Odcházení děložní sliznice při menstruaci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2007 11:53 - Matonka

Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat, jak velké kusy sliznice z vás při menstruaci vycházejí? Normální je asi krev s kousky sraženinek. Posledně jsem ale měla při menses celý 2.den velmi bolestivé křeče v břiše i v zádech, až mě to dohnalo na toaletu a vyšel ze mě kus sliznice veliký jako padesátikorunová mince, ale vyšší, ne tak plochý (nenapadá mě k čemu bych to přirovnala). Omlouvám se za podrobný popis. Mívám dost bolestivou menstruaci i bolest uprostřed cyklu - gynekoložka říkala že to je bolestivá ovulace. Ale takhle mě teda menses z provozu na celý den nevyřadila. Máte některá podobnou zkušenost? Díky

reagovat 20.8.2007 17:58 - věra

jo mám já měla hodně bolestivou menstruaci, že jsem byla ůplně bílá a tak v křečích že jsem plakala a nevěděla co mám dělat a i zvracela....ty kusy okterých povídáš si já osobně myslim že je normální taky jsem z toho měla strach a to ze mě vicházely větší kusy a krvácení jsem měla dost silný..... doktor mě prohlíd a řekl že jsem ůplně v pořádku a jen mě předepsal antikoncepci to tu bolest zmýrní a menstruaci taky už nemá tak silnou...ale vistřídala jsem hodně

prášků než jsem našla ty co mě vyhovovaly.

reagovat 20.8.2007 21:24 - Alena

Je to normální..

reagovat 20.8.2007 22:05 -

Ahoj užívej na bolestivou menstruaci tinkturu ženské kapky,užívat půl roku bez přestávky,tak velké kusy krve by neměli být,většinou je problém se slezinou,zjisti si jestli nemáš problémy s krví něco jako trombocitopatie a tak dá se to zjistit jenom na hematologii u obvodní ne.

reagovat 20.8.2007 22:38 - m

Matonka, zkus pít kontryhel. Já ho obvykle začínám pít tak 20. den cyklu vždy půl litru na noc a obvykle to zabírá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.3.2015 13:11 - vlasta

Ja mam zkusenost,pri MS je nejlepsim lekem muzske sperma.Nechte sveho milacka na vas vyradit a kusy vypadavat nebudou.Funguje to!

reagovat 1.3.2015 13:16 - vlasta

Ja mam zkusenost,pri MS je...

Jo a kdyby se mu to v tomhle obdobi nelibilo a jel pres gumu,nechat sperma vytect do sklenicky,nasat strikackou 5kou a vstriknout pomoci rektalni hadicky/pro miminka/-tu mame doma kazda,ne?Problem vyresen.

reagovat 2.9.2015 23:39 - Anonymní

Dobrý den, mám stejný problém velke kusy a celkem silné křeče, často se mi stávalo že jsem i omdlevala, poslední dobou to není tak hrozné ale ve škole stejně nevydržím (je mi 17). Matka si myslí že si to vymýšlím takže mi se zařízenim nějakých prášku či doktora rozhodně nepomůže a já mám vážně strach.
Vždycky se mi začne hrozně točit hlava mám černo před očima několikrát sem skončila na zemi. Minuli týden sem i zvracela.

reagovat 3.9.2015 05:06 - Verča

Dobrý den, mám stejný ...

Je ti 17, v tomhle věku můžeš jít k doktorovi sama bez mámy, na nic nečekej a objednej se, takovýhle nevolnosti by při menzes být neměly, leda že bys měla nízkej tlak a točila by se ti hlava i mimo menzes.

reagovat 3.9.2015 09:14 - -

Dobrý den, mám stejný ...

Měla bys jít k lékaři. Ve tvém věku jsem měla to samé a odkládala to 2 roky, až se mi to na škole v přírodě najednou zhoršilo do takové míry, že jsem málem vykrvácela a museli mě odvézt do nemocnice. Jó, pak jsem měla mít velmi mírný režim, jen polehávat a měsíc jsem s tím musela být doma a brát léky. Jenže moji rodiče z toho udělali nakonec také banalitu, jakoby o nic ani nešlo. Každopádně po léčbě musím brát už jen léky na úpravu cyklu a naštěstí se držím a vše je bez problémů. tak hodně štěstí a hlavně jdi co nejdříve k lékaři, nejlépe hned.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *