očarování,neboli někdo mě uhranul

Archiv příspěvků

reagovat 28.8.2006 17:52 - Eli

Od jisté doby se mně nedaří.To jistě každý může někdy říct,ale přesto,cítím,že je za tím něco víc.Jsem vnímavá a cítím jak se kolem mě něco stahuje a tak se ptám,jak se bránit proti uhranutí?

reagovat 28.8.2006 22:33 - Vestigia

Ahoj Eli, není to až tak nepravděpodobné. Při pocitu ohrožení je dobré se zklidnit a představovat si, že je kolem Tvého těla energetické vajíčko. Můžeš to udělat tak, že si představíš, jak se uzavíráš do křišťálového, průhledného vajíčka a nic přes něj na Tebe nemůže dosáhnout. Dá se i vysledovat, jestli na Tebe někdo magicky neútočí, ale to je pro trochu zkušenější osoby.

reagovat 28.8.2006 23:55 - Taylor

Mou kamosku jedna cakla zenska uhranula pohledem, proste vzdy, kdyz ji potkala, tak ji pak bylo cely den spatne, nemohla jist, bolela ji hlava... Lidi jsou zakerne mrchy

Živiny pro mozek

reagovat 29.8.2006 12:45 - J-K.

Proč to dělají?

reagovat 29.8.2006 15:00 - niky

Muj bratranec si mel vzit svou dlouholetou znamost, ale nakonec z toho seslo, z jeho strany. Po par letech si nasel jinou zenu, vzal si ji a kdyz byli na dovolene, potkal pry matku sve nekdejsi divky. Ta matka byla stale plna zloby a nenavisti a bratrancova nova zena tvrdi, ze na ni vrhla uhrancivy pohled, na ktery pry nikdy nezapomene. Po asi roce mel bratranec a jeho rodina osklivou autonehodu, auto nadranc, v nem dve deti. Nikomu se nic nestalo, ani skrabnuti. Ale ta manzelka si poranila pater a je dodnes na vozicku. Asi po peti letech se rozvedli, deti svou matku nenavidi (ona musi chodit k psychiatrovi, ma ted velke problemy, pry nedokaze byt opet matkou) a bratranec se znovu ozenil a ma novou rodinu. Ale ta byvala manzelka stale dokola opakuje ze nemuze zapomenout ten pohled, presne jak tady pisete - napadlo me ze musela byt uhranuta.

reagovat 29.8.2006 16:21 - Hanka

A nemůže se toho zbavit?

reagovat 29.8.2006 18:52 - Eli

To křišťálové vajíčko,jak radí Vestigia,muže být dobrá obrana,ale nevím jestli úplně dostačující.Možná bych potřebovala pomoc od - zkušenější osoby -,ale kde ji nalézt,anebo mě napadlo,co třeba nějaké kouzlo (jednoduché).Zkrátka kouzlo,které zvládne i osoba magicky neškolená.Čarodějníci,ozvěte se mi.

reagovat 15.9.2006 21:14 - Hledající

To je hrozně zajímavé,co tu čtu.Zajímalo by mne více o tomto tématu.Ví někdo něco konkrétního?

reagovat 20.9.2006 20:26 -

Poraďte přece někdo!Je mi Eli líto,ale já bohužel v tomhle moc zběhlý nejsem.

reagovat 20.9.2006 22:25 -

Eli, jednoduché kouzlo, které zvládne osoba magicky neškolená, se nepoužívá v takových případech, jako je uhranutí. Neházej hned flintu do žita, ten ochranný obal bude účinný, jen je třeba to natrénovat. Určitě to zvládneš, chce to pravidelnost a trpělivost. Nic nejde hned, jen opakování dělá mistra. Třikrát denně si kolem sebe představuj světelný ochranný obal, věř si a věř, že tě chrání. A hlavně - nezkoušej to, ale udělej to. Tvůj výtvor poslechne tvoji vůli.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *