očarování,neboli někdo mě uhranul

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2006 17:52 - Eli

Od jisté doby se mně nedaří.To jistě každý může někdy říct,ale přesto,cítím,že je za tím něco víc.Jsem vnímavá a cítím jak se kolem mě něco stahuje a tak se ptám,jak se bránit proti uhranutí?

reagovat 28.8.2006 22:33 - Vestigia

Ahoj Eli, není to až tak nepravděpodobné. Při pocitu ohrožení je dobré se zklidnit a představovat si, že je kolem Tvého těla energetické vajíčko. Můžeš to udělat tak, že si představíš, jak se uzavíráš do křišťálového, průhledného vajíčka a nic přes něj na Tebe nemůže dosáhnout. Dá se i vysledovat, jestli na Tebe někdo magicky neútočí, ale to je pro trochu zkušenější osoby.

reagovat 28.8.2006 23:55 - Taylor

Mou kamosku jedna cakla zenska uhranula pohledem, proste vzdy, kdyz ji potkala, tak ji pak bylo cely den spatne, nemohla jist, bolela ji hlava... Lidi jsou zakerne mrchy

reagovat 29.8.2006 12:45 - J-K.

Proč to dělají?

reagovat 29.8.2006 15:00 - niky

Muj bratranec si mel vzit svou dlouholetou znamost, ale nakonec z toho seslo, z jeho strany. Po par letech si nasel jinou zenu, vzal si ji a kdyz byli na dovolene, potkal pry matku sve nekdejsi divky. Ta matka byla stale plna zloby a nenavisti a bratrancova nova zena tvrdi, ze na ni vrhla uhrancivy pohled, na ktery pry nikdy nezapomene. Po asi roce mel bratranec a jeho rodina osklivou autonehodu, auto nadranc, v nem dve deti. Nikomu se nic nestalo, ani skrabnuti. Ale ta manzelka si poranila pater a je dodnes na vozicku. Asi po peti letech se rozvedli, deti svou matku nenavidi (ona musi chodit k psychiatrovi, ma ted velke problemy, pry nedokaze byt opet matkou) a bratranec se znovu ozenil a ma novou rodinu. Ale ta byvala manzelka stale dokola opakuje ze nemuze zapomenout ten pohled, presne jak tady pisete - napadlo me ze musela byt uhranuta.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2016 02:32 - mamut

Ono tzv...

Máte pravdu v tom, že to "očarování" ukazuje na něco v lidské psychice. A v tom tkví ten zásadní problém. Jedná se totiž o psychicky labilní a nemocné osoby, které snadno podlehnou svým i cizím bludům. Meditace opravdu může v některých případech uklidnit psychiku, ale není všelék. Na místě je spíše medikace.
Čili žádné "nadpřirozeno" v tom rozhodně není.

reagovat 5.1.2016 03:08 - Karel

Máte pravdu v tom, že to...

To je právě diskutabilní. V některých případech meditace opravdu stačí. Medikace je podle mého názoru potřeba až v případě že mysl nedokáže srovnat zlepšení soustředění.
Pokud je člověk psychicky pouze labilní tak mu léky moc nepomohou. Nejprve si to musí srovnat v hlavě.

reagovat 7.2.2016 23:38 - Zajímavý článek

http://www.carovnezrcadlo.cz/magicky-utok-ochrana

reagovat 8.2.2016 00:03 - mamut

To je právě diskutabilní....

Problém je v tom, že to srovnávání moc lidí neumí. Pak přijdou léky vhod. A opravdu kvalitních psychologů a psychiatrů zrovna moc není a do budoucna asi moc nebude, takže nějaké rozebírání a řešení problémů s nimi se také asi moc konat nebude a různých pomatenců bude jen přibývat. Ono stačí si přečíst některé diskusní příspěvky.

reagovat 13.2.2016 06:11 - Karel

Problém je v tom, že to...

Když budu mít nevelké psychické problémy tak první co udělám než začnu otravovat pány doktory a prát do sebe jedy bude že vyzkouším třeba tzv. Trátak. To není nadávka ale jogová metoda na soustředění a uklidnění mysli.
http://www.jogadnes.cz/joga/tratak-ocistna-technika/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *