, tady jsem o tom našel i stránku www.stopfiltr.cz/, viděl jsem to před rokem v lékárně a od té doby si nedám bez toho cigaretu

reagovat 21.4.2017 00:48 - Sigfried

Spolu s hladinou mužských hormonů u mně vždy odvykání kouření vedlo k návalům agresivity,takže jsem naprosto nemohl pracovat a cokoliv dělat.Pokud bych tak neučiňil byl bych se za týden sice dostal z nejhoršího,ale zřejmě přišel o práci i rodinu a to není až zas taková výhra.
Takhle jsem se snažil jídlem překlepat nejhorší a odneslo to naražené zápěstí ze vzteku,klouby od občasného výpadu do nábytku pěstí,vzteky rozmlácené talíře a jeden nakopnutý pes ,který proletěl výkladní skříňí rovnou do akvária s piraňami,takže jeho majitel z toho šoku začal brát pervitin a herák dohromady s kouřením a to prej s tím seknul v 69 roce a to hned do žíly.

Život ovšem není žádná procházka růžovou zahradou,kde vám lidé budou plnit co máte na očích jak dobré víly nebo zlatá rybka,ale dokáže být i pes,tak jsem mu sdělil.

reagovat 21.4.2017 16:35 - Martina

Tak to si ty filtry musím koupit to je super, že po tom tak nesmrdí prsty a ještě to filtruje kouř

reagovat 22.4.2017 21:18 - Kouření

Je taky závislost ale nejlepší je nenahrazovat cigára ničím. Položit cigáro a víc po ní nesáhnout říkat si nechci kouřit dokáži to! Rada od T.Matonohy a více nekouří a kouř mu strašně smrdí jako každému bývalému kuřákovi.

reagovat 22.4.2017 21:20 - po

něm nesáhnout...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *