Odblokování čakry

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.12.2005 16:27 - Biberon

Jeden pán mi doporučil odblokování zelené a červené čakry. Kam se mám obrátit? Pomohlo by kdybych se sama začala víc zajímat o Reiki, nebo se obrátit na kineziologa? Nebo existuje nějaké cvičení, kterým si můžu pomoci sama ? Poraďte prosím, pokud možno přímo na mail. Děkuji

reagovat 25.12.2005 00:28 - Jarka

Najdi si na seznamu své téma, je toho tam dost. Já mám knížku a tam je toho taky dost i doporučení, co pomáhá. Ale myslím si, že pouhé odblokování nemá smysl. Pokud nezměníš své já, po čase se Ti opět zablokují. Najdi si nějaké informace, nemá cenu někomu platit za svoji nevědomost.

reagovat 25.12.2005 00:37 - Dlužník

Mně se zase zablokoval účet v bance. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s jeho odblokováním? Peníze na vyrovnání nemám, to bych se tak blbě neptal...

reagovat 31.12.2005 14:43 - Biberon

Díky za odpověď. Jakou máš konkrétně knížku?

reagovat 10.1.2006 21:41 - monča

ahoj jak poznám že mám špatnou některou čakru??

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.6.2014 17:41 - jirka

čakřě věří jen chudáci...

Souhlasim s tebou. Tomu veri jen zoufalci co maj nake problemy a cekaj, ze jim tohle pomuze. Misto toho , aby vyhledali lekarskou pomoc ci meli silu najit silu resit jiste problemy, tak spolehaj na nake nadprirozeno.

reagovat 15.6.2014 09:16 - nika

čakřě věří jen chudáci...

No, hlavně, že vy jste psychicky zdravá, znám vás osobně a ani bych neřekla, narušené vztahy s okolím, s rodinou, rozhodně nepůsobíte dojmem vyrovnaného, šťastného člověka, vždyť Vás nikdo nenutí, abyste věřila, že nějaké čakry existují a že se mohou zablokovat a člověk může onemocnět, je to na každém, čemu věří a čemu ne. Já třeba věřím čínské medicíně více než západní medicíně. Ale nikoho nepřesvědčuji a nepíšu, že když si nemyslí to, co já, je psychicky nemocný.

reagovat 16.6.2014 16:28 - Jox

Jsi debil, poeto

Proč? Alespoň se pro čakry našlo nějaké smysluplné využití... Jako rým :-DDD

reagovat 18.6.2014 09:31 - Miranda

Proč? Alespoň se pro čakry...

Tady na doktorce jsou samí debilové a idioti. :-)

reagovat 19.6.2014 00:10 - Johnny

čakřě věří jen chudáci...

Žádný neprůstřelný důkazy o existenci čaker nemám, nicméně akupunktura a původní jóga je využívaná už tisíce let a to převážně v dobách a místech, kde lidé neměly čas zabývat se něčím, co nefunguje. Na druhou stranu k doktorce ''chodím'' tak 15 let a chvilku po dosažení plnoletosti jsem odmítl její předepisovaní antibiotik na všechny blbosti i se spoustou přátel. Lidi, nepřipadáte si někdy jako náboženský fanatici, co upalovali vědce, když přišli.. já nevim třeba s tím, že se Země točí kolem slunce a ne naopak? Tohle už neni ani vtipný.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *