Odvykání kouření a deprese

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2007 12:54 - Kuřák

Zdravím kuřáky současné i bývalé. Mám problém - prosím poraďte. Před časem jsem se pokusil přestat kouřit, ale dostal jsem se do deprese a musel se léčit AD. Nyní kouřím, jsem na své dvacítce denně:-((, ale bez deprese:-)). Chtěl bych se znovu pokusit přestat kouřit, ale mám obavy. Do užívání AD ( Zyban, Wellbutrin)se mi nechce. ALE!!! Slyšel jsem o novém preparátu CHAMPIX pro odvykání kouření. Máte s ním někdo osobní zkušenost? A nebo vůbec zkušenosti s depresí při odvykání kouření? Poraďte prosím!

reagovat 24.10.2007 21:39 - rena

zajímavé,taky chci přestat kouřit,dost mne děsíš,ale - na těchto diskusích myslím je kapitolka o champixu a když jsem hledala na google champix,dostala jsem se na zajímavé stránky,ukazuje se tam co dělá kouření s mozkem a jestli máš tak bouřlivé reakce,zkus poradny pro odvykání kouření,co ti může dát obvoďák který není natohle odborník,dej vědět ,jak to s tebou bude dál

reagovat 19.12.2007 22:14 - Růže

Zkoušela jsem přestat asi patnáckrát, deprese jsem měla vždycky, fakt mi bylo děsně smutno, tak jsem zase začala. Teď už jsem měla problémy s dýcháním, v poradně mi poradili Champix a nekouřím 3 měsíce. Smutno mi sice bylo taky, ale v porovnání s těma minulejma depkama nic náročnýho. A teď supr.

reagovat 20.12.2007 00:56 - Lucka

Ja zvykam nikotin. zvykacky. Docela to jde, akorat mi schazi, ten pocit, kdyz si sluknete... Taky mi prestala chutnat ranni kava a spatne se vyprazdnuju. Chvilema uvazuju, ze zacnu kourit znovu :( Zatim zadne plusy nevidim...

reagovat 20.12.2007 08:10 - Eva

Lucko vydrž, pozitivum je už jen to, že jsi to zatím vydržela. Já nekouřím 3 měsíce a je to super.Je mi celkově líp, líp se mi dýchá a hlavně pořád voníš, nemáš starosti, jestli máš a kde koupíš cigára, prostě nejsi otrok tabáků.Chodíme i do společnosti, kde se kouří o stošest a vydržet se to dá. Musím ale říct, že mi to pořád voní.Přestala jsem bez pomůcek, prostě jsem byla jednoho dne líná si dojít pro cigára.Kouřila jsem ty slaboučký úzký dámský cigarety a ty všude neměly, tak jsem to vydržela týden, chuť na cigáro byla větší druhý týden, ale to mně už bylo líto ten týden pokazit.teď si na cigárko vzpomenu tak 3x za den, ale není to už zádná mučící chuť, spíš jen zvyková.Vydrž, stojí to zato, budeš se cítit líp a nebude tě omezovat a trápit zdražování cigaret.Pa držím palce.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.11.2016 08:36 - exKuřák

Jo, a web je: www.stopnikotin.com

reagovat 8.12.2016 16:21 - můj

švagr přestal kouřit po druhé akupunktuře,tam mu paní nabodla bod na uchu,prý to bolelo ,asi 2 dny,byl extra kuřák,už je to 8 let a nic,v uchu mu nechala 5 měsíců ,něco jako kroužek,potom to sundala,nemůže kuřáky vystát a nechápe,proč kouřil

reagovat 8.12.2016 17:26 - JMno

Přechlastat to,ale pak se dostat z toho chlastu.

reagovat 5.1.2017 13:12 - jimmy

Měl jsem obdobný problém s tím, že jsem přestal kouřit, tak jsem lehce propadal depresím. Chvilkama to bylo docela nepříjemný, hlavně pro moje blízký, kdy se mnou nebyla moc řeč a i jsem dost přibral na váze, za měsíc asi pět kilo. Četl jsem o těchto variantách nebo pomocnících, ale nakonec nejsem až takový příznivce nějakých akupunktur, náplastí.. Napadla mě elektronická cigareta, že by to mohlo být docela dobrá náhrada, člověk vlastně doopravdy kouří, tak jsem s vapour 2 nabyl toho pocitu kouření, jsem bez úzkostí a relativně v pohodě. ;))

reagovat 5.1.2017 13:41 - Petra

Měl jsem obdobný problém s...

Tak to je jasné,protože při sebemenším problému prostě šaháme po cigaretě.Věřím ale že tou elektronickou to jde nahradit.Také jsem jí jeden čas měla,ale fakt je,že večer,když jsem si vzala obyčejnou,tak jsem si jí vychutnala.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *