Ochladnutí vztahu ze dne na den

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2009 09:25 - Jirka

Drahé zde přítomné ženy, dámy, slečny... Rád bych vás požádal o váš pohled na mé trápení. S přítelkyní (já 26, ona 23) jsme spolu příští týden 11 měsíců. Od začátku byl náš vztah hodně intenzivní, skvělý harmonický. Vídali jsme se téměř denně, vše bylo stále dokonalé. V listopadu si založila profil na libimseti, a já jsem trošku znejistil... Vím, že zbytečně, dnes chatuje a seznamuje se takto skoro každý. Ale ta nejistota, podpořená špatnou zkušeností z minulého vztahu, ve mě trošku zůstala, a já jsem občas pronesl nějakou ironickou poznámku, nebo jsem se přistihl, že jsem naštvaný, když mluví o nějakém kamarádovi apod. Mezi tím byl náš vztah stále krásný, dokonce jsme párkrát nakousli i zásnuby, a asi týden před Vánocemi navrhla, že bysme se mohli nastěhovat do volných místností v domě, kde bydlí. Proběhly nádherné Vánoční svátky i Silvestr, kdy už jsme začali s pomocí jejího otce místnosti rekonstruovat. Minulý týden jsme se však silně pohádali, protože chtěla jít s kamarádem hrát squash, a ten já kvůli úrazu nehraji. Naštval jsem se, protože by mi to snad ani neřekla, kdyby kamaráda nepotkala... Druhý den byla jiná, než obvykle, podrážděná, nepříjemná, a večer šla na oslavu kamarádčiných narozenin. Já měl pracovní povinnosti, takže jsem zůstal doma(u mých rodičů). Doposud jsme byli zvyklí si stále psát krásné smsky plné \"miláčků\", \"pusinek\" a \"láseček\", a ona teď celou noc neodpovídala, až když nad ránem uléhala do postele, a to jen velmi stručně \"Byly to super narozky, dobrou noc\". Druhý den jsme se viděli jen v rychlosti, když jsme se domlouvali na nákupu nábytku do budoucího bytu, ale ona byla velmi odtažitá, což vysvětlovala stresem ze zkoušek (studuje vš) a celkově špatnou náladou. V úterý jsme si šli sednout, a řekla mi, že si teď ode mě potřebuje odpočinout, že si momentálně nedokáže představit, jak spolu budeme bydlet, že teď na mě vidí to negativní, že blbosti, co jsme řešili dříve, jí teď v součtu nepřijdou jako takové blbosti, a vše kvůli té hádce. Má prý problém i s tím, když jí hladím. Cestou z posezení jsme se ale k sobě chovali, jako by nic, pusa na rozloučenou, a tak, jen jsme byli trošku odměření. Teď mi občas sama napíše na icq, ale je jasné, že už tam není to, co před hádkou. Může jedna hádka ukončit vztah? Nechci se vtírat a psát jí, stále čekám, zda mi napíše aspoň něco... Navíc příští středu jsme spolu 11 měsíců. Nechci jí ztratit, ale nevím, zda s ní vůbec může něco pohnout:-( Prosím o váš, ženský pohled, pohled na celou \"věc\"...

reagovat 8.1.2009 15:22 -

nebud vlezlon !

reagovat 8.1.2009 16:01 - Jana

Jirko, budu upřímná: Z mého ženského pohledu jsou dvě možnosti.

1)Přijde mi to, že se té společné budoucnosti, kdy jste měli začít spolu žít, tak nějak zalekla. Nejspíš si uvědomila, že by se tím společným životem mohla spousta věcí změnit. Zmiňoval jsi zásnuby a pak by určitě přišla svatba. Ona si možná ještě připadá mladá, aby se tak vázala a možná má strach, že by se pak už nemohla jen tak stýkat s kýmkoli by chtěla.

2) možná potkala někoho, do koho se zamilovala a proto to náhlé ochladnutí. To by naúrpsto vysvětlovalo i to, proč jí vadí, když jí hladíš.

Neuznávám takové to "musím si od Tebe odpočinout". Je to blbost! Buď s někým chci být a to v dobrém i ve zlém, nebo s ním být nechci. Rozhodně si ale nemyslím, že by na tom náhlém ochladnutí měla vinu jen ta jediná hádka. To spíš vypadá, že ona o svých citech k Tobě už nějakou dobu vnitřně pochybovala a teď se prostě nějak vyhrotilo. Nevidím to růžově, tu Tvoji situaci, ale naděje přece umírá poslední!

reagovat 8.1.2009 16:07 - Kytka

Jirko, pevný vztah by nějaká pitomá hádka ovlivnit neměla. Zdá se mi, že jste byli zamilovaní, ale ze strany tvojí přítelkyně to teď možná trochu opadlo, jakoby trochu "prozřela" po té hádce a nemyslím to vůbec nijak zle...Ono záleží na povaze, pro někoho je i jedna hádka důvodem k tomu, aby hned přemítal jestli ten vztah má cenu nebo ne(měla jsem jednoho přítele, který byl přesně tenhle typ, neustále si musel tzv. pročišťovat hlavu, třeba několik dní mi nepsal a já jsem pravý opak, takže jsem to neustála a po 3 letech vztah ukončila sama), jiný pouští tohle všechno z hlavy a nevěnuje tomu pozornost.

Moje rada zní, abys teď pár dní vyčkal. Třeba má pocit, že ještě není dostatečně vyřáděná, nechce ti ubližovat a nechce v tobě rozdmýchávat žárlivost tím, že půjde občas někam bez tebe.

Se tím společnm bydlení,z vlastní zkušenosti vím že v prvních měsících zamilovanosti člověk chce trávit většinu času právě s partnerem, jemomže pak to často vyprchá, spadnou "růžové brýle" a je třeba myslet realisticky:)

Přeju ti, ať to dobře dopadne a vše si vyříkáte.

reagovat 8.1.2009 16:21 - Jana

Možná trochu ze zamilovanosti procitla, protože kdybych se měla hádat s přítelem kvůli tomu, že jdu na squash s kamarádem vadilo by mi to, navíc když to ho vůbec nehraješ.



Jedna hádka vztah neukončí, ale přispěla k tomu že o vašem vztahu začala přemýšlet, uvědomila si negativní věci.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.11.2012 00:01 - Přestat

Ahoj všichni. Potřebovala...

milovat ze dne na den opravdu nejde,ale pokud poznáme někoho jiného,kdo nás přitahuje a ještě se s ním vyspíme a poznáme,že i v posteli je lepší,tak je to velký malér,protože,i když máme svého partnera,tak stále nás to bude táhnout k tomu druhému.

reagovat 2.12.2012 11:17 - Kája

milovat ze dne na den opravdu...

ale proboha vždyť sex není to nejdůležitější! Pokud někoho miluju, tak jak se najednou můžu odmilovat a užívat si jinde? Co mám teď dělat? Můžu to nějak ovlivnit, aby se vrátil zpátky za mnou? Jak se mám teď chovat?

reagovat 29.1.2017 10:21 - Tanja

Jak vám to tady všem dopadlo? Hlavně zakladateli diskuze Jirkovi?

reagovat 29.1.2017 10:52 - Rita

Jak vám to tady všem...

To už se bohužel nedozvíme, ale i mě by to zajímalo.

reagovat 21.4.2017 14:03 - pepikpppp

Krava blba. Vubec me to neprekvapuje, takove jsou nekdy zenske, absolutne nevedi, co chteji. Stalo se mi to same, byl jsem hodny blbecek. Bohuzel, nemam co bych ti poradil, ceka te peklo. V nejhorsim antidepresiva a novy zivot s nekym jinym. Mit se rad. Rady ti da kazdy chytre, ale beztak budou na hovno a bude te to frustrovat. Nikdo ti uz nenapise, jak mas byt v pohode.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *