oční operace Neovize Brno

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2012 07:35 - Martin Očadlík

Hledám volné místo ve skupině, případně bych založil novou pokuď by byl zájem,ozvěte se (Neolasik HD Brno) ocadlik@gmail.com

reagovat 23.4.2012 12:32 - !

jen si nechte řezat do oka.

reagovat 10.1.2014 13:56 - Jana Šrámková

Hledáme čeleny do skupiny na operaci očí do Neovize Brno. Termín dle dohody. Ozvat se mi můžete na mail sram.jana@seznam.cz

reagovat 17.2.2014 08:55 - Martina

Ahoj, chystám se na operaci NeoLasik HD Brno, někdy třeba duben, květen, červen +-. Hledám skupinku, která by mě přijala. Pokud máte, ozvěte se mi na email, ráda se přidám. kolackovamartina@gmail.com

reagovat 4.4.2014 08:52 - Martin

Sháním lidi na skupinovou oční operaci u NeoVize Brno. Je možné zorganizovat Lasik Párty na technologii NeoLasik HD nebo i pokročilejší NeoSmile 3D, které je do konce května za stejnou cenu jako NeoLasik HD a to za cenu pouze 15.000 za jedno oko oproti 24.000 u NeoLasik HD nebo 30.000 u NeoSmile 3D za jedno oko.
kontakt: shal@seznam.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2015 08:34 - Lucie

Já mám bohužel stejné zkušenosti. Podstoupila jsem neo smile 3D, mám plné oči zákalků, vidění s duchy na obou očích, výraznou světloplachost, šeroslepost a zbytkové dioptrie...operace přetažená do plusu, 0,5 a k tomu 0,75 cyl. Také vidím i s novými brýlemi výrszně hůře než předtím s brýlemi.Také bych to nejraději celé vrátila, proto si ostatní rozmyslete, co se všechno může stát. V informovaném souhlase se to rozhodně nedozvíte, klinika je při problémech neochotná cokoliv řešit a tvrdí, jak je vše perfektní a za ostatní věci nemůžou.

reagovat 27.10.2015 12:09 - Gita

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak probíha vstupní vyšetření před operací očí? A jak dlouho se případně čeká na operaci?

reagovat 12.4.2017 22:12 - Iveta

Dobrý den,mám velice...

Ano i já bych dala vse

reagovat 11.8.2017 17:19 - KateřinaM

Zdravím, také jsem se rozhodla pro laserovou operaci očí v Brně v NeoVizi. Již během vyšetření mi bylo zjištěno příliš suché oko, nebylo mi ale řečeno, že je to nějaké riziko. Hned po operaci bylo jasné, že není něco v pořádku. Viděla jsem rozostřeně, nicméně jsem si myslela, že se to usadí a bude ok. Neusadilo. Vidím rozostřeně, jednu modrou diodu na reproduktorech vidím třikrát, nevidím malá písmenka-vše rozostřené,roz­mazané, na číslo tramvaje mžourám přesně tak, jako před operací, po ránu mě oči neskutečně řežou. Ihned se mi také zhoršil zrak na čtení – před tím jsem četla bez problémů. Když čtu u televize knížku a sem tam kouknu na televizi, tak bych se zbláznila, jak se mi hned rozhodí zrak, takže mám rozmazanou jak knihu, tak televizi. Je velmi zajímavé, že na kontrole po roce operace je VŠE POŘÁDKU podle přístrojů. Také je ale zajímavé, že jsem na kontrole nic nepřečetla, ale dioptrie mám v pořádku. Asi si to nechám ověřit u jiné kliniky. Prý má jen špatný oční film, takže mám kapat a kapat a kapat. Operace stála 42.000kč, ale ty kapky!!!! další tisíce, za těch pár měsíců !!!!!!!!!!!!!
TUTO OPERACI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI TĚM LIDEM, KTERÝM BYL NA VSTUPNÍM VYŠETŘENÍ ZJIŠTĚN SYNDROM SUCHÉHO OKA !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!! SYNDROM SUCHÉHO OKA MÁ HODNĚ LIDÍ Z POČÍTAČŮ. Největší problém je ten, že mě na tuto novou vadu brýle znovu na dálku nepomůžou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat 12.8.2017 12:01 - varování

tak se docela přidávám k těm varováním proti firmám Duovize/Neovize, což je jedna a tatáž obchodní firma, tatáž majitelka, je jiná značka. Bohužel cíl je jen rýžovat peníze, odvedená práce mizerná, pacient zaplatí desítky tisíc, ve výsledku dosti horší stav než předtím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *