Odlozte si,prosim

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2007 22:29 - pechanga

zajimal by mne vas nazor ,kdyz jsem byl u zenske lekarky na vstupne prohlidce za ucelem vycestovani do zahranici ,tak mi rekla : Odlozte si:kdyz videla moje rozpaky ,rekla trenky si nechte .Na jedne strane jsem nechtel vypadat jako exibionista ,ale na druhe strane asi je to normalne se svleknout do naha ,kdyz doktorka rekne vetu: odlozte si.

reagovat 6.4.2007 19:01 - janča

to já mám takovýho divnýho plicaře. Je to starší slovák.Když mě chce poslouchat dýchání, musím vždy do pasu do naha, někdy k tomu ještě dodá - prosil bych jeden striptýz.Zdá se mi to docela úchylný, ale dělá to tak prý u většiny pacientů (tak u chlapů je to normálí, ti nenosí podprdy). Je to jediný plicař v našem okolí,takže to musím trpět, uvažovala jsem o ztížnosti u jeho nadřízenýho, ale sama nic asi nezmůžu ...

reagovat 6.4.2007 20:14 - Radek

pechango, "odlozte si" nezbytne neznamena do naha, zalezi na druhu vysetreni. I kdyz lekar ohmatava koule, nebo nahmatava prostatu, tak si tencle pacient stahne tesne predtim a pak zase hned vytahne, protoze neni duvod, aby byl nahej behem cely prohlidky. Uplna nahota je ale bezna pri kompletnym vysetreni kuze, nebo kdyz lekar musi pozorovat pacinta s neurologickymi problemy pri chuzi atd.

Janco, ta poznamka o striptyzu je od tvyho doktora kompletne nevhodna.

reagovat 6.4.2007 20:15 - R.

Cha, cha. Když jsem byla v devátém měsíci u kožaře, protože se mi na krku udělal hemagiom (něco jako znamínko), taky mi řekl, ať se vysleču, že na těle bude určitě mnohem více cenných nálezů. Řekla jsem mu, že jsem za ním přišla jenom kvůli tomu hemagiomu na KRKU a že se nevysleču. Bylo evidentní, že zkouší příležitost, chlívák. Docela jsem tou historkou pak bavila své okolí, tak ji přidávám do této diskuse. Čaute. R.

reagovat 6.4.2007 20:24 - Radek

R, tve okoli je stejne hloupe jako ty, jestli se tyhle historce smeje. Ten lekar se snazil udelat to, co svedomitej lekar ma delat a ty ho za to nazyvas "chlivakem". Kompletni vysetreni kuze se ma provadet na kazdym pacientovi, kterej ma znaminka a kdyby to delal kazdej doktor, tak lidi nebudou umiran na melanom.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2015 21:40 - Fuj

je pravda a dost hrozné...

to píše nějaký terorista...a takové si sem taháme.

reagovat 25.8.2015 22:17 - blbost

je pravda a dost hrozné...

Tím pádem chci proventivní prohlídku mého syna aby dělal doktor a né doktorka co jsi má ci prohlížet jestli synovi zarůstá předkožka a jaké má slipy.

reagovat 25.8.2015 23:17 - alien

je pravda a dost hrozné...

Tak na ty prohlídky nelez, když z toho máš takový trauma. (Nebo nejsi spíš chlap, co mu schází pohled na ty věci, co gyekologové jen tak z plezíru denně obhospodařujou?)
A to, že se odjakživa holky a kluci oddělují s tím, že se nesmí vidět, neboť nahé tělo je tabu, má právě za následek, že to všichni tak prožívají a div nemají smrt z toho, když je opačný pohlaví zahlídne bez nedbalek. Ty jsi asi taky měl/a dost krušnou sexuální výchovu, co?

reagovat 26.8.2015 03:20 - V.

Nezasírej tady všechny diskuse o gyndě těma samejma žvástama! Když ti vadí chlap na gyndě, tak si najdi babu na gyndě a dál o tom drž hubu. Ať se ti to líbí nebo ne, chlapů gynekologů je víc, než gynekoložek žen.

reagovat 26.8.2015 06:54 - Jirka

Moje obvodní doktorka byla...

Chodil jsem k několika obvoďákům na prevenci a žádnej se mě na varlata ani nekoukl,natož sáhl,teď mám doktorku,která mě prohlédne a prohmatá opravdu všude a jsem za to rád!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *