odstranění polypů děložního hrdla

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.2.2006 16:41 - zora

Máte některá zkušenost s tímto zákrokem?Na co se mám připravit?Pojí se s tím nějaká nemocenská nebo se jde další den do práce? Budu vděčná za jakékoli informace.

reagovat 26.10.2007 11:55 - Ilona

Dobrý den,

byl mi zjištěn polyp na děložním hrdle, je možná i jiná léčba než operace?

Děkuji za odpověď.

reagovat 31.1.2008 14:08 - Lída

Dobrý den,

měla bych dotaz ohledně diagnozy: polyp hrdla děložního.

Včera mi má lékařka sdělila tuto diagnozu. Doporučila mi jít co nejdříve na operační zákrok. Ráda bych prosím věděla, co znamená tato diagnoza a co všechno budu muset absolvovat a jaké je procento uzdravení a jaká jsou rizika. MOCKRÁT Vám děkuji za odpověď!!

reagovat 20.2.2008 18:26 - Sabina

Dobry den,chci se zeptat je mi 17 let mam za sebou operaci genitalnich bradavic,dopadl mi 2krat spatne cytologie a mam polyp na deloznim hrdle je moznost kdyz mam takovehle problemy v mem veku a to mam staleho partnera ze budu moci v budoucnu byt neplodna?mockrat dekuji za jakoukoliv odpoved

reagovat 13.6.2008 14:30 - Jana

Já bych se také ráda připojila k řadě tazatelek. Mám "slepené" děložní hrdlo a za tím se objevil na vnitřním ultrazvuku jakýsi polyp. Dr. mi řekl, že se srůst musí otevřít a polyp vyndat. Pokud se to nepovede - odstranit celou dělohu. Také z toho mám obavy a ráda bych si přečetla jakoukoliv konkrétní odpověď, zkušenost ...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2012 16:21 - Sylva

Dášo, mohla bych se zeptat...

Ahoj,holky, nebojte se. Taky jsem měla drobný polyz v děložním hrdle a ambulatně mi ho odstranili, samozřejmě pod slabou narkozou.
Za půl hodiny potom jsem šla normálně domů a hned zas do práce. Nic mě nebolelo, jen špiním, jinak v poho. Jak říkala anestezioložka, když mi píchla žílu: "Tak a to nejhorší už máte ua sebou." A měla pravdu!

reagovat 16.11.2012 11:07 - Majda

Zdravím všechny ženy co...

Dobrý den,

prosím o jakou velikost polypu cca šlo?
Je nšjaký kontakt na zmínného lékaře??

Děkuji M

reagovat 16.11.2012 11:16 - Silva

Náhodou jsem natrefila na tuto diskuzi a vzpomněla jsem si, jak mi ,před rokem, paní doktorka odstraňovala polyp v hrdle děložním ambulantně. Při prohlídce mi řekla-chcete to udělat hned nebo v nemocnici v narkóze? Je to prý jen fik a je pokoj. Tak jsem svolila a nebylo to fik ale pižly žižly,prostě děs.Takže varuji!

reagovat 26.6.2013 16:53 - petra

Mně to taky čeká...polyp na děložním hrdle.Napřed mi to taky zkoušel odstranit ambulantně,ale drží dobře:-)tak půjdu pod narkózu...jen mě překvapilo,že prý nemusím mít předoperační vyšetření,když jdu pod narkózu...

reagovat 8.10.2015 20:53 - Vendula

Dobrý den,

měla bych...

Dobrý den, prosím Vás po odstranění polypu z děložního hrdla. Jak dlouho trvá nemocenská. Pokud člověk dělá ve skladu a nosí i těžké krabice. Děkuji za odpověď.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *