Obřízka

Archiv příspěvků

reagovat 15.9.2018 15:43 - Tony

vůči synovi nemám žádný...

Plno žen, které s vopižlancem trpí bolestmi při pohlavním styku to chce opačně.

Už začínám mít té stupidní cirkumfetišistické propagandy na internetu, která učinila fůru lidí nešťastnými plné zuby.

reagovat 15.9.2018 15:49 - Tony

Pokud mu jde bez problému...

I když si o autorství těch příspěvků myslím své, tak se mě z takových ůchylných acucullofillních matek naprosto zvedá žaludek.

Takové ať radší jezdí do Norska, tam takovým úchylnýcm matkám tamní slovutný úřad jejich syny odebere.

Četl jsem, že paní Michálkové byli její synové odebráni právě kvůli tomuto.

reagovat 15.9.2018 17:33 - Iva

nedávno jsem si všimla i mladé maminky, co dával čůrat tříleťáka. Při čůrání kůžička stažená, to se dělá celkem běžná, všechny rodiče ne, ale dost jo. Po otřepání mu tak dala zpátky přitom mi přišlo že kůžičku má akorát ji měl staženou dozadu, takovej límeček vzadu.

V tom slavnym Norsku by možná obřízku ani doktor neudělal, ale žádost o obřízku by důvodem nebyla. Neumím si představit že někdo sebere někomu dítě. Byla tam fotka jak její sestra nebo ona sedí na wc a kluk vedle jí nese papír. Tak kvůli tomu jí sebrali. Vyhrabali i takovouhle fotku a pustili do médií. Kdyby to bylo o obřísce tak by taky neměly důvod to tajit.

Solgar 7

reagovat 15.9.2018 17:35 - Iva

to pak nevím co dělají norové s muslimskejma dětma. tam obřežou každýho, někdy i holčičky. Tam je správný za to rodiče stíhat, ale u kluků to je jen estetická záležitost, kousek přebytečný kůže pryč. Co vim tak v norsku žijou muslimští přistěhovalci i židi, všecky obřezaný.

reagovat 15.9.2018 17:43 - Je

při tom nenávratně u kluka odstraněno až 5/7 nejcitlivějších zakončení, ty náno.

reagovat 15.9.2018 17:59 - Tony

Naprosto přesné označení pro takovou duťošku. (I když si myslím, že mistr Zkoumal zase fejkaří. Já ještě jednou vokopčím, co na takové napsala Maculinka:

:hug: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: To bych spamovala, kdybych tu měla dát těch smajlíků víc. Jenže zaryté duťošky si to neuvědomí. Mám taky ve svém okruhu obřezané muže, neustálé problémy se sexem, dlouho to trvá a jejich bujná představivost musí víc než „bujet“ - a naprosto všichni si u piva stěžují na rodiče

reagovat 15.9.2018 22:31 - Jahoda

To Jahoda: dobrá, omlouvám...

dík

reagovat 16.9.2018 01:39 - omyl

U cukrovkářů se obřízka...

alkoholismus vede k vopici a ne k cukrovce,cukrovku mívají i ti co nepijou

reagovat 16.9.2018 09:43 - Zkoumal

to pak nevím co dělají...

Ano Ivo je to tak, a navíc nedávno zveřejněné studie US Centers for Disease Control and Prevention (CDC) [ Americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC)] jasně a jednoznačně vydaly pokyny podporující obřízku u všech mužů a zejména dětí.

reagovat 16.9.2018 10:36 - Tony

Ano Ivo je to tak, a navíc...

V USA se topí v kryptonáboženské pseudovědě už od roku 1870. A ty, který jedeš po obřezaných mladících, jak jsi tu sám přiznal, jsi v evidentním střetu zájmů, takže tvé bláboly jsou irelevantní.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *