Odmítnutí lázní

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2010 16:57 - Romana

prosim o radu muzu odmitnout lazne a jak to mam udelat jsou pro nas nevihovujici moc dekuji za radu prosim specha

reagovat 30.1.2010 09:51 - abc

Lázně můžeš odmítnout, na lázně není žádný právní nárok, záleží na druhu nemoci a ne každý se v lázních může cítit dobře - někdo nemá rád společnost, cítí se dobře jen doma, má obavu, že by nezvládl cestu, pobyt, procedury.
Je tedy jen na tobě, zda ano nebo ne. Žádný postih z toho není, ovšem s rizikem, že potom je třeba nedostaneš, zvláště ty, co jsou hrazené plně pojišťovnou, dnes komplexní, dříve t.zv. křížkové, protože ty jsou většinou limitované časem.
Jakoukoliv navrženou léčbu nebo pobyt může pacient odmítnout.Pokud máš už datum nástupu, omluv se písemně nebo telefonem a informuj svého lékaře.

reagovat 28.4.2015 13:44 - Lída

Dobrý den,chtěla jsem se optat jestli je možné požádat pojištovnu o dodatečném schválení pobytu v lázních které byli psané na druhém místě,schválili mi komplexní pobyt v lázních které byli psané v žádosti na prvním místě,ale po zjištění co se výše poplatku v oněch lázních týče oproti těm druhým,což jsem vůbec netušila do té doby mi ty první lázně vůbec nevyhovují,nemůžu si takovou sumu dovolit. Děkuji za radu ,moc to spěchá

reagovat 28.4.2015 15:09 - nechápu

Dobrý den,chtěla jsem se...

A proč se ptáš tady, zeptej se rovnou na pojišťovně. Ty spěchající.

reagovat 28.4.2015 22:06 - Láďa

Sice moc nechápu, proč někdo odmítá lázně (co by za to jiní dali), ale samozřejmě - není to povinnost tam jet...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2015 12:54 - Jana

Mě lázně nikdy nikdo...

já jsem byla v Teplicích.Někdo chválí,ale pro mě špatné.Vydržela jsem to 3 dny a dost.Mrnavý pokojíček bez telky,hnusné jídlo...Procedury perličky,magnety,masáže.Jak říkám to vše je i u nás v nemocnici.A ještě byl doktor naštvaný co se mi nelíbí?řekla jsem mu že všechno je špatně.Po operaci nohy masáž zad,to mi má jako pomoci?

reagovat 30.4.2015 13:33 - milada

já byla 3x ve Slatinich na artrozu. Vždy jsem spokojena,dobré procedury,hlavně ta voda.Ubytovní taky dobrý až na to,že je málo 1lužkaču,jen jednou mne to vyšlo,ale i tak se to dalo.My tady u nas take rehabky nemame,myslim tim tu lečivou vodu.Bývá mne smutno v lázní,ale nejsem malá holka,tak to vydržim.Poznám nové lidi,když je pěkně tak se rada toulám to je to nejlepši.Dam si kaafičko,o nic se nemusim starat,všechny starosti na 3 týdny zahodim. Horši je to se spánkem,posledni lázně jsem nemohla vůbec spat,problemy jsem měla už i doma a tam se stostupnovalo. Doktor mne předepsal prašky,kteréjsem po dobu 14 dnu uživala a opět jsem byla spokojena. Takže pokud mne zdravi dovoli tak za dva roky opět pojedu.A mimochodem chlapy nelovim a ani jsem tam v těch malych lázničkách neviděla,že by se tam nějak lovilo...no možná už špatně vidim...

reagovat 30.4.2015 14:29 - pavel

a kde teda jezdivaš do...

byl jsem v Luhačovicích, na pokoji se s jedním bechtěrevákem,ten pořád v noci lkal a já nemohl spát, řekl jsem to té paní pro pokoje, a hned mě dala jedlůžkový pokoj. Při obědě jsem se jen tak tiše zmínil mému spolusedímu a večer už jsem měl ťuky ťuky a nepůjdete s námi, pět ženských už mělo starosti co budu dělat s načatým večerem. 3el jsem s oběda zase dotazy. Nedaleko nás seděl chlap robustní, býčí šíje, jako by to byl Mečiar, tedy musím říct že ho ženské zdrbly, ty naše do stolu si dělaly vtipy, ale přesto se našly dvě které se s ním daly do řeči a večer už s ním uháněly na taneček.
Já to měl jednoduché, dívka na recepci byla s Mikulova a dohodli jsme se že ji odvezu domů pro nějaké věci. Od té doby jsem byl k nepoužití. Dopadlo to že jsem byl i na koberečku, jedna pacientka to nemohla rozdýchat a práskla to.

reagovat 30.4.2015 14:39 - Zdena

V Luhačovicích jsem byla jednou a moc se mi tam líbilo. Byli tam různý lidi. Ty co
si chtěli užívat taky. Jenže já už nejsem nejmladší, spíš naopak tak jsem měla pokoj.
Jinak péče výborná procedury také procházky cukrárna akorát na vlak daleko. Pak ta cesta tam a zpět to bylo dlouhé.

reagovat 28.8.2015 17:01 - Jaroslav,

Dobrý den.Dostali jsme s manželkou lázně Luhačovice s komplexní léčbou,umístili nás do pokoje kde není socialní zařízení,vše je na poschodí,měli jsme možnost ještě dalších dvou lázní Ostrožská Nová Ves-tam je obsazeno a Klimkovice,ale poukaz nám přišel z Luhačovic,ale pokud nebude socialní zařízení na pokoji tak lázně odmítáme.Prosíme o radu.Hrnčířovi

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *