očarování,neboli někdo mě uhranul

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2006 17:52 - Eli

Od jisté doby se mně nedaří.To jistě každý může někdy říct,ale přesto,cítím,že je za tím něco víc.Jsem vnímavá a cítím jak se kolem mě něco stahuje a tak se ptám,jak se bránit proti uhranutí?

reagovat 28.8.2006 22:33 - Vestigia

Ahoj Eli, není to až tak nepravděpodobné. Při pocitu ohrožení je dobré se zklidnit a představovat si, že je kolem Tvého těla energetické vajíčko. Můžeš to udělat tak, že si představíš, jak se uzavíráš do křišťálového, průhledného vajíčka a nic přes něj na Tebe nemůže dosáhnout. Dá se i vysledovat, jestli na Tebe někdo magicky neútočí, ale to je pro trochu zkušenější osoby.

reagovat 28.8.2006 23:55 - Taylor

Mou kamosku jedna cakla zenska uhranula pohledem, proste vzdy, kdyz ji potkala, tak ji pak bylo cely den spatne, nemohla jist, bolela ji hlava... Lidi jsou zakerne mrchy

reagovat 29.8.2006 12:45 - J-K.

Proč to dělají?

reagovat 29.8.2006 15:00 - niky

Muj bratranec si mel vzit svou dlouholetou znamost, ale nakonec z toho seslo, z jeho strany. Po par letech si nasel jinou zenu, vzal si ji a kdyz byli na dovolene, potkal pry matku sve nekdejsi divky. Ta matka byla stale plna zloby a nenavisti a bratrancova nova zena tvrdi, ze na ni vrhla uhrancivy pohled, na ktery pry nikdy nezapomene. Po asi roce mel bratranec a jeho rodina osklivou autonehodu, auto nadranc, v nem dve deti. Nikomu se nic nestalo, ani skrabnuti. Ale ta manzelka si poranila pater a je dodnes na vozicku. Asi po peti letech se rozvedli, deti svou matku nenavidi (ona musi chodit k psychiatrovi, ma ted velke problemy, pry nedokaze byt opet matkou) a bratranec se znovu ozenil a ma novou rodinu. Ale ta byvala manzelka stale dokola opakuje ze nemuze zapomenout ten pohled, presne jak tady pisete - napadlo me ze musela byt uhranuta.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.9.2018 00:02 - Vogue X.

Bohudík, i tyto věci...

Nevím jestli bohudík, ale existuje to...

reagovat 13.9.2018 00:04 - Adéla


Krkavec neboli koba je...

To je strašidelný!

reagovat 13.9.2018 08:09 - !


Krkavec neboli koba je...

Vzhledem k nedostatku oběšenců je v současné době krkavec na vyhynutí.

reagovat 13.9.2018 16:11 - Andělika

Mně osobně pomohl auditing v Dianetickém centru.

Slovo Dianetika pochází z řeckého slova dia, což znamená skrze a nous, znamenající duše. Plná definice tohoto slova znamená: „co duše dělá tělu“. Dianetika tedy odhaluje a zvládá vliv duše na tělo a takto pomáhá poskytovat úlevu od nechtěných pocitů a emocí, nehod a psychosomatických chorob (choroba způsobená zvýšeným duševním napětím).

Doporučuji vyhledat nejbližší Dianetické centrum ve vašem okolí. Také můžete mrknout na stránky Občanské komise za lidská práva. Ta se snaží zvýšit veřejné povědomí o negativech psychiatrie, jejím dopadu na společnost a možných rizicích pro naši budoucnost. Kontakty najdete na internetu.

reagovat 13.9.2018 16:48 - jasně

Mně osobně pomohl auditing...

Scientologie...utečte!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *