odstranění panenské blány

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2005 17:06 - alzbeta

Mám jít na chirurgické ostranění panenské blány v narkoze, může mi o tom někdo napsat něco bližšího?

reagovat 2.9.2005 19:23 - Venus

Ahoj. Nevím,proč chceš tento zákrok podstoupit a tudíž,co ti poradit. Já jsem ho podstoupila a pokud chceš,odpovím na to,co tě zajímá.

reagovat 2.9.2005 19:27 - alzbeta

Mám ji příliš tuhou a s přítelem se nám nedaří uskutečnit pohlavní styk. Byla bych ráda kdybys mi napsala jak to probíhá.

reagovat 3.9.2005 19:35 - Venus

Ahoj Alzbeto. Pokusím se napsat postřehy do doby než mě uspali. Nesměla jsem nějaký počet hodin jíst(už nevím kolik)pít ano.Dostaneš tu jejich krásnou košilku a odvedou tě na sál. Tam čekal anesteziolog. Lehátko bylo stejné asi tak jako na gynekologii ale ležíš. Pak mi dali uspávačku a nevím nic...:-)
Když jsem se probouzela měla jsem v polospánku pocit,že mi oblékají zpátky košilku. Zda jsem jí měla na sobě to nevím.Pomohli mi slézt a na vozíku mě odvezli na pokoj. Nechali mě něco okolo půl hoďky prospat a mezi tím mi doktor kontroloval stehy.Mezi nohy ti jen strčí vložku a pak, když jde kontrolovat, dá ji jen na stranu (kalhotky samozřejmě nemáš).Doporučuji se před zákrokem vyspat, jelikož já moc nespala a pak jsem se nemohla probudit.Jejich vložku jsem pak vyhodila ,vzala si svou, a odkráčela domů. Měla bys mít doprovod, kdyby ti bylo špatně.Mě špatně nebylo.Cítila jsem se dobře a místo je trochu citlivé. Měla jsem dva uzlíky z každé strany. Kde ufiknou blánu. Uzlíky by měli sami vypadnout. Myslím,že tak po týdnu to bylo dobré a krásně se to hojilo. Pak už to ani nijak zvlášť nebolí.No,a po panenské bláně ani potuchy.

reagovat 3.9.2005 20:07 - alzbeta

ahoj, moc ti děkuju za informace, už mam jen jeden dotaz. Mam se oholit nebo to udělají až v nemocnici?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.1.2018 17:42 - laddiss

Neni nad odstranění blanky přirozenou cestou

reagovat 16.1.2018 02:36 - .

Napiš email

vaskovaveronika77@gmail.com

reagovat 16.1.2018 20:52 - Istvan Fekete

Bych se ráda nechala odpanit...

Máš dobrý fantazie,nicméně stejne ti v kunde bude jezdit pero Miroslava Kalouska.

reagovat 16.1.2018 22:13 - luci

Máš dobrý...

Pokud myslíš toho ze sněmovny,tak silně pochybuji.Ten pro politikaření nemá na tyto aktivity čas.

reagovat 18.8.2018 14:34 - MUDr. Zdena

Vzhledem ke skutečnosti, že panenská blána neobsahuje žádná nervová zakončení a není citlivá na bolest ani není schopna vyhodnotit teplotu, je jakákoliv anestezie při hymenektomii zcela nadbytečná. Naříznutí panenské blány či její nastřižení chirurgickymi nůžkami pacientka necítí.
Jediný důvod, proč někteří lékaři při tomto zcela banálním výkonu podávají anestezii (nedej Bože celkovou) jsou peníze: za tento nadbytečný a pro pacientku škodlivý úkon dostanou více zaplaceno jak lékaři, tak farmaceutické firmy, které anestetika prodávají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *